Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No nareszcie żółta dla Ramosa.
3
"Barcelona wypiła całą wodę święconą i zdmuchnęła wszystkie świeczki."
Cytat tygodnia :D
1
Super widok :D
8
"Barcelona bez Messiego nie istnieje."
Skisłem :D
2
Jeżeli Barca utrzyma w tym meczu dotychczasowy wysoki poziom, a Realu utrzyma ten "poziom", to chyba nie ma sensu wprowadzać Messiego, bo założę się, że frustraci chcieliby się na nim wyżyć.
0
Zdejmą mecz z transmisji, bo będzie zbyt brutalny.
0
Ale Real ma farta :D
1
Cristiano zatańczył w miejscu po czym oddał piłkę.
0
Cyknijcie wynik!!!! :D
2
Co tu się wyrabia?!
0
No co jest z tym Ramosem to ja nie mam pytań..
256
OFICJALNIE: Dani Alves otrzymał żółtą kartkę za atak głową na łokieć Cristiano Ronaldo.
2
Ronaldo juz leży hahahaha
1
Klejnoty zbite.
1
Goooooo!! Sergi Roberto asysta !!!!
0
Sergio Ramos? :D
0
Co oni grają w tle? Fajnie to brzmi :)
0
Tak jeszcze dla rozluźnienia wspaniała bramka Ronaldhino! :D
https://vine.co/v/OwM3MJYlFqa
82
Roberto w 11'stce i Messi na ławce - dobre wiadomości, nie ma sensu z Leo ryzykować i sadzać na ławkę świetnego ostatnio Roberto! :)
0
No najwyżej. Zobacze co będzie :) Zastanawiam się czy nie zagrać na Valencie powyżej 2.5 (kurs 1,75) czy poniżej 2.5 (kurs 2,00). Myślicie że wcisną Las Palmas co najmniej 3 bramki? :)
0
Okej, ale dzięki za info :)
0
Tak, był. Kupel mówił właśnie, że ostatnio do 200zł był zakład free i zagrał :)
0
No właśnie to nie jest ta promocja, bo ja GD nie obstawiam :) Podobno jak ci pierwszy kupon do 100zł nie wejdzie, to zwracają całość i można wypłacić kasę w razie czego :)
0
Betclic :)
koko4748: No wiem wiem, ale niby Legia da radę, a te 100zł gdyby nawet nie weszło, to Betclic zwraca, bo to pierwszy zakład :)
0
Postawilibyście 100zł na wygraną Legi ze Śląskiem i wygrana Valencii z Las Palmas? Za 2 mecze do wyciągnięcia 236zł i pierwsze 100zł mi zwrócą w razie czego, więc niby zero ryzyka :)
Jeszcze 2,5h do GD!
0
Zarypiście to wyszło :D
Powiedział prawdę (może w troche ostrych słowach, ale prawdę) i całkowicie się z nim zgadzam :)
0
Dziękuję chłopaki za odpowiedź :) Zastanawiam się właśnie czy od czasu do czasu czegoś nie obstawić, bo być może się uda, ale wolałbym mieć sprawdzoną stronkę :)
0
Mam pytanko do osób, które dosyć często obstawiają różne zakłady w internecie.
Polecacie jakąś konkretną i sprawdzoną stronkę? :)
STS? BWIN?
54
Leo jest groźny nawet siedząc na trybunach.
2
Wspaniale było ich widzieć kiedy wymieniali się proporczykami i zbijali pione :)
Prawdziwi liderzy!