La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

9

Panowie jeszcze tylko 5min regulaminowego czasu + 10min doliczonego przez sędziego. DAMY RADE !!! :D

konto usunięte

0

@Fenelon a to co doliczone nie jest w regulaminie?

1

@Avada Kedavra Nie.. Regulaminowy czas, to podstawowe 90min bez doliczonych dodatków przez sędziego...

0

@Avada Kedavra Jest możliwość, nie ma konieczności. 90 min jest czasem regulaminowym.

konto usunięte

0

@Fenelon to ja wam polecam poczytać regulamin gry w piłke, tam wyraźnie jest napisane o doliczonym czasie wręcz nawet podane ile czasu za jakie przerwy powinno się doliczyć.

0

@Avada Kedavra ooo matko przecież to jest oczywiste, chodzi o to, że mówi się potocznie na PODSTAWOWE 90min, że jest to "regulaminowy czas".

Nawet sporo komentatorów mówi często "ciekawe ile sędzia doliczy do regulaminowego czasu".

konto usunięte

0

@Fenelon tak mówią komentatorzy pokroju Labogi lub Szpakowskiego -.-

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?