Fenyx
Dołączył/a: sierpień 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A niech im się wszystkim papiery popie*dolą na koniec tego okienka to może wylosujemy coś fajnego.
5
To nawet śmieszne nie jest już
0
@MarcelNJ11 to dopiero początek dominacji
1
Wymieńcie ziemniaki w serwerach, bo się gotują i nic się nie da spokojnie przeczytać.
0
Nareszcie Braithwaite może rozwinąć skrzydła
0
@Rust_Cohle wyniki udostępnij do przeglądania piękny kawalerze
1
Strona się rozsypuje. Neymar kwestią godzin
4
@macio_944 zaprzęgli do utrzymania serwerów zbanowanych
19
Griezmann chce wyjść z cienia Braithwaite’a
1
@macio_944 Pani Danusia jest dumna? :P
2
@macio_944 wygląda podejrzanie...to Ty piszesz paski dla TVP?
6
@AmigoBlancos jakiś dziwny ten Wasz Mbappe
0
@hayek liczę na chociaż trochę zdrowego rozsądku z tymi lockdownami.
2
James Bond No Time To Die już 8 października w Polsce.
2
@AmigoBlancos Trzymaj się tam Byku, żeby Ci się głowie od tych tematów nie poprzestawiało :]
1
@fcbarcafan19 ja tam w ogóle w pewnym momencie nie będę chciał patrzeć na praktyczność i spalanie auta tylko po prostu kupię jakieś sportowe dla frajdy :]
1
@fcbarcafan19 kiedyś…kiedyś sobie kupię. Fajne samochodziki, dające frajdę :]
6
@Messibestplayerintheworld na całe szczęście...
0
@Zieliniak gwiazda pokroju Messiego i Ronaldo może wymagać przecież...a nie czekaj, to Griezmann. Ławka.
1
@MesQueUnClub96 Chyba nie rozumiesz wielkości Bakambu :D
0
@Sulimo No właśnie Hobbita i Władce pierścieni przeczytałem już parę razy, a reszta mnie ciekawi ale czuję, że mogę przez nie nie przebrnąć. Ale chyba trzeba po prostu zakupić i przeczytać :) Jest jakiś najlepszy przekład czy jest jeden?
0
@Sulimo Kurcze już od paru lat się zabieram za Silmarillion, ale mnie przeraża ta księga. Niedokończone opowieści są bardziej przystępne?
1
@Sulimo skąd ciekawostki czerpiesz? Silmarillion?
0
@gumaz na pewno nie wezmę na siebie odpowiedzialności za czyjeś pieniądze w obstawianiu, wybacz Byku, to jest sport i może być zupełnie na odwrót :]
1
Walić okienko transferowe, dzisiaj Hurkacz, Świątek i Polki w 1/4 :]
0
@LambiPL a Ty nie powiedziałeś nic, absolutnie nic co by pokazywało, że wiesz cokolwiek na jakikolwiek temat. Tylko i wyłącznie przyczepianie się, dodatkowo zepsułeś dyskusje, bo mogła być z autorem ciekawa. Nie, ty wolałeś wejść, przyczepić się i na tym koniec. Także wybacz ale nie mam ochoty tego ciągnąć, pomyliłem się ok, zdarza się, mogłem poczytać i poszperać dalej żeby pomóc autorowi i pojawiłeś się Ty…z niczym.
0
@LambiPL czy ty w ogóle przeczytałeś o co pyta autor? O zamachowca samobójcę i taka tez jest ciągłość odpowiedzi, w kontekście zamachowca samobójcy a nie samego samobójcy, rozumiesz czy jeszcze nie?
0
@LambiPL potocznie na samobójców mówi się „kamikaze” mimo, że nie była to nazwa samych samobójców tylko jednostki. Zadowolony?
0
@LambiPL co ty nie powiesz
0
@katalonczyk987 kamikaze ale to Japonia