0

Moim zdaniem on się jeszcze (ale już ledwo) łapie do Top 5, o dwójce to może pomarzyć w kiblu. No sory, ale takie są realia - jeszcze 2/3 lata temu tak, Top 3 mocne, ale teraz...?

9

Śmiesznie brzmi sugerowanie iż Ronaldo wygra ZP, bo wygrał LM i ME. Nie dość, że ten sezon był indywidualnie dla niego mocno średni, to jeszcze i Real i Portugalia grając totalną padakę wygrały te puchary takim fartem jakiego w życiu nie widziałem...

Moim zdaniem powinno się brać pod uwagę indywidualne statystyki, wkład grę zespołową i to czy dany zawodnik pomógł w ogóle w zdobyciu czegokolwiek.

Aż nie chce mi się wierzyć, że tak mocno obstawia się CR'a do zdobywcy Balona. Przecież to jest kpina z kibiców na całym świecie...

3

Jakoś wielkiego zaskoczenia nie ma, statystyki i wspólna gra pokazuje które "Trio" lepiej funkcjonuje :)

0

Pewnie dali mu ultimatum, że albo się ogarnie albo przyjmują ofertę Legii. Na szczęście wrócił na właściwe tory :)

0

Dokładnie, bez formy w 15/16... każdy może mieć słabszy sezon :/

2

Mirosławski zamknij już jape!
P.S. No przepraszam moderacje, ale co ten koleś gada?! O.o

0

Mirosławski nie mógł się powstrzymać przed komentarzem... -.-

12

Chyba trzeba wejść na Twittera i napisać Mirosławskiemu żeby skończył już pierdzielić na temat Ter Stegena... co za koleś O.o

2

O żesz karwa!!!!! ;

0

Dzięki bardzo :)

0

Oczywiście bardziej mi zależy na szukaniu pracy w IT, bo z tym wiązałbym przyszłość, ale gdybym nie mógł niczego chwilowo znaleźć, to wiem że poradziłbym sobie w marketingu - lepsze to niż siedzieć w domu :) Kierunku konkretnego nie kończyłem, ale powoli ogarniam dlatego jako tester mógłbym zacząć, a z biegiem czasu właśnie wskoczyć na Juniora jak mówisz :)

0

O "lub" chodziło mi o pracę w tych lub pokrewnych kierunkach, a w IT stawiam dopiero początki i uczę się programowania, także jedynie "tester oprogramowania" lub podobne początkujące "stopnie" w tym kierunku.

1

Drodzy Ramblowicze, jako że ten dział jest stworzony do rozmów o wszystkim, to mam takie pytanie:

SZUKAM PRACY na terenie Warszawy, czy ktoś coś wie na temat poszukiwanych pracowników?

Oczywiście szukam na inmych przeznaczonych do tego stronach, ale pomyślałem że warto zapytać też wśród naszej społeczności :)

I pytam poważnie, więc bez żadnych "McDonaldów", bo tam jest zawsze praca, bardziej szukam pracy w IT lub marketingu :)

Pozdrawiam!

7

Bale i Benzema - out
Lucas i Morata - in

Phelps ciągle na boisku.

0

Już biją rekordy :D

5

Kolega mojej młodszej o 8 lat siostry do mnie napisał (typowy fanboy Realu, z którego zawsze mam beke):
"barca dostała od Alaves"
"Real tera może im odskoczyć"
"Real jest dobrze zgrany i wygra lige na 90%"
"zobaczysz że tak bedzie"

Kisne przy laptopie xD

1

Nie ma co, wyrównany mecz. Brawo dla chłopaków, że nie wypuścili wyniku!

0

Co tu się odjaniepawla, to nie mam pytań :)

3

No dzisiaj rezerwy grają lepiej niż ostatnio :D

0

i weź tu wybierz bramkę meczu, jak każda była piekna... :)

2

Kolejna piękna bramka :D No nie mogę!!!

0

Jak siadła! O lol :D

0

Hahahahahahaha ledwo

0

Karny :/

0

Jaka piła od Messiego do Suareza :D

0

Mam Galaxego S5, co się dzieje?

0

Jak już hurtem, to i ja bym prosił :)

0

Życzę mu jak najlepiej w City i jest mi przykro z powodu "słabego" debiutu, ale ta sytuacja może otworzy niektórym oczy, że Bravo jak każdy zawodnik też popełnia błędy.. oby kolejne mecze były już bardziej pewne :)

0

A mógłbym wiedzieć dlaczego akurat teraz?

0

Bezbłędny Bravo znowu daje volta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?