FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
- Około 10 lat.
- Aż tyle?!
- Wie Pani, to jest całkiem duża firma.
0
A co potem 200 mln? Dajta spokój z tym kasztanem
1
https://www.o2.pl/informacje/mial-32-lata-i-zarobil-4-3-mln-zl-niczego-nie-ukradlem-7299847381694496a
Trza zrobic porzadek
3
https://wykop.pl/link/7966545/srednie-miesieczne-zarobki-lekarzy-z-wszystkich-faktur-to-80-tys-zl
Ale bizancjum. Nic dziwnego, ze sluzba zdrowia wiecznie niedofinansowana
10
Wtopimy jak z Griezmannem
0
Babe na badania, czy moze prawo jazdy posiadac...
0
Ale to pazerne na kasę xd
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/bd0420713f98e8df5092a00e927abf560734a2fabccf2426d6f425be51edea01.png?author=Lukardio&auth=b430dc764e73ae7cdcea451b2faf00a4
Trza kaste zniszczyc
1
Mowilem, zeby sprzedać tak samo jak Araujo, gdy jeszcze go chcieli heh
5
https://wykop.pl/cdn/c3201142/371dbb2b2ab5e9bef3db3d98acaf658c9e618efe70936f6e36b413ce1bbbf24d.jpg?author=seman2zajety&auth=051f4a65d995102dc1334e6825c72c28
Niech ginooo
3
https://streamable.com/fy8voo
Zestarzało sie jak wino ୧(^ 〰 ^)୨
0
Krowa, która duzo muczy malo mleka daje... Sprzedac chocby za 20 melonow
15
Mam pomysł dla łysego z FIFA, następny mundial zrobić w zimie w europejskim kraju, przy linii bocznej postawić koksowniki i robić Heating break, wtedy można sobie też puszczać reklamy świąteczne na przykład
0
https://wykop.pl/wpis/86489195/w-polsce-to-same-modelki-powyzej-7-10-mamy-xd-p0lk
Ale to smutne jest
1
https://wykop.pl/wpis/86488773/jakis-murzyn-przebywajacy-w-pl-twierdzi-ze-hitler-#296757553
Deportowac obydwoje
0
@Rifek raz na 3, 4 latal. Polecam zestawik do czyszczenia kamienia/plytki nazebnej z aliexpress czy skads. Wcale nie takie trudne hehe
0
https://wykop.pl/link/7959625/za-zabiegami-na-rzecz-kontroli-drukarek-3d-stoi-michael-bloomberg
Ciekawe jakie Michał ma pochodzenie (・∀・)
1
https://wykop.pl/wpis/86444815/jeszcze-raz-bo-usuniete-bez-zadnej-adnotacji-zarza
No przeciez to jest chore. Zmijowe plemie to malo powiedziane
0
https://vm.tiktok.com/ZNRcUBYcj/
Przypadek?
2
Kurła bober!
0
https://wykop.pl/link/7960331/w-polsce-powstala-organizacja-black-justice-wspierajaca-spolecznosc-afrykanska
Trzeba to pogonic w cholerę
3
Hansi: challange accepted
0
Ale frajersko ze strony szwagrow.
1
@Kgorecki2500 ko robi speedrun na przewalenie wyborów chyba
8
Dla pani Anety są urlop menstruacyjny, praca do 60. roku życia i wyjazd do Hiszpanii w razie W. Dla ciebie, Panie Areczku, są zapi@@l do 65. roku życia, wyśmiewanie lub deprecjonowanie twoich problemów i umieranie w Przesmyku Suwalskim za ludzi, którzy mają ciebie za nic.
Zyjemy w jakims cuckoldstanie
4
@Eklerek tak to jest jak sie organizuje imprezy w krajach trzeciego swiata
0
Straszne platki sniegu z tych braci Araujo heh
1
@draxidox a Polacy co? Lgna jak mucha do gowna. Zeby chociaz solidarnie nie brac napojow to nieeee, nawalone na stolikach kompotow coli wody sokow xd dramat
1
Biali nie potrafią skakac, a czarni strzelac karnych xd
0
Jesli nie bylo karniaka za przypadkowa hehe reke w pierwszej polowie tak tutaj karnego byc nie powinno elo