4

Dołączam się również z moim bólem dupy, bo jest on spowodowany tym samym.
Potem ktoś wygaduje, że "wymiatał" w LM, bo strzelił tyle i tyle bramek, ale nie wspomni, że były to drużyny pokroju Malmoe lub Szachtar.

To jest jeden z niewielu przykładów "bólów dupy" jakich nie powinniśmy się wstydzić, bo jest on jak najbardziej uzasadniony.

0

Jeżeli Galata wciśnie bramke, to wchodzi mi kupon... Co za emocje!

0

Nic, a co ma być? O.o

2

Ronaldo 4 bramka -_-

0

Real 4-0 (strzela: El Maszyna)

0

Drobna kontuzja.

18

Bo jest słabe i to angielski zespół czyli z "najlepszej ligi świata" :)

1

Bo Pedro to król :D

2

Akurat teraz nie wiem dlaczego beka :) No spróbował przewrotki i nie wyszło - to nie jest przecież takie łatwe :)

0

Atletico prowadzi :)

0

Wiem wiem, że ryzyko właśnie, dlatego dałem 2 kupony i na jednym nie ma Wilków, ale grają u siebie i kurs jest dobry, więc liczę na dobry wynik :)

0

Dzięki chłopaki :) Ja jeszcze dałem na Galate oraz Wolfsburg, zobaczymy jak się ułoży :)

0

Czy ktoś dzisiaj obstawia jakieś mecze w LM? Jak tak to co proponujecie? :)

0

Fajnie gdyby powtórzyła się historia ze strzeleniem przez Messiego 5 bramek Bayerowi :D

7

I bardzo się z tego powodu cieszę :)

10

Niby mecz o złote kalesony, ale fajnie by było, aby Messi wyszedł w pierwszej 11'stce i zagrał jak najwięcej, a przy okazji strzelił coś, gdyż powraca po kontuzji i fajnie, aby znów nabrał 100% formy, a to jeden z takich meczy :)

0

Ale by było okno! Brawo Leo!

0

Taaaaaaaaa! Brawo :)

0

Przeczytaj komentarze i sam nie sap. Jest 40min, chłopaki gniotą Valencie tylko brakuje wykończenia, a hejt leci za hejtem, bo nie wygrywają juz 5:0 :|

6

Wielcy krytycy, narzekacze i hejterzy - zamknąć się.
Mamy 36min, a wy zamiast kibicować i wspierać, to tylko krytykujecie...

0

Neymar co ma gaz :D

0

Okej, w takim razie czekamy i trzymamy kciuki :D

0

A wiesz może gdzie pojawi się taka informacja? :)

2

Komentator bardzo obiektywny :D

3

Co się dzisiaj dzieje to nie mam pytań! Suarez i Neymar tracą miejsca w wyjściowej 11'stce na rzecz Sandro i Munira! :D

0

I szynka będzie jedzona! :D

1

Jest moc w składzie :D

0

Marc Bartra od dawna ma inną o wieeele lepszą dziewczynę i mają już dziecko. Uważam, że "wizualnie" prezentuje ona ten sam poziom co Antonella Messiego :)

Melissa Jimenez:
https://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/hphotos-xtp1/t51.2885-15/sh0.08/e35/p750x750/12237529_1524675864520240_2015198520_n.jpg

0

Niektórzy krytykują przezwiska Cristiano Ronaldo, czyli: "Penaldo","Symunaldo" czy "CR11", ale... z dupy się one nie wzięły i są jak najbardziej trafione :)

0

Tak to będzie:
"Skandal! Robert Lewandowski nie znalazł się w trójce finalistów do Złotej Piłki! Antoni Macierewicz powołał specjalną komisję śledczą."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?