1

Keanu jest właśnie znany ze skromności i pomagania ludziom :)

0

W tym roku mam nadzieję, że Ney będzie mógł się cieszyć z tego pucharu :)

0

Najlepszy moment, to jak są te karne Ronaldo i bramki Messiego na zmianę :D

10

0

Dobre losowanie i ciekawe mecze! :)

1

Nawet jeśli, to dobrze, że mamy Neymara i Suareza oraz reszte zespołu ;)

0

00:34 - Pique wrzuca twitta o porażce Realu :D

0

Ładne zachowanie Marcelo :)

2

Ramos w swoim stylu :)

32

"Lionel Messi w mocnych słowach powiedział, że bardzo denerwuje go, kiedy ludzie krytykują go za występy w koszulce reprezentacji Argentyny oraz za to, że nie śpiewa hymnu przed meczami drużyny narodowej.

- Wkurza mnie, gdy słyszę, żebyśmy dawali z siebie więcej, że nie czujemy odpowiedzialności, zakładając koszulkę reprezentacji - stwierdził Messi.

- Mieliśmy szczęście, że dostaliśmy się do finałów Mistrzostw Świata oraz Copa America, a wydaje się, jakbyśmy nie osiągnęli niczego. Dotarliśmy do dwóch finałów, do kurwy nędzy - mówił wyraźnie wzburzony gwiazdor Barcelony cytowany przez serwis goal.com.

- Nie wygraliśmy, ale co możemy zrobić. Dostaliśmy się do finałów, a nie odpadliśmy przecież w 1/8 finału - dodał.

- Futbol nie polega tylko na posiadaniu jaj. Mieliśmy złe momenty w reprezentacji, czego już doświadczyliśmy. Przegraliśmy finał mundialu z Niemcami, którzy mają wspaniałych piłkarzy, lecz mieliśmy wielką szansę, żeby wygrać ten mecz. Podczas gdy z Chile toczyliśmy wyrównany pojedynek i przegraliśmy po rzutach karnych - ocenił reprezentant Argentyny.

- Denerwują mnie ludzie, którzy atakują ciebie bez zastanowienia. Celowo nie śpiewam hymnu. Nie muszę śpiewać, żeby go czuć - przyznał Messi.

- Każdy mecz, który rozgrywam dla reprezentacji, jest dla mnie priorytetem i w każdym chcę zwyciężać. Wspaniale byłoby wygrać z Argentyną Copa America - zapewnił piłkarz Barcelony."

Źródło: goal.com

0

Dobry wieczór/noc. Czy ktoś z was czeka i będzie oglądał galę UFC? Mi się dopiero wróciło do domu i ma się ona zaczynać za 5min, więc może i obejrzę.

Czy ma ktoś jakiś stream? Jeszcze będe szukał, ale może ktoś już znalazł :)

3

Ale ten Messi jest słaby. Yhm :)

1

Ten balans ciała Messiego to jest coś niesamowitego :)

2

"Lubi znęcać się nad Deportivo Leo Messi. W ostatnich 5 meczach 10 bramek."

:D

0

Po 3pkt bez kontuzji! :)

0

Ja kibicuje McGregor'owi. Myślę, że będzie niespodzianka :)

12

Ooo idealnie, właśnie szukamy bramkostrzelnego jokera na ławkę po 30'stce! :)

2

Giardiola tak się nauczył na błędach, że było zaraz 0-2 dla nas i potem już graliśmy na wy*ebce :)

0

Jeżeli potwierdzają, to pewnie nic się jednak nie stało, a jeżeli Leo coś poczuł, to pewnie nic groźnego :)

1

Ter Stegen ZM zdecydowanie :)

0

Siedzę. Oglądam. Powstrzymuje emocje. Wymiękam. Płacze.

Ile niedokładności, itd.
Wiadomo, że mecz o złote kalesony, ale mimo wszystko... :D

0

W sumie cholera wie. Bale silniejszy pewnie i też byli blisko siebie, żeby z impetem go odepchnąć :) Ja osobiście uważam, że to nie wina Bartry tylko Alvesa wtedy :)

0

Bartra wtedy miał kontuzje, którą zgłaszał z 5min przed tym golem, a mimo to próbował. Z resztą Bale to jeden z 5 najszybszych piłkarzy na świecie, więc Bartra nie miał nawet szans.

1

Ale Bartra go skasował :D Brawo!

0

Messi goooool!

0

Obstawiacie coś dzisiaj? :)

0

Panowie i Panie, jak dzisiaj byście OBSTAWIALI? :)
* Roma powinna dać radę BATE
* Valencia niepewna, ale też może wygrać
* Chelsea ma bardzo trudny mecz, ale może się zmobilizują
* Arsenal na wyjeździe, ale powinny wygrać
* Barca jak to Barca
* Dinamo powinno zabić Tel Aviv

Jakie są wasze typy? :)

4

"Piqué zazdrości Realowi."

Jedyny obiektywny komentarz do wypowiedzi CR:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?