8

Piwo dla Pana Martino!

1

Glenn przeżyje, nie ma opcji żeby uśmiercili jednego z najważniejszych bohaterów od 1 sezonu od tak i koniec.

Do tego kolejna szansa, że żyje, bo po każdym odcinku w USA jest "Talking Dead" i jak ktoś ginie w odcinku, to pojawia się w tym i opowiada dlaczego postanowili go uśmiercić itd., a po tym odcinku Glenna tam nie było - jest nadzieja :D

1

takie osoby głosowały na PiS :D

13

O matko... Panie Roberto Carlos nie baw się Pan w Pele'go...
Ronaldo bardziej decydujący. WTF?!
Hahaha no jaja :D

0

Klasycznie dostaniemy pstryczka w nos i nic z tego nie będzie. Jeszcze powiedzą, że:
"dalibyśmy wam 2 mecze kary, ale że się odwołujecie i to macie za kare kolejne 2, czyli łącznie 4."

2

Czy nie zauważyliście, że już któryś piłkarz z rzędu obraża sędziego w taki sam sposób: la concha de tu madre (twoja matka to k****)?

Nie chce mi się wierzyć, że to prawda o Mascherano, ale co gdzieś nie czytam o "obrazie sędziego" przez piłkarza, to w 90% przypadków są użyte te słowa. Jakoś mało prawdopodobne.. co oni wszyscy na treningach uczą się tego na pamięć?!

Gdybym był bardzo ale to baaaardzo zły na sędziego i chciałbym mu coś "ciepłego" powiedzieć, to z pewnością bym nie powiedział mu nic o jego matce, (bo co kobieta ma tu do tego), tylko prędzej o nim np. ********* - wstawcie coś sobie.

Cholera wie, ale mocno jest to dla mnie naciągane.

0

Czy nie zauważyliście, że już któryś piłkarz z rzędu obraża sędziego w taki sam sposób: la concha de tu madre (twoja matka to k****)?

Nie chce mi się wierzyć, że to prawda, ale co gdzieś nie czytam o "obrazie sędziego" przez piłkarza, to w 90% przypadków są te słowa. Jakoś mało prawdopodobne.. co oni wszyscy na treningach uczą się tego na pamięć?

Gdybym był bardzo ale to baaaardzo zły na sędziego i chciałbym mu coś "ciepłego" powiedzieć, to z pewnością bym nie powiedział mu nic o jego matce, (bo co kobieta ma tu do tego), tylko prędzej o nim np. ********* - wstawcie coś sobie :D

Cholera wie, ale mocno jest to dla mnie naciągane.

16

Oby po podliczeniu głosów udało się KORWIN'owi wejść do sejmu, wtedy z Kukizem mogliby wspólnie walczyć ze złodziejami z wiejskiej.

6

Kim Dzong Un na boisku :D

2

Messi pewnie myśli czy nie pojechać w Bieszczady :D

0

Brawoooooooo! :D

5

"Messi bawi się jak na polskim filmie."

hahaha komentarz dnia! :D

0

Zlatan by to uderzył piątką z przewrotki w okienko :D

0

"Bo JESZCZE nie jest podstawowym graczem Munir."

I chyba długo nie będzie.

1

Ło matko Mathieu?! O.o

4

MARC BARTRA
Przy błędzie - 1000 komentarzy z hejtem.
Przy uratowaniu od gola - 3 pozytywne komentarze.

0

"Niezwykle zaawansowany technicznie Dani Alves." :D

7

"Na półce z promocjami szukają zawodników sternicy Eibar."

hahaha :D

8

No i Eibar stracił bramkę w pierwszej połowie :)

2

Sandro piękne odegranie :)

0

Cholera wie czy to Pique czy Bartra stracił, ale reszta drużyny też za bardzo się nie przyłożyła żeby coś zrobić.

0

Dalej wina Ter Stegena, a nie obrony.

0

Komentatorzy mówiąc o Sandro często używają słów "próbował, ale nie zdołał". Tak w sumie można opisać grę Sandro zazwyczaj :)

P.S. Oby dzisiaj się udało ;)

0

FutbolHD o dziwo na razie działa :)

49

"A oto uśmiechnięty jak księżyc w pełni... Luis Suarez!"

:D

5

5

"Ronaldo upada kilka metrów przed linią pola karnego. Portugalczyk kręci głową, nie może uwierzyć, że sędzia nie odgwizdał faulu."

:D

0

Mimo oglądania tych "jaj" w każdym meczu Realu, to nadal się śmieje z tego jak dziecko :D

15

No to jak oni stają w kolejce po Messiego, to i ja stanę też.
Mamy takie same szanse pozyskania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?