Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahahahahahaha! TO JEST NIESAMOWITE XD
0
Real leży i kwiczy!
0
Legia gra na czas.
13
CR strzał życia xDDDDDDDDDD
P.S. Złota Piłka już leci!
1
Ale ładnie trafił :D
20
Tak sobie czytam komentarze i od razu poprawia mi się humor jak widzę hejty o Sergim Roberto. Jeden gorszy mecz i klasyczny płacz, że "jednak się nie nadaje do 1 składu", że "czas poszukać PO z prawdziwego zdarzenia", itd.
Nasuwa się jedna reakcja: xDDDDDDDD
Przed meczem najlepszy możliwy PO dla Barcy, a teraz że się nie nadaje... Kisne. Jak trzeba być ograniczonym, żeby wysuwać takie idiotyczne wnioski?!
57
Jakby był Pinto to ktoś z City by jeszcze wyłapał :D
0
Brawo Ter Stegen!
0
Co?! XDDDDDDDDDD
3
Szkoda, że nie Mateu Lahoz... :D
0
[OFICJALNIE]: FC Barcelona zdegradowana do 2 ligi.
P.S. Perez posmarował.
5
Wina Ter Stegena.
0
XDDDDDDDDDDDDDD
3
Oglądałem. Dupa urwana. Pozdrawiam :D
0
Dajcie spokój, niech się dziadek wypłacze, co mu pozostało :D
2
A już na pewno TAK:
1
Jest już GIF?! Proszę dobrzy ludzie PORATUJCIE :D
0
Chciał jak Messi. Nie wyszło...
0
O k##wa karny !!!!
0
Tutaj to standard :) Zrobisz klopsa to tysiąc komentarzy o jego sprzedaży i płakaniu w stylu "Bravo wróć", a jak uratuje mecz kilkoma super interwencjami to max 10-20 komentarzy od obiektywnych kibiców, którzy doceniają wspaniała grę :)
0
Hohohoooo Naymar :D
0
Co podanie Naymara :O
15
https://scontent-amt2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/s750x750/sh0.08/e35/12725169_1671102286472619_965852835_n.jpg?ig_cache_key=MTE5MDgxODEwNDI1MTQ3MDMzNg%3D%3D.2
Zdjęcie nie nowe, ale dalej świetne :D Henry to był też wariat w ataku!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Osobiście uważam, że jedyne w czym jest lepszy od Roberto to szybkość. Roberto ma świetne dośrodkowania, przegląd pola, technikę, grę z klepki, dobra gra w obronie, waleczność, żelazne płuca, wszechstronność, potrafi uderzyć a nawet jest szybki - nie aż tak jak Bellerin, ale również bym na niego nie narzekał.
Osobiście nie widzę żadnego innego PO, który mógłby go zastąpić. Obecnie jego forma i sposób gry jest idealna dla Barcy :)
1
A kto by nie chciał sobie zrobić zdjęcia z Douglasem? :D
3
w Maroko :)
5
Będą z niego ludzie.
0
Wyrównany mecz Pani i Panowie. Nie ma co.
0
Umtiti kot jak cholera!