Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba ponad 100mln pesos kolumbijskich...
0
Tego sie nie da opisać :D
0
Co z tą poprzeczką... O.o
3
Bartra wybił trudną piłke, ta spadła przypadkowo pod nogi gracza z Betisu, którego NIKT NIE KRYŁ, ale co tam. Wina Marca...
0
Co się dzisiaj dzieje na Camp Nou... O.o
0
Co podanie od Messiego! :v
0
Ależ ten Messi bezproduktywny.. hahahahah pozdrowienia dla hejterów! :D
0
Żeby wstrzasu mózgu nie doznał :/
0
No kurrrrrr :/
0
Macie bezproduktywność Messiego. Nagle 30m zagranie i juz mega zagrożenie pod bramką. Ale co tam, lepiej hejtować...
0
#Missaldo
1
Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu! :D
15
Sergi Guardiola/FC Barcelona B - Crazy Skills, Tricks, Goals, Assists - 2015/2016
0
Brak Cristiano w Top 3?! Skandal! :D
1
Pele weź już skończ pierdzielić...
11
I bardzo baaaaardzo dobrze! Nie uważam i nikt mnie nie przekona, że Pique źle robi mówiąc swoje zdanie otwarcie. Granero sam się ośmiesza, więc aż żal tego nie skomentować. Dobra robota Pique! :)
3
"Komisja Etyki FIFA zawiesiła Blattera i Platiniego na osiem lat."
Trzeba to opić :D
5
Onet:
"Jeden z kibiców opluł Messiego, a świadkami tego zdarzenia byli Javier Mascherano i Luis Enrique. Obaj nie dopuścili do tego, by Argentyńczyk, pragnący odwdzięczyć się ciosem, wdał się w bójkę z kibicem."
Jakoś wątpie, żeby Leo chciał się bić z jakimś pajacem :)
0
Pep wspominał kiedyś o tym, że chciałby prowadzić Manchester United lub reprezentację Hiszpanii i to by było fajne, ale wydaje mi się, że City może go skusić.
4
Dopiero teraz cie to wnerwia? Brawo za cierpliwość :D
9
Alves jak wypłaca :v
0
Co Neymar!!! WTF?! :D
0
Onet jeszcze nie podaje, więc nic nie jest pewne :D
1
Jeżeli jutro uda nam się wygrać 5 puchar (w co mocno wierzę!), to Pique będzie wyglądać na murawie tak :D
http://barcatopotega1899.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/717623/files/blog_sj_4750384_7263472_tr_barmadrid_136_edit.jpg
4
Na kogo jak na kogo, ale najbardziej w jutrzejszym meczu liczę na formę Pana Dariusza Szpakowskiego :D
0
Racja, na dobre nam to wychodzi :D
0
To teraz Mourinho wraca do Realu, a Benitez idzie do Chelsea? :D
1
Szpaku przechodzi dzisiaj samego siebie :D
1
Aktualnie magisterka z "Bezpieczeństwo narodowe" na WAT, a wcześniej jak kolega wyżej "Bezpieczeństwo wewnętrzne" na SWPSie :)
0
Jutro specjalnie wykorzystuje nieobecność na ćwiczeniach z "Kierowanie i dowodzenie w instytucjach bezpieczeństwa", aby obejrzeć mecz.
Wiem, że nic nie strace na nieobecności, a zyskam wiele oglądając mecz Barcy :)