2

No nareszcie żółta dla Ramosa.

3

"Barcelona wypiła całą wodę święconą i zdmuchnęła wszystkie świeczki."

Cytat tygodnia :D

1

Super widok :D

8

"Barcelona bez Messiego nie istnieje."

Skisłem :D

2

Jeżeli Barca utrzyma w tym meczu dotychczasowy wysoki poziom, a Realu utrzyma ten "poziom", to chyba nie ma sensu wprowadzać Messiego, bo założę się, że frustraci chcieliby się na nim wyżyć.

0

Zdejmą mecz z transmisji, bo będzie zbyt brutalny.

0

Ale Real ma farta :D

1

Cristiano zatańczył w miejscu po czym oddał piłkę.

0

Cyknijcie wynik!!!! :D

2

Co tu się wyrabia?!

0

No co jest z tym Ramosem to ja nie mam pytań..

256

OFICJALNIE: Dani Alves otrzymał żółtą kartkę za atak głową na łokieć Cristiano Ronaldo.

2

Ronaldo juz leży hahahaha

1

Klejnoty zbite.

1

Goooooo!! Sergi Roberto asysta !!!!

0

Sergio Ramos? :D

0

Co oni grają w tle? Fajnie to brzmi :)

0

Tak jeszcze dla rozluźnienia wspaniała bramka Ronaldhino! :D
https://vine.co/v/OwM3MJYlFqa

82

Roberto w 11'stce i Messi na ławce - dobre wiadomości, nie ma sensu z Leo ryzykować i sadzać na ławkę świetnego ostatnio Roberto! :)

0

No najwyżej. Zobacze co będzie :) Zastanawiam się czy nie zagrać na Valencie powyżej 2.5 (kurs 1,75) czy poniżej 2.5 (kurs 2,00). Myślicie że wcisną Las Palmas co najmniej 3 bramki? :)

0

Okej, ale dzięki za info :)

0

Tak, był. Kupel mówił właśnie, że ostatnio do 200zł był zakład free i zagrał :)

0

No właśnie to nie jest ta promocja, bo ja GD nie obstawiam :) Podobno jak ci pierwszy kupon do 100zł nie wejdzie, to zwracają całość i można wypłacić kasę w razie czego :)

0

Betclic :)

koko4748: No wiem wiem, ale niby Legia da radę, a te 100zł gdyby nawet nie weszło, to Betclic zwraca, bo to pierwszy zakład :)

0

Postawilibyście 100zł na wygraną Legi ze Śląskiem i wygrana Valencii z Las Palmas? Za 2 mecze do wyciągnięcia 236zł i pierwsze 100zł mi zwrócą w razie czego, więc niby zero ryzyka :)

Jeszcze 2,5h do GD!

0

Zarypiście to wyszło :D
Powiedział prawdę (może w troche ostrych słowach, ale prawdę) i całkowicie się z nim zgadzam :)

0

Dziękuję chłopaki za odpowiedź :) Zastanawiam się właśnie czy od czasu do czasu czegoś nie obstawić, bo być może się uda, ale wolałbym mieć sprawdzoną stronkę :)

0

Mam pytanko do osób, które dosyć często obstawiają różne zakłady w internecie.
Polecacie jakąś konkretną i sprawdzoną stronkę? :)
STS? BWIN?

54

Leo jest groźny nawet siedząc na trybunach.

2

Wspaniale było ich widzieć kiedy wymieniali się proporczykami i zbijali pione :)
Prawdziwi liderzy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?