2

@Survier tak. Dał więcej, co nie znaczy że to był dobry ruch.

4

Hattrick Trincao przypomniał mi, że ten nieudacznik Bartomeu zapłacił kiedyś za niego 31 milionów. Co za marnotrawstwo kasy.

0

@ini_barca czy bardzo pozytywnie to nie, bo więcej spodziewałem się po Lewandowskim głównie i liczyłem że Raphinha jak na brazylijskiego skrzydłowego będzie umiał dryblować. W skali 1-10 dałbym za to okienko 6.5.
Również pozdrawiam.

0

@ini_barca Christensen świetny ruch, Kounde za te pieniądze bardzo dobry transfer, Lewandowski ma 27 bramek i 7 asyst, więc mimo wszystko oceniam go dobrze, ale liczę na więcej w meczach z topowymi drużynami, Raphinha 9 bramek, 9 asyst - nie przekonuje samą grą, ale liczbami się broni, więc dałbym mu drugi sezon, Kessie jako zmiennik za darmo nie jest zły, zwłaszcza w klasykach. Ja tam zawsze zawodnikom daje 2 lata, chyba że serio zawodnik dosłownie nic nie gra, to wtedy nie. Tak jak mówię, Ferran Torres to jest pomyłka transferowa, ale reszta nie jest tak zła, jak się o niej mówi.

1

@Bocheno1 w tej konkretnej akcji akurat. Ogólnie Saka kozak.

0

Saka ty placku..

1

@Gibbon_FCB póki co liga się nie skonczyła, a Arsenal nadal liderem.

0

@Barwindg od września to słyszę regularnie.

0

@Barwindg najpierw to niech City lidera zdobędzie to pogadamy.

0

Masakra z takim cienkim Liverpoolem punkty tracić.

0

@nooneknowme bo Xavi nie umie wprowadzać młodych.

0

Ależ to zrobił Saka, tylko podanie niecelne.

1

Jak dobrze, że strzelał Nunez, bo byłoby 2:2.

0

@ini_barca póki co poważnym flopem jest jedynie Ferran Torres no i nie rozumiem sprowadzenia tego Araujo, ale zobaczymy. Reszta albo była pozytywnie albo jest dopiero rok w klubie i na ocenę jeszcze poczekamy.

5

Salah ratuje Arsenal.

1

Ale lipton. Głupi karny.

0

@norbi77 najważniejsze, żeby Xavi w końcu skumał, że Liga Mistrzów to nie są Cadizy czy Elche i w końcu wygrał jakiś pojedynek taktyczny na szczycie, bo poza Napoli nie pokonał nikogo klasowego w Europie i jasne, że miał kontuzje, ale inni trenerzy nie potrzebują takich wymówek, tylko potrafią się dostosowywać. Patrz Zidane w sezonie 20/21 gdzie miał plagę urazów, a i tak zrobił półfinał LM.

6

@Encore jeśli w przyszłym sezonie nie wyjdzie z grupy, to nawet nie powinno być żadnej gadki - następnego dnia powinien dostać wypowiedzenie z roboty.

0

Honorowy dla Liverpoolu.

0

@mekston nie zaliczam. Nadal nieprzedryblowany, niezmiennie od 2019 roku.

6

@Kamiloza91 tak. Zamykam.

3

@P33ck przedryblowany? Nie, zatem masz rację.

0

@Khajio Mainz, Borussię i teraz Liverpool.

4

Brawo Arsenal, po mistrzostwo!

1

@kylian7 mówisz to tak jakby w PSG nie zmarnował dwóch lat kariery xd

1

@norbi77 bo naszym DNA nie pozwala. Trzeba klepać po obwodzie.

0

@Medium z jednej strony tak, z drugiej chyba zapomnieli co Klopp robi z drużynami jak w nich za długo siedzi - ciągnie je na dno.

0

Każdy inny trener przy takich wynikach zostałby zwolniony z Liverpoolu, ale Klopp ma immunitet.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@takisobiektos fakt, ale tylko jeden sezon może sobie przypisać jako topowy, potem regularnie zjeżdżał z formą, a po urazie kolana to jest totalny placek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?