1

Mam nadzieję, że Lucho jeszcze wróci do Barcy. Wypowiedź o tym, że "Ta profesja sprawia, że ma się bardzo mało godzin na odpoczynek i mało możliwości na odłączenie się od świata." może sugerować, że potrzebuje on po prostu odpoczynku od trenowania Barcy.

1

W zeszłym sezonie Sporting też stracił z nami 6 bramek :V

0

To chyba normalne że drużyna która wychodzi z grupy w Lidze Europy co drugi raz nie będzie grała na podobnym poziomie jak jedne z największych klubów xD. Chyba, że czegoś nie rozumiem.

2

Ten moment gdy wymyślisz jakiś żart i chcesz się nim podzielić z innymi, ale ten typ humoru jest wyśmiewany więc udajesz że sam się z niego wyśmiewasz xd

4

Ta piękna wiara w zawodników swojego klubu :D

8

No, zamiast Turana wstawił Ardę :/

0

Ogromne szczęście, że Pasha się tak odpalił i to było widać już na Cache'u, ale na 3 mapie bardzo ważne fragi od niego były najważniejsze dla comebacku. No i też Magiskboy po tt nie zagrał nic.

2

Nawet miesiąc nie minął a już ten rok jest fajniejszy niż poprzedni xD

1

Niestety z tym uznaniem to nie jest aż tak dobrze, bo ludzie corocznie wyśmiewają decyzję o pojawianiu się Iniesty w jedenastce roku...

1

Tak delikatnie mówiąc to gra, jakby musiał komuś płacić za każdą udaną akcję.

0

A może poczekajcie do jutra z ocenianiem trenera, zamiast robić to używając waszych domysłów?

1

Kto komentuje mecz?

2

No to nie oglądaj człowieku płaczesz jakby Cie do tego zmuszali xD. Skoro zdecydowanej większości ten system odpowiada, a Tobie nie to może z Tobą jest coś nie tak?

1

Tak właśnie, o to mi chodziło ^^

6

Nie że się czepiam, ale wpisz to w google i zobaczysz magię ;)

0

Messi w miejsce Suareza i Rafinha na skrzydło, może to by się sprawdziło?

0

U mnie na śląsku -29 rano było, teraz już jakieś 25 ;D

0

Moim ulubionym spotkaniem za Enrique jest 6-1 z Celtą, prawdziwy pokaz magii :D

0

No ale wiesz, w 2015 też zmienili trenera.

0

To wygląda tak, jakby Sport nie liczył minut z Superpucharu, bo odejmując minuty niego to prawie wszystko się ze sobą pokrywa.

0

Co to było? :O

0

Towarzyskich meczów nie liczyłem.

3

Żaden z nowych piłkarzy jeszcze nie strzelił gola.

0

Caicedo znów robi swoje show -.-

0

Co za gała od Suareza :O
Ale Neymar mógł już tam ładować na bramkę, a nie szukać Messiego :/

0

Teraz Neymar mógłby kilka wolnych pod rząd wykonać, ostatnio bardzo często mu one wpadają.

0

Właśnie była powtórka w meczu :D

0

Messi to wszystko zaplanował :D A tak poważnie to naprawdę piękna akcja.

0

Trochę tak szkoda...To znaczy, na początku jak były całe białe to nie podobało mi się to, ale jak te końcówki tylko były zabarwione to wyglądało to naprawdę fajnie :D

1

Problem jest taki, że ten balonik już od kilku miesięcy ma wybuchnąć, a jakoś tego nie robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?