La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

2

Nie wiem, naprawdę nie wiem co przemawia za tym, żeby w tak bądźmy szczerzy ważnym meczu wpuścić Mathieu w pierwszej 11'stce... Czym on się wyróżnił w presezonie poza tymi wszystkimi voltami, kicksami, juniorskimi błędami?! O.o Może nie zauważyłem tego błysku geniuszu z jego strony...?

Pewnie kogoś swędzi żeby napisać coś o "doświadczeniu", którym gniecie Digne czy innych młodych, aaaaale... gdzie było doświadczenie w ostatnich meczach? Zostało na wakacjach? Przecież to są jajca. Digne super występy, a to dopiero jego pierwsze mecze, Mathieu dno dno i jeszcze raz piach, a skład zapewniony. Powinien wejść przy dobrym wyniku, żeby się rozegrać i wrócić do swojego normalnego poziomu, a nie blokować rozwój młodego francuza, który jeszcze zagrał kilka razy bardzo dobrze, a nawet zaj***ście.

Tak, wiem że nie jestem trenejro i Lucho widzi na treningach więcej, ale patrząc przez pryzmat tego co WSZYSCY widzieliśmy w presezonie, to chyba zdecydowana większość się ze mną zgodzi, że Jeremy wypadł naprawdę słabiutko (powstrzymuje się od wulgaryzmów) i nie zasłużył na występ w pierwszym składzie.

konto usunięte

0

@Fenelon Lucho widać że nie lubi rotować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?