Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drugi gol Sancheza :)
2
To Bravo dzisiaj bronił?! Szok :D
0
I nie mamy zamiaru, to niektórzy "kibice" wylewają pomyje na Marca mimo, że nie był winny. Ter Stegen powinien wspierać Bravo, a Bravo Ter Stegena, a przede wszystkim powinni motywować obronę, bo jej coś nie wychodzi :)
2
Koleś gra w Barcelonie, a w całym meczu nie miał ani 1 dobrej interwencji.. Był kompletnie dzisiaj niewidoczny. Sprzedać :)
20
A co tu taka cisza o Claudio Bravo i jego czystym koncie? Gdzie ci hipokryci, którzy każdą straconą bramkę przypisywali Ter Stegenowi, mimo, że to nie były jego błędy? :)
Claudio też mógł się zachować lepiej przy dzisiejszych bramkach...
I Bravo i Ter Stegen są znakomitymi bramkarzami, ale obrona zawodzi na całej linii, stąd te pechowe bramki. Może teraz ktoś się zastanowi dwa razy zanim zacznie obwiniać o wszystko bramkarza...
0
Neymar bardzo dobrze, szkoda, że Rico mecz życia (jak zawsze przeciwko nam).
0
Czo ten Rico?! :D
0
Tak, źle.
0
Bravo ale wybronił hoho :)
3
Mathieu gra, a Bartra siedzi. Kolejny hit :)
6
Huhu Bravo traci gola po błędzie obrony i cisza. Jak Ter Stegen stał, to była jazda... Hipokryci :)
2
Roberto prawie jak Abidal :D
0
Munir prawie jak Ramos :D
0
To jest obrońca, nie napastnik. On nie jest Suarezem... Nie wyszło, źle zrobił? Ok. Krytyka? Ok. Ale dlaczego WYZYWACIE zawodnika swojego klubu?!
57
"Pique ty idioto", "Pique ty debilu" - wspaniałych mamy kibiców :D
2
Emery jeszcze nigdy nie wygrał z Barcą. Najgorsze jest to, że takie serie zawsze się kiedyś kończą i Sevilla po prostu kiedyś wygra, bo to nie jest "Eibar" czy "Elche", że w dwumeczu bilans bramek to 14:0 dla nas, grają dobrą piłkę i nigdy nie było łatwo. Jesteśmy trochę w dołku, bo plaga kontuzji, błędy obrony i brak skuteczności, ale Sevilla jest obecnie na dnie, więc musimy to wykorzystać, bo po prostu chłopaków stać na wygraną nawet przy takich problemach jakie nas obecnie dotykają :)
VeB!
0
Ter Stegen/Bravo - Roberto, Pique, Bartra, Alba - Mascherano, Rakitic, Busquets - Munir/Alves, Suarez, Neymar
To wygląda chyba najbardziej obiecująco, bo w wtedy chłopaki mogą przejść w trakcie meczu z 4-3-3 na 3-4-3.
1
Pisałem o tym zaraz po bramce jak i kilka innych osób, ale fala hejtu na Marca tak znów wylała się na forum, że nie dało się nikomu przemówić do rozsądku.
P.S. Najgorsze jest to, że ci co tak hejtowali jak teraz to obejrzą, to nawet nie napiszą "fakt, mój błąd", tylko udadzą, że nic nie widzieli i powiedzą, że Ter Stegen zrypał i tak :)
2
Dobrze facet mówi, dlatego Sergi w nagrodę w najbliższym meczu wyjdzie i usiądzie na ławce. Prawdopodobnie.
0
W takim razie super! Dzięki za info :)
6
Zrobił to żeby się zsolidaryzować z chorą na raka babcią (lub jakoś tak), pewnie teraz zapuści włosy.
8
Administracja mogłaby przywrócić zjeżdżający pasek z "Najlepsze. Najnowsze. Odśwież.", ponieważ kiedy przejadę na sam dół i chce odświeżyć komentarze, to trzeba z powrotem jechać na górę, a tak zawsze pasek był pod ręką i działało to bardzo sprawnie :)
2
Chciałbym pojutrze zobaczyć jak Barcelona wygrywa z Sevilla np. 5-4 i broniłby Bravo. Wtedy nagle byłaby cisza i oczywiście nikt nie wytknąłby mu, że popełnił jakiś błąd. Już widzę te tłumaczenia.. :D
Ter Stegen popełnił błąd przy 3 (może 4 bramkach jak się uprzeć) na te 17 i tyle, ale oczywiście przypisuje mu się wszystkie.
2
Taka sytuacja. Za duże ego, za duże wymagania, za mało w głowie.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/czysciec-martina-odegaarda/xe05jn
11
Średniego Arde Turana? Dobre dobre :)
7
Moja pozycja po 2 bramce :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12046746_525458354270679_7049600356420634264_n.jpg?oh=e82089b01a8795d6f19f874f7465a87a&oe=5694061F
4
Tak to można skomentować:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1620706_246139368901423_1791827312_n.jpg?oh=03afe41063d3c60453f6dfc31a9d2f9b&oe=568859F9
0
Walić sprawdzian. Poprawisz.
2
Co się dzieje! Mam zawał :D
0
Sergi! !!!!!!!! Ale jaja! Brawo ooooo!