Fhaku
Dołączył/a: listopad 2015
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że Lucho jeszcze wróci do Barcy. Wypowiedź o tym, że "Ta profesja sprawia, że ma się bardzo mało godzin na odpoczynek i mało możliwości na odłączenie się od świata." może sugerować, że potrzebuje on po prostu odpoczynku od trenowania Barcy.
1
W zeszłym sezonie Sporting też stracił z nami 6 bramek :V
0
To chyba normalne że drużyna która wychodzi z grupy w Lidze Europy co drugi raz nie będzie grała na podobnym poziomie jak jedne z największych klubów xD. Chyba, że czegoś nie rozumiem.
2
Ten moment gdy wymyślisz jakiś żart i chcesz się nim podzielić z innymi, ale ten typ humoru jest wyśmiewany więc udajesz że sam się z niego wyśmiewasz xd
4
Ta piękna wiara w zawodników swojego klubu :D
8
No, zamiast Turana wstawił Ardę :/
0
Ogromne szczęście, że Pasha się tak odpalił i to było widać już na Cache'u, ale na 3 mapie bardzo ważne fragi od niego były najważniejsze dla comebacku. No i też Magiskboy po tt nie zagrał nic.
2
Nawet miesiąc nie minął a już ten rok jest fajniejszy niż poprzedni xD
1
Niestety z tym uznaniem to nie jest aż tak dobrze, bo ludzie corocznie wyśmiewają decyzję o pojawianiu się Iniesty w jedenastce roku...
1
Tak delikatnie mówiąc to gra, jakby musiał komuś płacić za każdą udaną akcję.
0
A może poczekajcie do jutra z ocenianiem trenera, zamiast robić to używając waszych domysłów?
1
Kto komentuje mecz?
2
No to nie oglądaj człowieku płaczesz jakby Cie do tego zmuszali xD. Skoro zdecydowanej większości ten system odpowiada, a Tobie nie to może z Tobą jest coś nie tak?
1
Tak właśnie, o to mi chodziło ^^
6
Nie że się czepiam, ale wpisz to w google i zobaczysz magię ;)
0
Messi w miejsce Suareza i Rafinha na skrzydło, może to by się sprawdziło?
0
U mnie na śląsku -29 rano było, teraz już jakieś 25 ;D
0
Moim ulubionym spotkaniem za Enrique jest 6-1 z Celtą, prawdziwy pokaz magii :D
0
No ale wiesz, w 2015 też zmienili trenera.
0
To wygląda tak, jakby Sport nie liczył minut z Superpucharu, bo odejmując minuty niego to prawie wszystko się ze sobą pokrywa.
0
Co to było? :O
0
Towarzyskich meczów nie liczyłem.
3
Żaden z nowych piłkarzy jeszcze nie strzelił gola.
0
Caicedo znów robi swoje show -.-
0
Co za gała od Suareza :O
Ale Neymar mógł już tam ładować na bramkę, a nie szukać Messiego :/
0
Teraz Neymar mógłby kilka wolnych pod rząd wykonać, ostatnio bardzo często mu one wpadają.
0
Właśnie była powtórka w meczu :D
0
Messi to wszystko zaplanował :D A tak poważnie to naprawdę piękna akcja.
0
Trochę tak szkoda...To znaczy, na początku jak były całe białe to nie podobało mi się to, ale jak te końcówki tylko były zabarwione to wyglądało to naprawdę fajnie :D
1
Problem jest taki, że ten balonik już od kilku miesięcy ma wybuchnąć, a jakoś tego nie robi.