La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

43

Real na Las Palmas bez Marcelo, Casemiro, Pepe i z Ronaldo więc trochę osłabieni będą. Kto wie może będzie znowu jakaś niespodzianka.

8

@bixmix I oczywiście grają na wyjeździe, to też jakiś czynnik. :d

1

@bixmix A co ten Ronaldo tak raz gra raz nie? Rotacje?

konto usunięte

1

@bixmix Jak miałby zagrać na takim poziomie jak z Villarealem, to jego nieobecność to raczej wzmocnienie Realu niż osłabienie :D

2

@kuba1624 Chyba nie zrozumiałeś xD

1

@HueHueszki Proszę Pana "Real na Las Palmas bez Marcelo, Casemiro, Pepe i Z Ronaldo". Zwrot klucz napisany wielką literą.

0

@bixmix Ale Grzmot jest w kadrze oni bez Marcelo i Casemiro no to u nas nie ma Leo więc chyba bardziej będziemy osłabieni...

0

@Fhaku Nie zauważyłem "z" i tak wyszło:p

konto usunięte

0

@bodzio10 Kolejny nie załapał..

0

@bixmix To w takim razie kto u nich na lewej obronie zagra? Asensio?

0

@josiekkk Nacho lub Danilo juz grywali na tych pozycjach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?