Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Keanu jest właśnie znany ze skromności i pomagania ludziom :)
0
W tym roku mam nadzieję, że Ney będzie mógł się cieszyć z tego pucharu :)
0
Najlepszy moment, to jak są te karne Ronaldo i bramki Messiego na zmianę :D
10
* Losowanie Manchasteru United w LM :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/vb.345971365443086/1656325044407705/
* Van Gaal po trafieniu na FC Midtjylland w losowaniu LE :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/vb.345971365443086/1656421217731421
0
Dobre losowanie i ciekawe mecze! :)
1
Nawet jeśli, to dobrze, że mamy Neymara i Suareza oraz reszte zespołu ;)
0
00:34 - Pique wrzuca twitta o porażce Realu :D
27
Cały CR :)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12392057_1656055187768024_8231502674254435827_n.jpg?oh=49359c0b1709414265ffee7853eaf399&oe=571C14AA
9
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12341283_1655959647777578_9143168016343849689_n.jpg?oh=2fabef9c684a88b8d65f6d3e97bf1222&oe=56D3CC10
:D
0
Ładne zachowanie Marcelo :)
2
Ramos w swoim stylu :)
32
"Lionel Messi w mocnych słowach powiedział, że bardzo denerwuje go, kiedy ludzie krytykują go za występy w koszulce reprezentacji Argentyny oraz za to, że nie śpiewa hymnu przed meczami drużyny narodowej.
- Wkurza mnie, gdy słyszę, żebyśmy dawali z siebie więcej, że nie czujemy odpowiedzialności, zakładając koszulkę reprezentacji - stwierdził Messi.
- Mieliśmy szczęście, że dostaliśmy się do finałów Mistrzostw Świata oraz Copa America, a wydaje się, jakbyśmy nie osiągnęli niczego. Dotarliśmy do dwóch finałów, do kurwy nędzy - mówił wyraźnie wzburzony gwiazdor Barcelony cytowany przez serwis goal.com.
- Nie wygraliśmy, ale co możemy zrobić. Dostaliśmy się do finałów, a nie odpadliśmy przecież w 1/8 finału - dodał.
- Futbol nie polega tylko na posiadaniu jaj. Mieliśmy złe momenty w reprezentacji, czego już doświadczyliśmy. Przegraliśmy finał mundialu z Niemcami, którzy mają wspaniałych piłkarzy, lecz mieliśmy wielką szansę, żeby wygrać ten mecz. Podczas gdy z Chile toczyliśmy wyrównany pojedynek i przegraliśmy po rzutach karnych - ocenił reprezentant Argentyny.
- Denerwują mnie ludzie, którzy atakują ciebie bez zastanowienia. Celowo nie śpiewam hymnu. Nie muszę śpiewać, żeby go czuć - przyznał Messi.
- Każdy mecz, który rozgrywam dla reprezentacji, jest dla mnie priorytetem i w każdym chcę zwyciężać. Wspaniale byłoby wygrać z Argentyną Copa America - zapewnił piłkarz Barcelony."
Źródło: goal.com
0
Dobry wieczór/noc. Czy ktoś z was czeka i będzie oglądał galę UFC? Mi się dopiero wróciło do domu i ma się ona zaczynać za 5min, więc może i obejrzę.
Czy ma ktoś jakiś stream? Jeszcze będe szukał, ale może ktoś już znalazł :)
3
Ale ten Messi jest słaby. Yhm :)
1
Ten balans ciała Messiego to jest coś niesamowitego :)
2
"Lubi znęcać się nad Deportivo Leo Messi. W ostatnich 5 meczach 10 bramek."
:D
0
Po 3pkt bez kontuzji! :)
0
Ja kibicuje McGregor'owi. Myślę, że będzie niespodzianka :)
12
Ooo idealnie, właśnie szukamy bramkostrzelnego jokera na ławkę po 30'stce! :)
2
Giardiola tak się nauczył na błędach, że było zaraz 0-2 dla nas i potem już graliśmy na wy*ebce :)
0
Jeżeli potwierdzają, to pewnie nic się jednak nie stało, a jeżeli Leo coś poczuł, to pewnie nic groźnego :)
1
Ter Stegen ZM zdecydowanie :)
0
Siedzę. Oglądam. Powstrzymuje emocje. Wymiękam. Płacze.
Ile niedokładności, itd.
Wiadomo, że mecz o złote kalesony, ale mimo wszystko... :D
0
W sumie cholera wie. Bale silniejszy pewnie i też byli blisko siebie, żeby z impetem go odepchnąć :) Ja osobiście uważam, że to nie wina Bartry tylko Alvesa wtedy :)
0
Bartra wtedy miał kontuzje, którą zgłaszał z 5min przed tym golem, a mimo to próbował. Z resztą Bale to jeden z 5 najszybszych piłkarzy na świecie, więc Bartra nie miał nawet szans.
1
Ale Bartra go skasował :D Brawo!
0
Messi goooool!
0
Obstawiacie coś dzisiaj? :)
0
Panowie i Panie, jak dzisiaj byście OBSTAWIALI? :)
* Roma powinna dać radę BATE
* Valencia niepewna, ale też może wygrać
* Chelsea ma bardzo trudny mecz, ale może się zmobilizują
* Arsenal na wyjeździe, ale powinny wygrać
* Barca jak to Barca
* Dinamo powinno zabić Tel Aviv
Jakie są wasze typy? :)
4
"Piqué zazdrości Realowi."
Jedyny obiektywny komentarz do wypowiedzi CR: