16

BREAKING NEWS: (kolejny hit :D)

"Josep Guardiola dołączy do Manchesteru City dopiero za pół roku, ale już media rozpisują się kogo Hiszpan chętnie widziałby w nowej drużynie. Zdaniem angielskich mediów celem numer jeden jest napastnik Barcelony Luis Suarez.

Media na Wyspach donoszą, że przyszły trener City bardzo chce mieć u siebie Luisa Suareza za którego trzeba by zapłacić ok. 100 mln funtów. Ma to być transfer numer jeden do mającego nieograniczone możliwości finansowe klubu z Etihad Stadium.

Angielskie media przypominają, że agentem Urugwajczyka jest... brat Guardioli Pere, co powinno zdecydowanie ułatwić negocjacje."

Neymar do Realu, Suarez, Busquets, Pique i Bravo do City, Ter Stegen do Liverpoolu, Messi pewnie do Znicza Pruszków, Douglas do halówki, itd... Koniec Barcy jest już bliski.
#potwierdzoneinfo

0

Tak bardzo UEFALONA... -.-

0

Zastanawia mnie czy dobrze by było zamienic Bravo i Ter Stegena jeżeli chodzi o rozgrywki.
Ter Stegen - Liga
Bravo - LM i Puchar króla

0

Onet ośmiesza sam siebie.

0

Eh martwi dzisiejsza skuteczność... tyle szans i nic. Trzeba coś w końcu strzelić. Valencia dzisiaj nie do przejścia w obronie :V

0

Ja jade :)

0

Szkoda, że nie udało się strzelić tej 3 bramki, bo jakby nie patrzeć to wynik 2-1 jest niebezpieczny, ale najważniejsze, żeby się nie forsować i zdobyć 3pkt, bo będzie teraz trochę spotkań do rozegrania :)

1

Nie no nie oszukujmy się, to był fart Bravo :D Ale pięknie wyszło!

16

Aż mi odebrało mowe po tym faulu O.o To CUD że nic się nie stało :/

4

Messi co dzisiaj w obronie biega :D

0

Passa Oblaka się skończyła.

0

Dobrze że sędzia pokazuje kartki, bo Athletico jak zwykle bardzo agresywnie.

0

Wygodna pozycja, pasy zapięte, stream działa. Lecimy! :)

0

Ter Stegen zdecydowanie mocne 6 jak nie 6,5.
Bardzo dobry mecz, spokój na bramce, dobre i celne wybicia, bramka nie z jego winy, a ocena 5 -.-

7

Okej, jestem za ukaraniem Espanolu, ale czy ta kara to nie przesada? O.o
Skąd oni mają wziąć taką sumę pieniędzy? Powaliło tam kogoś w tej komisji...

2

Oczywiście, ja również szanuje to, że uważasz inaczej. Nie ma w tym nic złego :) Pzdr!

2

Ja tam bym dziękował rodzinom, że dzięki nim żyjemy w takich czasach + Barcelonie, że akurat w naszych czasach robi taką robotę :)
Bóg tu raczej nie pomógł.

5

Jeżeli ktoś obserwuje snapchata Neymara, to dodał nagranie jak ma zabandażowaną stopę. Pewnie jakieś stłuczenie po tym wejściu na sam koniec meczu, ale zapewne nic groźnego :)

88

OFICJALNIE: Neymar zawieszony do końca rozgrywek Pucharu Króla za strzelenie zbyt ładnej bramki co skutkowało ośmieszeniem rywala.

0

Alves jaki spokój :D

4

Dzwonił Lucho, mówił, że dodał już Messiego i Sareza do listy transferowej, pytał kogo jeszcze tam dodać z drużyny i czy macie jakieś propozycje na zmiany po przerwie.

0

Wydaje mi się, że był za daleko od piłki, żeby do niej nawet doskoczyć, więc tego nie zrobił.

3

Ale siadło!

4

Jest 13:54, a na Onecie już drugi dzisiaj artykuł mocno krytykujący Ronaldo. Nie wiem czy to jest związane z rzekomą ofertą za Lewandowskiego i próbą zrobienia z CR tego złego, ale dawno tak nie było :D
#teoriaspiskowa

PIERWSZY:
"Portugalczyk nie dość, że nie pomaga drużynie, to znowu kopie rywali. Tak sfrustrowanej gwiazdy Realu jeszcze nie widzieliśmy.

Gdy Real wygrywa, można go przemilczeć. Chociaż już ostatnio - mimo zwycięstwa - zwracano uwagę, że coś złego dzieje się z Ronaldo, skoro ten zamiast kopać piłkę, kopie rywali.

Teraz znowu zrobił to samo. Tym razem uderzył bez piłki Molinaro. Sędzia znowu tego nie widział i znowu uszło mu to na sucho. Problem jednak w tym, że Real tym razem nie wygrał. Ronaldo nie strzelił gola. W ogóle na wyjazdach już od dwóch miesięcy nie może znaleźć drogi do siatki."


DRUGI:
"CR7 nie trafił do siatki w żadnym spotkaniu, w którym Real tracił punkty, od Sportingu w pierwszej kolejce, przez mecz z Barceloną, po niedzielny remis 1:1 z Betisem. Na Benito Villamarin Ronaldo próbował strzelać niemal z każdej pozycji, ale znów miał duże problemy ze skutecznością.

Poza tym Portugalczyk strzela w tym sezonie tylko słabszym drużynom (m.in. Rayo, Espanyol, Getafe, Eibar, Levante)."

Czy to zbieg okoliczności czy o co tu chodzi? :)

4

Akurat ja nie mogę na to narzekać, bo mimo iż posiadam konto na Twitterze i mam w obserwowanych kilka osób, które wrzucają różnego rodzaju info o Barcelonie, to niestety nie wchodzę na Twittera, a jak wejdę, to raz na miesiąc, także mi jest to na ręke, że ktoś wrzuca tutaj te informacje, ponieważ komentarze czytam kilka razy dziennie :)

0

Gattuso by go zabił :D

0

Douglas na końcu najlepszy :D

0

ooo matko przecież to jest oczywiste, chodzi o to, że mówi się potocznie na PODSTAWOWE 90min, że jest to "regulaminowy czas".

Nawet sporo komentatorów mówi często "ciekawe ile sędzia doliczy do regulaminowego czasu".

1

Nie.. Regulaminowy czas, to podstawowe 90min bez doliczonych dodatków przez sędziego...

9

Panowie jeszcze tylko 5min regulaminowego czasu + 10min doliczonego przez sędziego. DAMY RADE !!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?