1

Jeżeli Barcelona miałaby płacić za niego grube miliony, to osobiście byłbym przeciw, ale facet jest do wzięcia ZA DARMO, jest świetnie wyszkolony, doświadczony i uniwersalny w ataku. Kiedy będzie taka potrzeba, to zagra na skrzydle zamiast Messiego, a ten zejdzie niżej do pomocy jak to często robi i dzięki temu nie odczujemy dużego braku na PS. Jeżeli za darmo i nie jego kontrakt nie będzie kosmiczny, to jak najbardziej ZA :)

0

A Pique, Messi, Busquets czy Iniesta to co?! :D
Najlepiej dać za nich Silve, Thiago, Draxlera... do tego słaby Ronaldo i Buffon na bramce O.o

Eh szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...

0

Po prostu dzieli nas różnica zdań i ciesze się, że strasz się bronić swoich argumentów w konstruktywny sposób :)
Nie się w sumie co sprzeczać, finał jest jaki jest, pzdr! :)

0

Uważam, że tegorocznej LM Real o wieeeele słabiej wypadł od Atletico, Barcy, Bayernu czy PSG. Ich poziom był powiedzmy sobie prawdę: ŻENUJĄCY. To jak przechodzili przez kolejne etapy/rundy "to jest dramat *****", a półfinał z Man City, to było jakieś nieporozumienie - brakowało tam tylko odgłosów świerszcza i takiej małej kulki siana toczącej się po murawie...
A w dzisiejszym finale bramka ze spalonego, brak czerwonej kartki dla Ramosa, pech Atletico i niestrzelony karny...

Nikt mi nie wmówi, że Real wygrał zasłużenie.
Ilość szczęścia i farta w tej edycji LM jaką dostali powinna być odnotowana w Księdze Rekordów Guinessa.

12

OFICJALNIE przyznaje się, że mam BÓL DUPSKA.
No niestety, Real wygrał LM mimo, że na nią ani razu w ciągu roku nie zasłużył.

Szkoda gadać, strzępić ryja i tłumaczyć mojej frustracji, bo chyba nie jestem wyjątkiem i każdy wie o co chodzi i podziela zdanie, że Atletico sto razy bardziej zasłużyło na te zwycięstwo.

Dobrej nocy wszystkim i pamiętajmy, ze my mamy 2 puchary! ;)

0

Jeżeli jego odejście okaże się prawdą, to nie tyle jego umiejętności będzie mi szkoda (oczywiście, że jest świetnym zawodnikiem, z super odbiorem i przerzutami), ale bardziej, że odejdzie ktoś pokroju Puyola, czyli nasz Szefuncio i wielki walczak, który w słabych momentach przywołuje wszystkich do porządku. Tego będzie strasznie brakować.

12

"Żaden piłkarz Atletico nie przebiłby się do wyjściowego składu Realu Madryt. Real ma lepszych piłkarzy na wszystkich pozycjach"
- Gareth Bale.

Co to za pie....... gadanie?! O_O

30

Jego niektóre asysty powinny mieć przelicznik 1.5 lub nawet 2... Te piłki są nie do powtórzenia przez nikogo poza Messim :D

0

Kibice Realu i tak ci zarzucą, że "ale nie macie LM" hahaha :D

0

Od czerwonej dla Mascherano, kontuzji Suareza, po ZWYCIĘSTWO! :D

1

Sędzia musi zmienić pampersa.

0

Taaaaaaaaaaaak!!! :D

0

HahahahahaHahahahaha NIE WIERZE co ten sędzia odwala!

0

jeszcze przed polem karnym... -.-

0

Mathieu jak zwykle spacerkiem za kontrą... który to już raz takie coś widzę u niego?! O.o
Dobrze, że dzisiaj Pique gra takie zawody...

0

To jest dramat!!! O.o

0

Dziękuje! :)

1

Matko co streamy się tną... szkoda gadać :/

0

Mascherano już stawia Banege do pionu :D

0

Perez posmarował :D

0

Co za dzicz....

1

Hahahahaha Rafinha odpalił bidony XD

1

Rafinha już się rozkręca na ławce :D

0

xD - tego nie da się inaczej skomentować

0

Co BRAMA! Brawo chłopaki!

10

LUIS SUAREZ: Trofeo Pichichi nic mi nie da, jeżeli nie zdobędziemy Mistrzostwa Ligi.

CRISTIANO RONALDO: Mistrzostwo Ligi nic mi nie da, jeżeli nie zdobęde Trofeo Pichichi.

6

Przyznam, że może nie cieszyłoby mnie jeżeli Real by wygrał LM, ale jeżeli wygraliby ten finał przez solidną grę i walkę oraz dobrą postawę w poprzednich spotkaniach, to można by to zrozumieć i przyznać, że "nie mieli lekko po drodze, a jednak spieli się, wygrali i mają puchar".

Problem zaczyna teraz, ponieważ wisi mi z jednej strony czy Real wygra (chociaż trzymam kciuki za Atletico!), ale w tym roku oni kompletnie nie zasługują żeby być nawet w 1/8, a co dopiero w finale lub żeby go wygrać?! O.o Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie i dramat ile szczęścia oni mają w tym roku... Wiem, że szczęściu też trzeba umieć pomóc, ale oni mu nie pomagają. Wygląda to tak jakby mieli jedno szczęście, które pozwala im na jakieś fartowne wygrane i drugie szczęście bonusowe, które pomaga temu pierwszemu :V

Tak, nazwijcie to bólem dupy (co niektórzy..), ale zachowałbym się tak w przypadku każdej innej drużyny. Finał sprzed 2 lat mogę zrozumieć, grali lepiej w fazie pucharowej, finał tragedia, ale Atletico nie wykorzystało swojej widocznej przewagi i się zemściło, ok. Ale ten rok?! Oni grają padake cały czas i większość bramek strzelonych są tak nieprawdopodobnie kartoflane, że szczena opada :D

I Real i City już dawno nie powinno być w LM, a wyszło tak, że jedni odpadli w półfinale (strzelając sobie samobója :V), a drudzy "rozgromili" kolejny zespół po przez samobója drużyny przeciwnej.

Najlepsze 4 drużyny jakie powinny się znaleźć w półfinałach, to: PSG, Barca, Atletico, Bayern - kolejność przypadkowa. Każdy zespół prezentował porządny futbol i każdemu zdarzyły się słabsze występy, ale patrząc na wszystkie mecze w LM, to prezentowali się poprawnie, a nawet mocno.

Niestety, losowanie nie było za szczęśliwe i mamy w finale Atletico z Reale wyglądających jak ogórki, których leją w lidze, a sami grają kartoflanke...

9

Już widze te memy i gify jutro! XD

0

Szkoda Bayernu, grają ładniejsza dla oka piłkę fajnie gdyby Lewy wygrał LM (chociaż potem ten spust na onetach, itp. łooo boooże..), ale ciesze się, że Atletico gra dalej. Chciałbym, żeby wygrali LM za to co się działo nie tak dawno w finale z Realem, zasługują na to :)

P.S. Simeone xD

2

Chwila moment i będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?