2

Szkoda mi De Bruyne, naprawdę jest w gazie, pokazał w meczu z United, że grać to on potrafi jak mało który i nagle ta kontuzja, oby po niej nie zszedł z tego poziomu, który prezentuje teraz.

0

Na kwejku przynajmniej idzie się pośmiać...Czasami.

0

Ktoś się orientuje, jak teraz wygląda tam sytuacja w tabeli? :D

19

Sarkazm? Chyba coś pomyliłeś pojęcia :V

0

Zastanawiam się między City i Liverpoolem, ale chyba jednak Ci drudzy :D

0

Beka jest dlatego, że Las Palmas zagrało bardzo słaby mecz, dawało Realowi prezenty na każdym kroku, a Ci drudzy i tak nie potrafili tego wykorzystać i dodatkowo frajersko stracili drugą bramką w końcówce.

31

W tej formie to ja bym go nawet na trybunach nie posadził xD

1

My mamy już za sobą starcia z Athletico na wyjeździe i mecz z Atletico, a Real jeszcze nie grał na żadnym z "zabójczych terenów" i ma tylko punkt przewagi, będzie bardzo dobrze :D

1

Proszę Pana "Real na Las Palmas bez Marcelo, Casemiro, Pepe i Z Ronaldo". Zwrot klucz napisany wielką literą.

2

Chyba nie zrozumiałeś xD

3

Nie będę miał nic naprzeciw, jeśli odpali tak jak rok temu :D

1

Raczej Arda/Rafa, wątpię, żeby Alcacer był na skrzydle sprawdzany.

1

Dobra, teraz mamy mecz ze Sportingiem, który trzeba wygrać, tego samego dnia Real gra z Las Palmas, o którym chciałem powiedzieć, że jest w formie, ale...Dostali od RSSS 4:1 na wyjeździe i może lepiej się wstrzymam. Ale nadal, myślę, że u siebie mogą zagrać tak, aby odebrać Realowi punkty, czym szybciej ich dogonimy, tym lepiej.

1

Bez Umtitiego to my będziemy cierpieć w takich meczach...

0

No ja 16, raz choroba, a raz poranna wizyta u lekarza.

0

Mateusze świata jednoczmy się :D

0

Czyli pewnie nikt nie ma racji :V

0

No to Masche, choć sam wolałbym Rudego.

2

Według mnie to tylko pokazuje, że Real obecnie jest zupełnie bez formy i mają szczęście, że akurat taki okres trafił im się teraz, gdy nie mają żadnych mocnych przeciwników.

1

I pomyśleć, że np. Rakitić kosztował nas 100 milionów mniej :D

0

Kluczowe słowo nie pasujące do podanego przez Ciebie filmu = "fajny" :V

2

No i jest szacun za przyznanie się do błędu ;D

2

Nie skrytykował go raz, tylko co drugi kontakt Ter Stegena z piłką szła jakaś uwaga w jego stronę. Rozumiem, że chciał przekazać swoje zdanie, ale nie musiał tego robić co 2 minuty.

4

Jak tak patrzę na powołania Realu na jutrzejszy mecz z Espanyolem, to rodzi się taka lekka nadzieja, że jednak Ci drudzy się w końcu postawią. Nie ma Bale'a, Navasa i CRa i w ataku słaby jak na razie Benzema.

37

A to Ter Stegen nie jest częścią tego meczu?

1

Czy Mirosławski właśnie powiedział, że Ter Stegen słabo nogami? Co?

10

Pierwsza stracona bramka Ter Stegena w tym sezonie :/

2

Dawaj Leo hattricka bo coś długo bez gola.

10

Jest jedna wielka różnica: Leganes walczy, a Legia stała i się kompromitowała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?