Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Deviler ledwie przyszedł do Bayernu, a już zaczyna gadać od rzeczy. Straszny ten klub jest.
5
@Lionel_Messi10 no takie gdybanie, że mogliby ich ściągnąć a okazałoby się, że by się nie rozwinęli. Różnie bywa w piłce i niewiele się da przewidzieć na 100%. Mało kto o nich nie słyszał przed transferami do Europy.
2
@Vernon_Roche teraz to już nie, ale parę lat temu tak.
29
@AFA90 po fakcie każdy mądry. W momencie transferu przeciętniakiem nie był, a warunki kupna korzystne. Głowa nie dojechała i tyle. Teraz trzeba jak najmniej stracić na tym transferze.
Bezsensowne w momencie transferu to były takie ruchy jak Griezmann za 120.
32
Hajto i Muniak walczą dzielnie o tytuł idioty wieczoru. Póki co jest remis.
27
Komentarz usunięty
23
Aż miło usnąć ze świadomością, że Barcelona gra taki ofensywny futbol jak dzisiaj. Pięknych czasów dożyliśmy.
14
@kuz a u nas się z topowych robi średniaków.
1
@bartas97 piękne.
2
@DonMatteo901 co rok słysze to samo, a na koniec i tak dostają wpierdziel :)
12
Ups.
0
W świecie Xaviego pojedynek City - Barcelona skończyłby się wynikiem 6:6
0
@Khajio ciekawe co trener miał niby zrobić w tak krótkim czasie?
7
Jestem dumny, że kibicuję drużynie która gra tak samo ofensywny futbol jak City ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Nienawidzę City, ale jest mimo wszystko satysfakcja, że w końcu ktoś wpieprzył tym mendom z Monachium trójkę.
0
Po dwumeczu (znaki)
0
@agaFCB Musiala.
0
Już myślałem, że to zepsuł, a tu świetne dogranie.
0
Najlepszy indywidualny występ piłkarza lepszego od Pedriego w historii.
4
Tuchel wyciągnął wnioski w szatni. Bayern wygląda lepiej.
0
Sommer to jest parodia bramkarza.
1
@AmigoBlancos jak taki z niej cwaniak, to teraz niech uważa na pasach.
0
@barcelonaLM albo takiego trenera jak w City.
1
@Deviler Bayern Bayern.
4
Soczysty strzał Sane, ale niestety niecelny.
7
@dv7wisnia ale oni nie grają w Barcelonie, więc się nie jaram.
2
Póki co to Haaland mało widoczny.
2
Nie wiem jak on to wyjął xD
2
I pomyśleć, że my musimy się męczyć z jakimiś Busquetsami czy Robertami w pomocy.
0
Honorowa dla szejków dla niepoznaki.