Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Survier tak. Dał więcej, co nie znaczy że to był dobry ruch.
4
Hattrick Trincao przypomniał mi, że ten nieudacznik Bartomeu zapłacił kiedyś za niego 31 milionów. Co za marnotrawstwo kasy.
0
@ini_barca czy bardzo pozytywnie to nie, bo więcej spodziewałem się po Lewandowskim głównie i liczyłem że Raphinha jak na brazylijskiego skrzydłowego będzie umiał dryblować. W skali 1-10 dałbym za to okienko 6.5.
Również pozdrawiam.
0
@ini_barca Christensen świetny ruch, Kounde za te pieniądze bardzo dobry transfer, Lewandowski ma 27 bramek i 7 asyst, więc mimo wszystko oceniam go dobrze, ale liczę na więcej w meczach z topowymi drużynami, Raphinha 9 bramek, 9 asyst - nie przekonuje samą grą, ale liczbami się broni, więc dałbym mu drugi sezon, Kessie jako zmiennik za darmo nie jest zły, zwłaszcza w klasykach. Ja tam zawsze zawodnikom daje 2 lata, chyba że serio zawodnik dosłownie nic nie gra, to wtedy nie. Tak jak mówię, Ferran Torres to jest pomyłka transferowa, ale reszta nie jest tak zła, jak się o niej mówi.
1
@Bocheno1 w tej konkretnej akcji akurat. Ogólnie Saka kozak.
0
Saka ty placku..
1
@Gibbon_FCB póki co liga się nie skonczyła, a Arsenal nadal liderem.
0
@Barwindg od września to słyszę regularnie.
0
@Barwindg najpierw to niech City lidera zdobędzie to pogadamy.
0
Masakra z takim cienkim Liverpoolem punkty tracić.
0
@nooneknowme bo Xavi nie umie wprowadzać młodych.
0
Ależ to zrobił Saka, tylko podanie niecelne.
1
Jak dobrze, że strzelał Nunez, bo byłoby 2:2.
0
@ini_barca póki co poważnym flopem jest jedynie Ferran Torres no i nie rozumiem sprowadzenia tego Araujo, ale zobaczymy. Reszta albo była pozytywnie albo jest dopiero rok w klubie i na ocenę jeszcze poczekamy.
5
Salah ratuje Arsenal.
1
Ale lipton. Głupi karny.
0
@norbi77 najważniejsze, żeby Xavi w końcu skumał, że Liga Mistrzów to nie są Cadizy czy Elche i w końcu wygrał jakiś pojedynek taktyczny na szczycie, bo poza Napoli nie pokonał nikogo klasowego w Europie i jasne, że miał kontuzje, ale inni trenerzy nie potrzebują takich wymówek, tylko potrafią się dostosowywać. Patrz Zidane w sezonie 20/21 gdzie miał plagę urazów, a i tak zrobił półfinał LM.
6
@Encore jeśli w przyszłym sezonie nie wyjdzie z grupy, to nawet nie powinno być żadnej gadki - następnego dnia powinien dostać wypowiedzenie z roboty.
0
Honorowy dla Liverpoolu.
0
@mekston nie zaliczam. Nadal nieprzedryblowany, niezmiennie od 2019 roku.
6
@Kamiloza91 tak. Zamykam.
3
@P33ck przedryblowany? Nie, zatem masz rację.
0
@Khajio Mainz, Borussię i teraz Liverpool.
4
Brawo Arsenal, po mistrzostwo!
1
@kylian7 mówisz to tak jakby w PSG nie zmarnował dwóch lat kariery xd
1
@norbi77 bo naszym DNA nie pozwala. Trzeba klepać po obwodzie.
0
@Medium z jednej strony tak, z drugiej chyba zapomnieli co Klopp robi z drużynami jak w nich za długo siedzi - ciągnie je na dno.
0
Każdy inny trener przy takich wynikach zostałby zwolniony z Liverpoolu, ale Klopp ma immunitet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@takisobiektos fakt, ale tylko jeden sezon może sobie przypisać jako topowy, potem regularnie zjeżdżał z formą, a po urazie kolana to jest totalny placek.