1

Ale dzisiaj fajny dzień jeśli chodzi o polski sport: siatkarze w ME, Świątek i Hurkacz na US Open no i wieczorem kopacze :]

2

@sergio5 więcej niż piłkarz

0

@demsi1707 nie mogą zarejestrować

0

@Onie kiedyś powstanie na pewno. Jedno słowo: pieniądze.

2

@Deviler duet Braithwaite i Dodi…świat nie jest na to gotowy

2

@IronSanHybrid szkoda, że nie powiedział tego samego co w "musisz być twardy".

3

@FCMichalo Oby tak było, każdy by tego chciał. Ale na razie wstawaj Michał :]

0

@Lola120 a ja nie czytałem, po prostu zaciekawiły mnie Twoje odczucia na temat transferów ostatniego dnia :]

3

@tobiasson92 Nie powiedziałem, że jest dobry. Ale wytłumaczenie tych ruchów jest raczej takie jak podałem :)

0

@bartekvisca Kaman chciał napastnika to dostał i teraz nie będzie miał wymówek. Griezmann był hamulcowym i finansowo i sportowo. Nie musi tego komentować.

2

@Senyer czas szybko leci przy dobrej zabawie

1

@Encore ah kadra na Championship gotowa :]

0

@AdiKingu96 zamiast wymieniać powinieneś po prostu powiedzieć: Polaków. Reszta jest oczywista.

8

@Olkovsky9 Barca nie będzie płacić pełnej pensji i ch*j ją to obchodzi.

0

@Lola120 a za Antułą jeszcze nie tęsknisz?

0

@Yoshi94 aż mi się kolana ze strachu ugięły...

2

@Coutinho007 przeciwnicy nie będą wiedzieć nawet z której strony cios nadchodzi.

2

@Coutinho007 zgadzam się,jest to ofensywa nie do powstrzymania. MSN się chowa.

1

@amanter w ostatnim momencie okienka transferowego Barca i Atletico doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia Antułą na sezon z opcją przedłużenia wypożyczenia na jeszcze olejny. Madryt będzie płacił pensję i jest obowiązek wykupu. W ten sposób.

0

@Cvzx A to nie wiedziałem, dzięki byku :] To w takim razie nie ma o czym dyskutować.

0

W takim razie trzeba mieć tylko nadzieję, że to wszystko się zepnie, zawodnicy wrócą do najlepszej dyspozycji, Ansu nie odczuje kontuzji, Bombelek i Coutinho przypomną sobie jak się gra w piłkę, młodzież będzie się pięknie rozwijać i da nam dużo radości a reszta to będzie dobre uzupełnienie składu. A wszystko to ciągnąć będzie Depay.

0

@kuz zapomniałeś o potężnej 12

2

@amanter dlaczego? Pomijając fakt, że numery mnie za bardzo nie interesują, ale...kto miał dostać?

1

@Dojaar Nikt tego nie stwierdził. Uniwersum Wieśka jest ciekawe, ale chaotycznie przedstawione moim zdaniem.

2

Luuk de jong i Braithwaite w ataku. Drżyj Europo przed starciem tytanów.

1

@Sulimo Jakie inne uniwersa lubisz tak samo jak LOTR? Ja mam tak z Wiedźminem, mógłbym może nawet zrobić serię z tego :D

6

@clyde pociesz się tym, że paradoksalnie oddając Antułą będziemy od teraz grać w 11 w każdym meczu.

1

@MaTt_BarcaFan wyobraź sobie teraz np:
1. gol w ostatniej kolejce na wagę mistrzostwa
2. Wygrana w LM
3. Przyjście gwiazdy

Serwery by się już po prostu spaliły.

1

Zostało tylko 50 minut w Anglii. Teraz Tebas na bank się ugnie.

1

@PatrychoO Bombelek dobra morda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?