3

Może ktoś im powie, że jeszcze nie wygraliśmy majstra?

0

Najlepsze w tej akcji jest to, że nie mam pewności czy Ferran lub Fati by to trafili. Pewnie skończyłoby się podobnie jak u Balde.

1

Podsumowanie naszych.

0

Alba nawet na Getafe nie dojeżdża. Niech on w końcu odejdzie z klubu.

0

@norbi77 no ja tu się akurat zgodzę. Ta piłka była tak słabo i nisko zagrana, że ciężko było przewidzieć, że ona doleci.

1

Czyli standardowy mecz do odhaczenia 1:0 za Xaviego.

8

Po co oni tego cieniasa Roberto przedłużali..

3

Roberto już się połamał, idealnie akurat kontrakcik przedłużony :))

2

Alba na lewej i od razu autostrada dla rywali.

0

@DonCarletto dobra hejterze, mecz się nie skończył.

1

Gavi jest przyglupem, naprawdę.

9

To jest ten Cebi za 150 baniek?


0

@DonCarletto ale BVB to drużyna frajerów.

0

@tbas na jesieni pewnie.

2

10 minuta i po meczu. Brawo Arsenal.

0

Armatki do boju.

4

@Rust_Cohle bycie klaunem na La Rambli.

1

@Emhyr oczywiście, ale liczę na jakieś dowody typu faktury, tego typu rzeczy, a nie sama gadka jak do tej pory, że nie jesteśmy winni.

2

@Emhyr liczę na dogłębne wyjaśnienie sprawy, a nie populistyczne gadki.

6

@Deviler czy w ostatnim czasie mieliśmy mecz, w którym nie było ciężarów? Jedynie Elche było łatwe, ale to outsider.

9

@Ojciec5tkidzieci jak Xavi nie wygra majstra, to już wiemy kto go zastąpi.

0

@Messibestplayerintheworld no to na palcach jednej ręki byś wymienił te udane mecze w tym roku.

4

@Lola120 "Wyczuwam ciężki mecz" - czyli standard w wykonaniu Barcelony w tym roku.

0

@AmigoBlancos ja tam czekam na stanowisko Dzikiego Trenera w tej sprawie.

4

@Deviler 6, bo pięć razy musieli zmieniać pociąg, żeby Lewego plecki nie bolały w przedziale.

6

@tomek8756 nie wróci i należy go pożegnać latem.

3

@Luciano99 ten złamany kręgosłup to pewnie po bójce z jakimś użytkownikiem, który podał fałszywą statystykę na La Rambli.

2

@norbi77 i chyba do dzisiaj gra z tą kontuzją, skoro tej Złotej Piłki nie zdobył.

2

@sendesara średnio chce mi się wierzyć, że Busquets biega tyko 6,6 km/h wolniej od Dembele. Podczas meczu to wygląda jak 15 co najmniej.

1

@Emhyr Courtois. Zamykam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?