Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Piwo dla Pana Martino!
1
Glenn przeżyje, nie ma opcji żeby uśmiercili jednego z najważniejszych bohaterów od 1 sezonu od tak i koniec.
Do tego kolejna szansa, że żyje, bo po każdym odcinku w USA jest "Talking Dead" i jak ktoś ginie w odcinku, to pojawia się w tym i opowiada dlaczego postanowili go uśmiercić itd., a po tym odcinku Glenna tam nie było - jest nadzieja :D
1
takie osoby głosowały na PiS :D
13
O matko... Panie Roberto Carlos nie baw się Pan w Pele'go...
Ronaldo bardziej decydujący. WTF?!
Hahaha no jaja :D
0
Klasycznie dostaniemy pstryczka w nos i nic z tego nie będzie. Jeszcze powiedzą, że:
"dalibyśmy wam 2 mecze kary, ale że się odwołujecie i to macie za kare kolejne 2, czyli łącznie 4."
2
Czy nie zauważyliście, że już któryś piłkarz z rzędu obraża sędziego w taki sam sposób: la concha de tu madre (twoja matka to k****)?
Nie chce mi się wierzyć, że to prawda o Mascherano, ale co gdzieś nie czytam o "obrazie sędziego" przez piłkarza, to w 90% przypadków są użyte te słowa. Jakoś mało prawdopodobne.. co oni wszyscy na treningach uczą się tego na pamięć?!
Gdybym był bardzo ale to baaaardzo zły na sędziego i chciałbym mu coś "ciepłego" powiedzieć, to z pewnością bym nie powiedział mu nic o jego matce, (bo co kobieta ma tu do tego), tylko prędzej o nim np. ********* - wstawcie coś sobie.
Cholera wie, ale mocno jest to dla mnie naciągane.
0
Czy nie zauważyliście, że już któryś piłkarz z rzędu obraża sędziego w taki sam sposób: la concha de tu madre (twoja matka to k****)?
Nie chce mi się wierzyć, że to prawda, ale co gdzieś nie czytam o "obrazie sędziego" przez piłkarza, to w 90% przypadków są te słowa. Jakoś mało prawdopodobne.. co oni wszyscy na treningach uczą się tego na pamięć?
Gdybym był bardzo ale to baaaardzo zły na sędziego i chciałbym mu coś "ciepłego" powiedzieć, to z pewnością bym nie powiedział mu nic o jego matce, (bo co kobieta ma tu do tego), tylko prędzej o nim np. ********* - wstawcie coś sobie :D
Cholera wie, ale mocno jest to dla mnie naciągane.
16
Oby po podliczeniu głosów udało się KORWIN'owi wejść do sejmu, wtedy z Kukizem mogliby wspólnie walczyć ze złodziejami z wiejskiej.
6
Kim Dzong Un na boisku :D
3
Sędzia dzisiaj:
http://storage.torontosun.com/v1/suns-prod-images/1297329913318_ORIGINAL.jpg
2
Messi pewnie myśli czy nie pojechać w Bieszczady :D
0
Brawoooooooo! :D
5
"Messi bawi się jak na polskim filmie."
hahaha komentarz dnia! :D
0
Zlatan by to uderzył piątką z przewrotki w okienko :D
0
"Bo JESZCZE nie jest podstawowym graczem Munir."
I chyba długo nie będzie.
1
Ło matko Mathieu?! O.o
4
MARC BARTRA
Przy błędzie - 1000 komentarzy z hejtem.
Przy uratowaniu od gola - 3 pozytywne komentarze.
0
"Niezwykle zaawansowany technicznie Dani Alves." :D
7
"Na półce z promocjami szukają zawodników sternicy Eibar."
hahaha :D
8
No i Eibar stracił bramkę w pierwszej połowie :)
2
Sandro piękne odegranie :)
0
Cholera wie czy to Pique czy Bartra stracił, ale reszta drużyny też za bardzo się nie przyłożyła żeby coś zrobić.
0
Dalej wina Ter Stegena, a nie obrony.
0
Komentatorzy mówiąc o Sandro często używają słów "próbował, ale nie zdołał". Tak w sumie można opisać grę Sandro zazwyczaj :)
P.S. Oby dzisiaj się udało ;)
0
FutbolHD o dziwo na razie działa :)
49
"A oto uśmiechnięty jak księżyc w pełni... Luis Suarez!"
:D
5
Hahaha :D
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20151025104755uid2406.jpg
5
"Ronaldo upada kilka metrów przed linią pola karnego. Portugalczyk kręci głową, nie może uwierzyć, że sędzia nie odgwizdał faulu."
:D
0
Mimo oglądania tych "jaj" w każdym meczu Realu, to nadal się śmieje z tego jak dziecko :D
15
No to jak oni stają w kolejce po Messiego, to i ja stanę też.
Mamy takie same szanse pozyskania :)