Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Marca": Robert Lewandowski na czele listy życzeń Realu Madryt
Robert Lewandowski znowu jest na celowniku Realu Madryt. Hiszpańska gazeta "Marca" umieściła zdjęcie kapitana biało-czerwonych na czołówce. Zdaniem dziennikarzy, piłkarz Bayernu Monachium jest na pierwszym miejscu listy życzeń Królewskich.
Przedstawiciele Realu kontaktowali się z nami. Ostatnio ciągle pytają mnie o przyszłość Roberta. Na razie zostaje w Monachium, bo ma tu dobre warunki do życia i pracy" - powiedział "Marce" menedżer piłkarza Cezary Kucharski."
Real nie odpuszcza :D
3
"Hiszpania: Real Madryt chce z powrotem Alvaro Moratę
Taką rewelację podał agent FIFA Ernesto Bronzetti w rozmowie z włoskim dziennikiem "Tuttosport". Jak poinformował działacz Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej, Morata miałby wrócić do Madrytu, a jego klubowy kolega Paul Poga trafiłby do odwiecznego rywala Królewskich, drużyny FC Barcelona.
W kontekście Pogby: Barcelona jest nim zainteresowana. To wiem na pewno. Dlatego też Paul prędzej czy później trafi na Camp Nou. Wszystko zależy od tego, czy Juventus będzie chciał go w ogóle sprzedać. Pamiętajcie jednak, że Barca to niejedyny klub z Hiszpanii, który monitoruje jego sytuację."
Taka sytuacja. Szkoda, że nie ma więcej plotek o Verrattim - to by było coś pięknego, gdyby udało się go ściągnąć!
1
"W czwartek komisja wyborcza FIFA podała listę pięciu kandydatów na prezydenta. Są to kolejno: książę Ali Al Hussein, szejk Salman bin Ebrahim Al Khalifa, Jerome Champagne, Gianni Infantino oraz Tokyo Sexwale. Tym samym FIFA odrzuciła kandydaturę Platiniego. Nowy prezydent zostanie wybrany 26 lutego 2016 na nadzwyczajnym kongresie w Zurychu."
I bardzo dobrze. Jeżeli był zamieszany w jakieś korupcje, to nie ma zmiłuj się.
3
W końcu Onet uważa, że to tegoroczny murowany zwycięzca Złotej Piłki haha.
2
Dzisiaj premiera filmu pt. "RM.pl i tajemnica znikającej tabeli".
Gatunek: Komediodramat
16
"Sportowe" zachowanie Ronaldo:
https://vine.co/v/el7tTgh1E1P
Oczywiście nikt nie wyciągnie z tego konsekwencji.
2
Ronaldo ma szanse na bycie w Top 3, ale chyba do Złotych Kaleson..
6
"Imponuje mi twoja znajomość języków..." hahaha :D
0
Ale cisną Real hahahaha! :D
1
Taaaaaaaaaaaaak!!!! BRAWO! :D
0
Jak Messi będzie wyleczony w 99%, to lepiej niech nie gra. Nawet jakby wyleczył się w 100%, to też może być bardzo ryzykowne wpuszczanie go na tak wymagający mecz, po takiej kontuzji.
To mecz o 3pkt, a nie mecz o Puchar, więc nie sądze, aby warto było tak ryzykować. Zobaczymy jak będzie przebiegać rehabilitacja ;)
0
Co to KUR** było?! NEYMAR! O.O
2
Barca jeden, Żółci zero :D
0
Panie sędzio, POR QUE?!
- For money.
0
Denis Suarez dzisiaj całkiem fajnie gra :)
1
Neymar jakie przyśpieszenie :D
0
Oprócz Obecności i Naznaczony 1 i 2, to mocno polecam Oculus. Właśnie na nim trochę sie "obsrałem" jak na rzadko którym filmie ;)
0
Żadna z tamtych bramek nie ma w sobie tej "magii", którą ma bramka Leo :)
Geniusz, geniusz i jeszcze raz GENIUSZ!
0
To Prima Aprilis?
3
" - Być może dla was najlepszy jest Messi. W mojej głowie to ja jestem najlepszy. Każdy z nas powinien tak o sobie myśleć. Właśnie przez takie podejście byłem w stanie osiągnąć w mojej karierze tak dużo. Było dla mnie trudne patrzenie na to, jak Messi kilka razy odbierał Złotą Piłkę. Myślałem sobie: po co w ogóle przyjechałem na tę galę - powiedział Cristiano Ronaldo."
:)
0
To są juz jaja...
50
"Nie znam zawodnika, który mierzy 1,97 m i ma technikę taką jak Messi..."
Ja też nie znam.
5
Popłakałem się ze śmiechu (chodzi o Lewego) :D
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20151027084159uid2406.jpg
0
Alba zaraz zaśnie :D
2
Kaptoum dobry koń, Samper przeciętnie póki co.
13
0-0, 25min
Dobra, to kogo sprzedajemy? :D
1
Manuel Herrera Lopez (pseud. SUPER!"
:D
0
zapomniałeś dodać, że Guardiola hat-trick asyst :D
57
Dzisiaj Messi x2, Suarez x1, Neymar x1, Puyol z rożnego główką x1, Xavi 3 asysty, Iniesta 1 asysta, Deco 1 asysta, Ronaldhino 20 udanych dryblingów.
Tak to widzę.
7
"nuszki" hahahaha! :D
Zgłoś to, nie ma sensu się wkurzać.