2

Hahahahahahaha! TO JEST NIESAMOWITE XD

0

Real leży i kwiczy!

0

Legia gra na czas.

13

CR strzał życia xDDDDDDDDDD

P.S. Złota Piłka już leci!

1

Ale ładnie trafił :D

20

Tak sobie czytam komentarze i od razu poprawia mi się humor jak widzę hejty o Sergim Roberto. Jeden gorszy mecz i klasyczny płacz, że "jednak się nie nadaje do 1 składu", że "czas poszukać PO z prawdziwego zdarzenia", itd.

Nasuwa się jedna reakcja: xDDDDDDDD

Przed meczem najlepszy możliwy PO dla Barcy, a teraz że się nie nadaje... Kisne. Jak trzeba być ograniczonym, żeby wysuwać takie idiotyczne wnioski?!

57

Jakby był Pinto to ktoś z City by jeszcze wyłapał :D

0

Brawo Ter Stegen!

0

Co?! XDDDDDDDDDD

3

Szkoda, że nie Mateu Lahoz... :D

0

[OFICJALNIE]: FC Barcelona zdegradowana do 2 ligi.
P.S. Perez posmarował.

5

Wina Ter Stegena.

0

XDDDDDDDDDDDDDD

3

Oglądałem. Dupa urwana. Pozdrawiam :D

0

Dajcie spokój, niech się dziadek wypłacze, co mu pozostało :D

2

A już na pewno TAK:

1

Jest już GIF?! Proszę dobrzy ludzie PORATUJCIE :D

0

Chciał jak Messi. Nie wyszło...

0

O k##wa karny !!!!

0

Tutaj to standard :) Zrobisz klopsa to tysiąc komentarzy o jego sprzedaży i płakaniu w stylu "Bravo wróć", a jak uratuje mecz kilkoma super interwencjami to max 10-20 komentarzy od obiektywnych kibiców, którzy doceniają wspaniała grę :)

0

Hohohoooo Naymar :D

0

Co podanie Naymara :O

15

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Osobiście uważam, że jedyne w czym jest lepszy od Roberto to szybkość. Roberto ma świetne dośrodkowania, przegląd pola, technikę, grę z klepki, dobra gra w obronie, waleczność, żelazne płuca, wszechstronność, potrafi uderzyć a nawet jest szybki - nie aż tak jak Bellerin, ale również bym na niego nie narzekał.

Osobiście nie widzę żadnego innego PO, który mógłby go zastąpić. Obecnie jego forma i sposób gry jest idealna dla Barcy :)

1

A kto by nie chciał sobie zrobić zdjęcia z Douglasem? :D

3

w Maroko :)

5

Będą z niego ludzie.

0

Wyrównany mecz Pani i Panowie. Nie ma co.

0

Umtiti kot jak cholera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?