3

Chyba ponad 100mln pesos kolumbijskich...

0

Tego sie nie da opisać :D

0

Co z tą poprzeczką... O.o

3

Bartra wybił trudną piłke, ta spadła przypadkowo pod nogi gracza z Betisu, którego NIKT NIE KRYŁ, ale co tam. Wina Marca...

0

Co się dzisiaj dzieje na Camp Nou... O.o

0

Co podanie od Messiego! :v

0

Ależ ten Messi bezproduktywny.. hahahahah pozdrowienia dla hejterów! :D

0

Żeby wstrzasu mózgu nie doznał :/

0

No kurrrrrr :/

0

Macie bezproduktywność Messiego. Nagle 30m zagranie i juz mega zagrożenie pod bramką. Ale co tam, lepiej hejtować...

0

#Missaldo

1

Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu! :D

15

Sergi Guardiola/FC Barcelona B - Crazy Skills, Tricks, Goals, Assists - 2015/2016

0

Brak Cristiano w Top 3?! Skandal! :D

1

Pele weź już skończ pierdzielić...

11

I bardzo baaaaardzo dobrze! Nie uważam i nikt mnie nie przekona, że Pique źle robi mówiąc swoje zdanie otwarcie. Granero sam się ośmiesza, więc aż żal tego nie skomentować. Dobra robota Pique! :)

3

"Komisja Etyki FIFA zawiesiła Blattera i Platiniego na osiem lat."

Trzeba to opić :D

5

Onet:
"Jeden z kibiców opluł Messiego, a świadkami tego zdarzenia byli Javier Mascherano i Luis Enrique. Obaj nie dopuścili do tego, by Argentyńczyk, pragnący odwdzięczyć się ciosem, wdał się w bójkę z kibicem."

Jakoś wątpie, żeby Leo chciał się bić z jakimś pajacem :)

0

Pep wspominał kiedyś o tym, że chciałby prowadzić Manchester United lub reprezentację Hiszpanii i to by było fajne, ale wydaje mi się, że City może go skusić.

4

Dopiero teraz cie to wnerwia? Brawo za cierpliwość :D

9

Alves jak wypłaca :v

0

Co Neymar!!! WTF?! :D

0

Onet jeszcze nie podaje, więc nic nie jest pewne :D

1

Jeżeli jutro uda nam się wygrać 5 puchar (w co mocno wierzę!), to Pique będzie wyglądać na murawie tak :D
http://barcatopotega1899.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/717623/files/blog_sj_4750384_7263472_tr_barmadrid_136_edit.jpg

4

Na kogo jak na kogo, ale najbardziej w jutrzejszym meczu liczę na formę Pana Dariusza Szpakowskiego :D

0

Racja, na dobre nam to wychodzi :D

0

To teraz Mourinho wraca do Realu, a Benitez idzie do Chelsea? :D

1

Szpaku przechodzi dzisiaj samego siebie :D

1

Aktualnie magisterka z "Bezpieczeństwo narodowe" na WAT, a wcześniej jak kolega wyżej "Bezpieczeństwo wewnętrzne" na SWPSie :)

0

Jutro specjalnie wykorzystuje nieobecność na ćwiczeniach z "Kierowanie i dowodzenie w instytucjach bezpieczeństwa", aby obejrzeć mecz.
Wiem, że nic nie strace na nieobecności, a zyskam wiele oglądając mecz Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?