La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

12

OFICJALNIE przyznaje się, że mam BÓL DUPSKA.
No niestety, Real wygrał LM mimo, że na nią ani razu w ciągu roku nie zasłużył.

Szkoda gadać, strzępić ryja i tłumaczyć mojej frustracji, bo chyba nie jestem wyjątkiem i każdy wie o co chodzi i podziela zdanie, że Atletico sto razy bardziej zasłużyło na te zwycięstwo.

Dobrej nocy wszystkim i pamiętajmy, ze my mamy 2 puchary! ;)

2

@Fenelon To na LM się zasługuje wygrywając co? Real 2 w PD, punkt za Barcą, i zwycięstwo z Atleti w LM. Naprawdę uważasz ze Real bylaz gorszy?

0

@El Madridista. Uważam, że tegorocznej LM Real o wieeeele słabiej wypadł od Atletico, Barcy, Bayernu czy PSG. Ich poziom był powiedzmy sobie prawdę: ŻENUJĄCY. To jak przechodzili przez kolejne etapy/rundy "to jest dramat *****", a półfinał z Man City, to było jakieś nieporozumienie - brakowało tam tylko odgłosów świerszcza i takiej małej kulki siana toczącej się po murawie...
A w dzisiejszym finale bramka ze spalonego, brak czerwonej kartki dla Ramosa, pech Atletico i niestrzelony karny...

Nikt mi nie wmówi, że Real wygrał zasłużenie.
Ilość szczęścia i farta w tej edycji LM jaką dostali powinna być odnotowana w Księdze Rekordów Guinessa.

0

@Fenelon Cóż, z City Real zagrał moze i brzydkie i nieciekawe spotkania, natomiast w obu tych meczach był lepszy. Nie było praktycznie żadnej klarownej okazji City, a Real takie miał, w obu spotkaniach.

PSG? Oni odpadli z Anglikami, w czym więc byli lepsi? Zagrali w tych meczach jak frajerzy bo pomimo kontuzji w środku pola byli faworytem. Bayern? Nie jestem fanem miliona wrzutek na mecz, takiego czegoś to nawet Real Ancelottiego nie grał, polegli w Atletico a mecze wyglądały tak, jak oczekiwałem.

To prawda że Atleti miało o wiele trudniejsza drogę ale polegli z zespołem który zagrał o wiele bardziej wyrafinowany futbol niż Barca i Bayern. Czerwona dla Ramosa? Moim zdaniem nie, Pepe powinien dostać żółta wcześniej i to tyle. Gol ze spalonego? To prawda ale mecz wyglądałby inaczej gdyby tamtego nie zaliczono.

0

@El Madridista. Po prostu dzieli nas różnica zdań i ciesze się, że strasz się bronić swoich argumentów w konstruktywny sposób :)
Nie się w sumie co sprzeczać, finał jest jaki jest, pzdr! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?