Fenyx
Dołączył/a: sierpień 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale dzisiaj fajny dzień jeśli chodzi o polski sport: siatkarze w ME, Świątek i Hurkacz na US Open no i wieczorem kopacze :]
2
@sergio5 więcej niż piłkarz
0
@demsi1707 nie mogą zarejestrować
0
@Onie kiedyś powstanie na pewno. Jedno słowo: pieniądze.
2
@Deviler duet Braithwaite i Dodi…świat nie jest na to gotowy
2
@IronSanHybrid szkoda, że nie powiedział tego samego co w "musisz być twardy".
3
@FCMichalo Oby tak było, każdy by tego chciał. Ale na razie wstawaj Michał :]
0
@Lola120 a ja nie czytałem, po prostu zaciekawiły mnie Twoje odczucia na temat transferów ostatniego dnia :]
3
@tobiasson92 Nie powiedziałem, że jest dobry. Ale wytłumaczenie tych ruchów jest raczej takie jak podałem :)
0
@bartekvisca Kaman chciał napastnika to dostał i teraz nie będzie miał wymówek. Griezmann był hamulcowym i finansowo i sportowo. Nie musi tego komentować.
2
@Senyer czas szybko leci przy dobrej zabawie
1
@Encore ah kadra na Championship gotowa :]
0
@AdiKingu96 zamiast wymieniać powinieneś po prostu powiedzieć: Polaków. Reszta jest oczywista.
8
@Olkovsky9 Barca nie będzie płacić pełnej pensji i ch*j ją to obchodzi.
0
@Lola120 a za Antułą jeszcze nie tęsknisz?
0
@Yoshi94 aż mi się kolana ze strachu ugięły...
2
@Coutinho007 przeciwnicy nie będą wiedzieć nawet z której strony cios nadchodzi.
2
@Coutinho007 zgadzam się,jest to ofensywa nie do powstrzymania. MSN się chowa.
1
@amanter w ostatnim momencie okienka transferowego Barca i Atletico doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia Antułą na sezon z opcją przedłużenia wypożyczenia na jeszcze olejny. Madryt będzie płacił pensję i jest obowiązek wykupu. W ten sposób.
0
@Cvzx A to nie wiedziałem, dzięki byku :] To w takim razie nie ma o czym dyskutować.
0
W takim razie trzeba mieć tylko nadzieję, że to wszystko się zepnie, zawodnicy wrócą do najlepszej dyspozycji, Ansu nie odczuje kontuzji, Bombelek i Coutinho przypomną sobie jak się gra w piłkę, młodzież będzie się pięknie rozwijać i da nam dużo radości a reszta to będzie dobre uzupełnienie składu. A wszystko to ciągnąć będzie Depay.
0
@kuz zapomniałeś o potężnej 12
2
@amanter dlaczego? Pomijając fakt, że numery mnie za bardzo nie interesują, ale...kto miał dostać?
1
@Dojaar Nikt tego nie stwierdził. Uniwersum Wieśka jest ciekawe, ale chaotycznie przedstawione moim zdaniem.
2
Luuk de jong i Braithwaite w ataku. Drżyj Europo przed starciem tytanów.
1
@Sulimo Jakie inne uniwersa lubisz tak samo jak LOTR? Ja mam tak z Wiedźminem, mógłbym może nawet zrobić serię z tego :D
6
@clyde pociesz się tym, że paradoksalnie oddając Antułą będziemy od teraz grać w 11 w każdym meczu.
1
@MaTt_BarcaFan wyobraź sobie teraz np:
1. gol w ostatniej kolejce na wagę mistrzostwa
2. Wygrana w LM
3. Przyjście gwiazdy
Serwery by się już po prostu spaliły.
1
Zostało tylko 50 minut w Anglii. Teraz Tebas na bank się ugnie.
1
@PatrychoO Bombelek dobra morda