Fhaku
Dołączył/a: listopad 2015
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda mi De Bruyne, naprawdę jest w gazie, pokazał w meczu z United, że grać to on potrafi jak mało który i nagle ta kontuzja, oby po niej nie zszedł z tego poziomu, który prezentuje teraz.
0
Na kwejku przynajmniej idzie się pośmiać...Czasami.
0
Ktoś się orientuje, jak teraz wygląda tam sytuacja w tabeli? :D
19
Sarkazm? Chyba coś pomyliłeś pojęcia :V
0
Zastanawiam się między City i Liverpoolem, ale chyba jednak Ci drudzy :D
0
Beka jest dlatego, że Las Palmas zagrało bardzo słaby mecz, dawało Realowi prezenty na każdym kroku, a Ci drudzy i tak nie potrafili tego wykorzystać i dodatkowo frajersko stracili drugą bramką w końcówce.
31
W tej formie to ja bym go nawet na trybunach nie posadził xD
1
My mamy już za sobą starcia z Athletico na wyjeździe i mecz z Atletico, a Real jeszcze nie grał na żadnym z "zabójczych terenów" i ma tylko punkt przewagi, będzie bardzo dobrze :D
1
Proszę Pana "Real na Las Palmas bez Marcelo, Casemiro, Pepe i Z Ronaldo". Zwrot klucz napisany wielką literą.
2
Chyba nie zrozumiałeś xD
3
Nie będę miał nic naprzeciw, jeśli odpali tak jak rok temu :D
1
Raczej Arda/Rafa, wątpię, żeby Alcacer był na skrzydle sprawdzany.
1
Dobra, teraz mamy mecz ze Sportingiem, który trzeba wygrać, tego samego dnia Real gra z Las Palmas, o którym chciałem powiedzieć, że jest w formie, ale...Dostali od RSSS 4:1 na wyjeździe i może lepiej się wstrzymam. Ale nadal, myślę, że u siebie mogą zagrać tak, aby odebrać Realowi punkty, czym szybciej ich dogonimy, tym lepiej.
1
Bez Umtitiego to my będziemy cierpieć w takich meczach...
0
No ja 16, raz choroba, a raz poranna wizyta u lekarza.
0
Mateusze świata jednoczmy się :D
0
Czyli pewnie nikt nie ma racji :V
0
No to Masche, choć sam wolałbym Rudego.
2
Według mnie to tylko pokazuje, że Real obecnie jest zupełnie bez formy i mają szczęście, że akurat taki okres trafił im się teraz, gdy nie mają żadnych mocnych przeciwników.
1
I pomyśleć, że np. Rakitić kosztował nas 100 milionów mniej :D
0
Kluczowe słowo nie pasujące do podanego przez Ciebie filmu = "fajny" :V
1
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14390842_1203699009703578_589977285057468972_n.png?oh=5b745939c7b5a9dad63294a0e7e38a68&oe=583C7EDE
Prawdopodobnie pierwszy strój na 17/18
2
No i jest szacun za przyznanie się do błędu ;D
2
Nie skrytykował go raz, tylko co drugi kontakt Ter Stegena z piłką szła jakaś uwaga w jego stronę. Rozumiem, że chciał przekazać swoje zdanie, ale nie musiał tego robić co 2 minuty.
4
Jak tak patrzę na powołania Realu na jutrzejszy mecz z Espanyolem, to rodzi się taka lekka nadzieja, że jednak Ci drudzy się w końcu postawią. Nie ma Bale'a, Navasa i CRa i w ataku słaby jak na razie Benzema.
37
A to Ter Stegen nie jest częścią tego meczu?
1
Czy Mirosławski właśnie powiedział, że Ter Stegen słabo nogami? Co?
10
Pierwsza stracona bramka Ter Stegena w tym sezonie :/
2
Dawaj Leo hattricka bo coś długo bez gola.
10
Jest jedna wielka różnica: Leganes walczy, a Legia stała i się kompromitowała.