Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem on się jeszcze (ale już ledwo) łapie do Top 5, o dwójce to może pomarzyć w kiblu. No sory, ale takie są realia - jeszcze 2/3 lata temu tak, Top 3 mocne, ale teraz...?
9
Śmiesznie brzmi sugerowanie iż Ronaldo wygra ZP, bo wygrał LM i ME. Nie dość, że ten sezon był indywidualnie dla niego mocno średni, to jeszcze i Real i Portugalia grając totalną padakę wygrały te puchary takim fartem jakiego w życiu nie widziałem...
Moim zdaniem powinno się brać pod uwagę indywidualne statystyki, wkład grę zespołową i to czy dany zawodnik pomógł w ogóle w zdobyciu czegokolwiek.
Aż nie chce mi się wierzyć, że tak mocno obstawia się CR'a do zdobywcy Balona. Przecież to jest kpina z kibiców na całym świecie...
3
Jakoś wielkiego zaskoczenia nie ma, statystyki i wspólna gra pokazuje które "Trio" lepiej funkcjonuje :)
0
Pewnie dali mu ultimatum, że albo się ogarnie albo przyjmują ofertę Legii. Na szczęście wrócił na właściwe tory :)
0
Dokładnie, bez formy w 15/16... każdy może mieć słabszy sezon :/
2
Mirosławski zamknij już jape!
P.S. No przepraszam moderacje, ale co ten koleś gada?! O.o
0
Mirosławski nie mógł się powstrzymać przed komentarzem... -.-
12
Chyba trzeba wejść na Twittera i napisać Mirosławskiemu żeby skończył już pierdzielić na temat Ter Stegena... co za koleś O.o
2
O żesz karwa!!!!! ;
0
Dzięki bardzo :)
0
Oczywiście bardziej mi zależy na szukaniu pracy w IT, bo z tym wiązałbym przyszłość, ale gdybym nie mógł niczego chwilowo znaleźć, to wiem że poradziłbym sobie w marketingu - lepsze to niż siedzieć w domu :) Kierunku konkretnego nie kończyłem, ale powoli ogarniam dlatego jako tester mógłbym zacząć, a z biegiem czasu właśnie wskoczyć na Juniora jak mówisz :)
0
O "lub" chodziło mi o pracę w tych lub pokrewnych kierunkach, a w IT stawiam dopiero początki i uczę się programowania, także jedynie "tester oprogramowania" lub podobne początkujące "stopnie" w tym kierunku.
1
Drodzy Ramblowicze, jako że ten dział jest stworzony do rozmów o wszystkim, to mam takie pytanie:
SZUKAM PRACY na terenie Warszawy, czy ktoś coś wie na temat poszukiwanych pracowników?
Oczywiście szukam na inmych przeznaczonych do tego stronach, ale pomyślałem że warto zapytać też wśród naszej społeczności :)
I pytam poważnie, więc bez żadnych "McDonaldów", bo tam jest zawsze praca, bardziej szukam pracy w IT lub marketingu :)
Pozdrawiam!
7
Bale i Benzema - out
Lucas i Morata - in
Phelps ciągle na boisku.
0
Już biją rekordy :D
5
Kolega mojej młodszej o 8 lat siostry do mnie napisał (typowy fanboy Realu, z którego zawsze mam beke):
"barca dostała od Alaves"
"Real tera może im odskoczyć"
"Real jest dobrze zgrany i wygra lige na 90%"
"zobaczysz że tak bedzie"
Kisne przy laptopie xD
1
Nie ma co, wyrównany mecz. Brawo dla chłopaków, że nie wypuścili wyniku!
0
Co tu się odjaniepawla, to nie mam pytań :)
3
No dzisiaj rezerwy grają lepiej niż ostatnio :D
0
i weź tu wybierz bramkę meczu, jak każda była piekna... :)
2
Kolejna piękna bramka :D No nie mogę!!!
0
Jak siadła! O lol :D
0
Hahahahahahaha ledwo
0
Karny :/
0
Jaka piła od Messiego do Suareza :D
0
Mam Galaxego S5, co się dzieje?
0
Jak już hurtem, to i ja bym prosił :)
0
Życzę mu jak najlepiej w City i jest mi przykro z powodu "słabego" debiutu, ale ta sytuacja może otworzy niektórym oczy, że Bravo jak każdy zawodnik też popełnia błędy.. oby kolejne mecze były już bardziej pewne :)
0
A mógłbym wiedzieć dlaczego akurat teraz?
0
Bezbłędny Bravo znowu daje volta :D