9

A niech im się wszystkim papiery popie*dolą na koniec tego okienka to może wylosujemy coś fajnego.

5



To nawet śmieszne nie jest już

0

@MarcelNJ11 to dopiero początek dominacji

1

Wymieńcie ziemniaki w serwerach, bo się gotują i nic się nie da spokojnie przeczytać.

0

Nareszcie Braithwaite może rozwinąć skrzydła

0

@Rust_Cohle wyniki udostępnij do przeglądania piękny kawalerze

1

Strona się rozsypuje. Neymar kwestią godzin

4

@macio_944 zaprzęgli do utrzymania serwerów zbanowanych

19

Griezmann chce wyjść z cienia Braithwaite’a

1

@macio_944 Pani Danusia jest dumna? :P

2

@macio_944 wygląda podejrzanie...to Ty piszesz paski dla TVP?

6

@AmigoBlancos jakiś dziwny ten Wasz Mbappe

0

@hayek liczę na chociaż trochę zdrowego rozsądku z tymi lockdownami.

2

James Bond No Time To Die już 8 października w Polsce.

2

@AmigoBlancos Trzymaj się tam Byku, żeby Ci się głowie od tych tematów nie poprzestawiało :]

1

@fcbarcafan19 ja tam w ogóle w pewnym momencie nie będę chciał patrzeć na praktyczność i spalanie auta tylko po prostu kupię jakieś sportowe dla frajdy :]

1

@fcbarcafan19 kiedyś…kiedyś sobie kupię. Fajne samochodziki, dające frajdę :]

6

@Messibestplayerintheworld na całe szczęście...

0

@Zieliniak gwiazda pokroju Messiego i Ronaldo może wymagać przecież...a nie czekaj, to Griezmann. Ławka.

1

@MesQueUnClub96 Chyba nie rozumiesz wielkości Bakambu :D

0

@Sulimo No właśnie Hobbita i Władce pierścieni przeczytałem już parę razy, a reszta mnie ciekawi ale czuję, że mogę przez nie nie przebrnąć. Ale chyba trzeba po prostu zakupić i przeczytać :) Jest jakiś najlepszy przekład czy jest jeden?

0

@Sulimo Kurcze już od paru lat się zabieram za Silmarillion, ale mnie przeraża ta księga. Niedokończone opowieści są bardziej przystępne?

1

@Sulimo skąd ciekawostki czerpiesz? Silmarillion?

0

@gumaz na pewno nie wezmę na siebie odpowiedzialności za czyjeś pieniądze w obstawianiu, wybacz Byku, to jest sport i może być zupełnie na odwrót :]

1

Walić okienko transferowe, dzisiaj Hurkacz, Świątek i Polki w 1/4 :]

0

@LambiPL a Ty nie powiedziałeś nic, absolutnie nic co by pokazywało, że wiesz cokolwiek na jakikolwiek temat. Tylko i wyłącznie przyczepianie się, dodatkowo zepsułeś dyskusje, bo mogła być z autorem ciekawa. Nie, ty wolałeś wejść, przyczepić się i na tym koniec. Także wybacz ale nie mam ochoty tego ciągnąć, pomyliłem się ok, zdarza się, mogłem poczytać i poszperać dalej żeby pomóc autorowi i pojawiłeś się Ty…z niczym.

0

@LambiPL czy ty w ogóle przeczytałeś o co pyta autor? O zamachowca samobójcę i taka tez jest ciągłość odpowiedzi, w kontekście zamachowca samobójcy a nie samego samobójcy, rozumiesz czy jeszcze nie?

0

@LambiPL potocznie na samobójców mówi się „kamikaze” mimo, że nie była to nazwa samych samobójców tylko jednostki. Zadowolony?

0

@LambiPL co ty nie powiesz

0

@katalonczyk987 kamikaze ale to Japonia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?