0

Liczyłem na finał Atletico - Bayern. Obecnie 2 najlepsze zespoły jakie zostały i trzymałbym kciuku za Atletico, ale no cóż... W finale zobaczymy City i kogoś z drugiej pary :D

3

Patrze sobie na oceny po meczu i już jest ponad 500 głosów na każdego zawodnika, ale mam pytanie.. Dlaczego tacy zawodnicy jak Ter Stegen, Mascherano, Iniesta oraz Sergi Roberto mają tak słabe oceny (5 lub mniej) ?! Bo co Barca przegrała, u większości brakowała walki i zaangażowania, trypletu nie obronimy, to trzeba ZJECHAĆ KAŻDEGO? O.o

Akurat u tej czwórki widziałem spore zaangażowanie.
* Ter Stegen - bardzo pewny oraz czujny i nie jedno wyłapał, a gra nogami to po raz kolejny coś pięknego. Bramka stracona nie z jego winy, a mimo to był blisko. Do tego karny również bliziutko do obrony, no ale się nie udało. Ocena 7 byłaby zasłużona.
* Mascherano - dużo pracy w defensywie, waleczność do końca i sporo wygranych pojedynków. Uważam, że z obrony najsolidniejszy. Ocena 6.5 również miałaby poparcie.
* Iniesta - widać było, że chciał, próbował i ciągnął grę w pomocy. Duża intensywność, dużo prób. Ocena 6.5
* Sergi Roberto - świetnie zmienił Alvesa i wreszcie na PO zapanował jakiś ład kiedy piłka tam docierała. Walczył, biegał i się starał. Jeżeli jakieś błędy się zdarzyły, to dlatego, że musiał nadrabiać za innych. Ocena 6


Nie wiem dlaczego wszystkich ocenia się zespołowo? O.o Wiadomo, że oni sami meczu nie wygrają, ale starali się zrobić jak najwięcej dobrego, a to też jest ważne.

1

Dziękuje wszystkim, którzy KIBICOWALI, a tym co narzekali w każdym meczu, to radzę się przerzucić na Ekstraklase. Tam macie duuuużo więcej sytuacji do narzekania jeżeli tak już lubicie :)

0

Benfica 2-2 !!!

1

Ale nerwówka.. ledwo oddycham :|

0

"Jestem bardzo zaskoczony, że Alves schodzi..." O.o
Może komentator ogląda coś innego...

1

Ok, troche się rozkręcają i próbują, oby coś weszło :)

0

Alves dzisiaj strasznie niedokładny... może warto wpuścić Roberto?

0

Było blisko..

0

Dawać Barcelono! Wierzymy do końca! :)

7

Leo jak DZIK! :D

34

Ter Stegen brak układu nerwowego jak Busquets.

2

No jak w FIFIE dobrze gra i się super rozwija, to nie ma na co czekać :)

0

Dobra wychodzę.....

0

Co to kurde było?! O.o

2

Na 2h :D

17

Jeżeli Bartra zagra w więcej niż 3 meczach w krótkim czasie, to dopiero będzie można go powoli oceniać, a nie jak co niektórzy, czyli wyjdzie powiedzmy w środę na cholernie cięęęężki mecz i będą się go oceniać jakby był podstawowym stoperem.

Z Roberto było IDENTYCZNIE, grał zachowawczo, nie ryzykował, grał strasznie rzadko, był hejtowany, a kiedy zagrał 2-3 mecze prawie pod rząd i nabrał odwagi, to mało kto nie płakał ze szczęścia.

Każdemu zawodnikowi przed oceną powinna towarzyszyć regularność, bo tylko wtedy można wydać miarodajną ocenę :)

27

Do boju drużyno! Jesteście zdolni do wszystkiego! :)

2

#Zaorane

0

Okej :) Rozumiem, że emocje biorą górę. Dadzą chłopaki radę! Może te 2 porażki będą dodatkową motywacją na końcówkę sezonu!

1

Czyli co, mogę tylko wspierać swoich kolegów, którzy grają na halówce, bo wiedzą o moim istnieniu? Daj spokój..

9

Największa tragedia to dzisiejsi "kibice" na fcbarca.com... Zespół ma dołek formy i zamiast ich wspierać i trzymać kciuki, to tylko hejty, wyzwiska i sprzedaże lecą... Co to ostatni mecz w lidze? Barca nigdy nie zagrała złego meczu?
Skończcie płakać...

0

Jeżeli byłby karny to naciągany, nie oszukujmy się.

0

Dawać Panowie! Wierzymy do końca i kibicujemy do końca!

1

Zdecydowanie Suarez zamiast Ibry :) Z resztą się mogę zgodzić.

0

Gdzie tam był faul?! O.o

1

Jakby ktoś szukał transmisji to mam tutaj dobrą, nie tnie, ale nie z polskim komentarzem - może i lepiej, bo nasi pieprzą głupoty coś dzisiaj.

http://maniakosfut.blogspot.com.es/p/ver-1.html

0

Masche?! O.o

0

Ter Stegen profesor :)

1

Nie chodzi wcale o narzekanie dla zasady! Po prostu jest to niewygodne, niepraktyczne i źle wygląda. Nie mam ŻADNYCH pretensji do redakcji, bo jeżeli chcieli coś poprawić, to chwała im za to i ciesze się, że ciągle szukają nowych rozwiązań, ale przecież człowiek nie jest nieomylny i może popełnić błąd lub coś mu może nie wyjść. Ważne w życiu jest, żeby te błędy dostrzegać i wyciągać z nich wnioski, aby w przyszłości ich uniknąć :)

P.S. Tak, oczywiście, że za kilka dni lub tygodni się przyzwyczaję, co nie zmieni faktu, że będzie się niewygodnie czytało, a to przerodzi się w niechęć czytania artykułów, bo z góry będę się wkurzał o wygląd, a następnie z czasem (oby nie!) zniechęci mnie jeszcze do wchodzenia na tę stronę :) Oczywiście, to jest mało prawdopodobne u mnie, tylko mówię, że kogoś to może odrzucać i doprowadzić do takich działań :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?