0

Ale nas klepneli :)

1

REAL BLISKO TRYPLETU! :D
Liga - ✓
Puchar króla - ✓
LM - ładowanie...%

15

OFICJALNIE: Tabela ligowa na fioletowej zniknęła na zawsze.

0

Dorze, że Felipe Luiz dzisiaj grał :D

13

Złota Era Zidana :V

5

Guti wszystkie paznokcie już chyba zjadł, bo wynik w buku mu nie wchodzi :D

0

Varane jak poleciał :D

4

Dodam nawet, że to nie był błąd tylko przegrał wyścig szybkościowy z jednym z 5 najszybszych piłkarzy na świecie, a do tego z 5-10min przed tym zdarzeniem zgłaszał drugi raz prośbę o zmianę, bo nabawił się kontuzji mięśniowej, a mimo to próbował biec za Balem :) To jest walczak jakich mało!

5

Widziałem również wiele jego genialnych meczy :) Tak samo każdy z naszych zawodników ma słabsze mecze. Czasem nawet z Pique robią co chcą, a potem przez 5 kolejek jest jak mur. Barta nigdy nie miał okazji grać regularnie, więc nie wiadomo co by z tego wyszło. Sergi Roberto też był krytykowany, bo wychodził raz kiedyś i grał zachowawczo, a kiedy dano mu czas i regularność... dalej chyba każdy wie jak to się skończyło :)

3

Uważam, że dobrze by było sprzedać Mathieu i Vermaelena, gdyż oboje liczą na znacznie więcej minut niż otrzymują, lecz nikt im tego nie zagwarantuje. Do tego oboje już są po 30'tce, także jeżeli chcą aby ich sytuacja się poprawiła musieliby prawdopodobnie opuścić Barcelone.

Wtedy został by Bartra, w którego osobiście mocno wierze i można by sprowadzić na miejsce Mathieu i Vermaelena młodego ŚO np. Laporte, Mustafi, Stones, itp.

Mielibyśmy do rotacji 4 ŚO (Pique, Masche, Bartra + ktoś nowy). Chłopaki dostawaliby szanse na gre, gdyż Masche to też już nie junior, lecz on nie może narzekać na minuty :)

0

Pitbull. Nowe porządki :D

A tak poważnie. Bardziej szukasz czegoś z polskiej produkcji czy z zagranicznych też? Ja osobiście z polskich filmów polecam "Vinci" - mi osobiście bardzo się podobał :)

0

Nie wiem, lecz wydaje mi się że chyba nie, ponieważ wszędzie gdzie jest napisane, że Barca ma szansę pobić rekord Realu to jest zaznaczane, że jest to rekord ligi hiszpańskiej, więc chyba jest jakiś inny zespół który bardziej poniosło ;)

0

Onet wie lepiej z kim wygraliśmy ostatnio w lidze na wyjeździe :D
Ciekawi mnie kto tam pracuje, że popełniają tak proste błędy? Przecież to nie wymaga nawet znajomości ligi hiszpańskiej, wystarczy sprawdzić gdzieś wyniki jak ktoś nie oglądał...

"W poprzedni weekend Barcelona wygrała 2:1 z RAYO VALLECANO, a w tygodniu w Lidze Mistrzów pokonała na wyjeździe 2:0 Arsenal."

Niby pierdoła, ale rażą takie podstawowe błędy :)

1

Tyle jeżeli chodzi o Gutiego:

0

A możesz powiedzieć co powiedział, bo akurat wyłączyłem stream'a przed wywiadami :)

1

Ter Stegen ZM !!!

1

"Mogliśmy kupić Messiego."

0

Pozdro600, BonusBGC na rejonie!

6

Nie idzie na jak po sznurku i już płacz... Nie przesadzacie? To jest LM i Arsenal, a nie Malmoe.

18

Moim zdaniem jest lepszy od Mathieu i Vermalena. Świetnie wychodzi do przodu, ma dobry odbiór, technike i podania, bardzo dobre główki. przeżuty i przegląd pola oraz jest niesamowicie waleczny. Jest połączeniem dobrych cech Puyola i Pique. Sam Puyol go wielokrotnie wychwalał.
Uważam, że powinno się na niego stawiać zamiast kupować jakiś ŚO za grube miliony :/

0

Fajnie widzieć Henrego ponownie wśród zawodników Barcy :)

0

Nie ma sensu z tobą rozmawiać jak wyskakujesz z takimi tekstami. Tak, grałem w piłkę 6 lat na dość wysokim poziomie, więc wiem o co chodzi i potrafie docenić Bartre.
Kiedy on dostawał tak dużo minut? Jest wpuszczany ran na miesiąc na 20min i np. na 4/5 jego wejść z ławki wychodzi mu bardzo dobrze i solidnie, a jeżeli popełni 1 błąd co świadczy o jego braku regularności, to zaraz teksty "o i dlatego nie gra, bo popełnia błędy". Powiedz mi który zawodnik u nas nie popełnia błędów? Wszyscy powinni grzać ławe, a grać powinien sam Enrique.
Właśnie szybkość jest minusem Bartry, ale o tym można też powiedzieć w przypadku Pique, a jednak jest najlepszym naszym ŚO, więc skończ płakać.

0

Kto powiedział, że jest najlepszy? O.o jest dobrym i solidnym zawodnikiem, któremu brakuje regularności. Moim i wielu zdaniem jest lepszy od Mathieu i Vermalena, świetnie wychodzi do przodu, ma bardzo dobro odbiór, główki, przeżuty i jest niesamowicie waleczny. Jest połączeniem dobrych cech Puyola i Pique. Sam Puyol go wielokrotnie wychwalał. Lucho opiera się na doświadczonych zawodnikach i to widać, to na nich stawia na samym początku. Sergi Roberto też na początku nie był aż tak bardzo wystawiany, ale przydarzyło się wiele kontuzji i musiał z niego korzystać i okazało się do strzałem w 10, myślę, że gdyby Bartra zagrał 3-5 meczy pod rząd, to zmienilibyście zdanie w drugą stronę.

0

Hahaha leże :V

0

Nie kompromituj sie.

0

Można zatrzymać Messiego, Neymara, Suareza, Inieste, i innych, ALE.... nigdy nie zatrzymacie wszystkich na raz :)

0

Wiem o co ci chodziło i nie mam problemu z czytaniem ze zrozumieniem, ale bez sensu jest ocenianie czyjejś gry po tak krótkim czasie i krytykowanie (a w dodatku kiedy jeszcze zdobył asyste). To tak jakby mecz się zaczął, a ja po 2min bym stwierdził, że Barca gra dzisiaj totalne dno i nie widać zaangażowania. Uważam, że z ocenami piłkarzy warto poczekać do chociaż 30min, końca pierwszej połowu lub końca meczu, wtedy są one miarodajne :)

0

Uh... mecz dupy nie urywał, ale ważne że 3pkt i brak kontuzji :)

0

Fajnie ten Araujo wychodzi do piłek i znajduje sobie miejsce :)

0

Ardy już nie ma na boisku, a komentatorzy dalej po nim cisną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?