22

Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Około 10 lat.
- Aż tyle?!
- Wie Pani, to jest całkiem duża firma.

0

A co potem 200 mln? Dajta spokój z tym kasztanem

3

https://wykop.pl/link/7966545/srednie-miesieczne-zarobki-lekarzy-z-wszystkich-faktur-to-80-tys-zl

Ale bizancjum. Nic dziwnego, ze sluzba zdrowia wiecznie niedofinansowana

10

Wtopimy jak z Griezmannem

0



Babe na badania, czy moze prawo jazdy posiadac...

0

Ale to pazerne na kasę xd

1

Mowilem, zeby sprzedać tak samo jak Araujo, gdy jeszcze go chcieli heh

3

https://streamable.com/fy8voo

Zestarzało sie jak wino ୧⁠(⁠^⁠ ⁠〰⁠ ⁠^⁠)⁠୨

0

Krowa, która duzo muczy malo mleka daje... Sprzedac chocby za 20 melonow

15

Mam pomysł dla łysego z FIFA, następny mundial zrobić w zimie w europejskim kraju, przy linii bocznej postawić koksowniki i robić Heating break, wtedy można sobie też puszczać reklamy świąteczne na przykład

0

@Rifek raz na 3, 4 latal. Polecam zestawik do czyszczenia kamienia/plytki nazebnej z aliexpress czy skads. Wcale nie takie trudne hehe

0

1

https://wykop.pl/wpis/86444815/jeszcze-raz-bo-usuniete-bez-zadnej-adnotacji-zarza

No przeciez to jest chore. Zmijowe plemie to malo powiedziane

0

2



Kurła bober!

3

Hansi: challange accepted

0

Ale frajersko ze strony szwagrow.

1

@Kgorecki2500 ko robi speedrun na przewalenie wyborów chyba

8

Dla pani Anety są urlop menstruacyjny, praca do 60. roku życia i wyjazd do Hiszpanii w razie W. Dla ciebie, Panie Areczku, są zapi@@l do 65. roku życia, wyśmiewanie lub deprecjonowanie twoich problemów i umieranie w Przesmyku Suwalskim za ludzi, którzy mają ciebie za nic.

Zyjemy w jakims cuckoldstanie

4

@Eklerek tak to jest jak sie organizuje imprezy w krajach trzeciego swiata

0

Straszne platki sniegu z tych braci Araujo heh

1

@draxidox a Polacy co? Lgna jak mucha do gowna. Zeby chociaz solidarnie nie brac napojow to nieeee, nawalone na stolikach kompotow coli wody sokow xd dramat

1

Biali nie potrafią skakac, a czarni strzelac karnych xd

0

Jesli nie bylo karniaka za przypadkowa hehe reke w pierwszej polowie tak tutaj karnego byc nie powinno elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?