3

@kylian7 no i piszę przecież, że to piłkarze są problemem. Problem z czytaniem ze zrozumieniem?

27

Ciekawe kiedy oni zrozumieją, że to piłkarze są problemem, a nie trenerzy. Mam nadzieję, że nigdy.


0

Atletico po fatalnym okresie się ładnie podniosło i traci tylko 5 punktów do Realu.

0

@regatta52 o 3 za dużo jak na jego możliwości.

1

Spaghetti się skończył, zanim się zaczął. Napoli potrzebuje nowego trenera.

4

Napoli jak co roku zesrało się metr przed kiblem. Lazio bierze majstra w tym sezonie.

5

Pseudoklubik przegrywa z Lyonem i gitara.

12

Chyba nikt już nie wie kiedy jest ręka w piłce nożnej. Każdy sędzia gwiżdże jak chce.

2

Pięknie patrzeć jak Donnarumma i PSG się błaźnią.

2

Cienkie to PSG.

4

Zwolnić Tuchela, tylko po to żeby zatrudnić w jego miejsce wuefistę i po pół roku go zwolnić. Od razu widać, że klubem rządzi gość, który na futbol mówi "soccer".

4

Chelsea w końcu zwolniła wuefistę.


0

@RafiVeB jak gwizdano, to mnie tu nawet nie było. No i tego nie popierałem, więc to nie do mnie.

0

@Zoker Vinicius Junior.

2

@Faro krytykować można każdego. Hejtować nie.

13

@Katalonbar dziwi mnie, że ktokolwiek może gwizdać na swojego piłkarza. Nieważne kim on jest. Na swoich się nie gwiżdże. No chyba, że "napluje" w jakiś sposób na klub, tak jak np. Ronaldo na United w wywiadzie dla Morgana.

11

Lyon dzisiaj pokonuje pseudoklubik. Tego sobie i Wam życzę.

8

@tristan87 pseudoklubik to i pseudokibice.

1

Newcastle zasłużenie proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę.

11

Protokół Pintus odpalony? Mam nadzieję, że nie.

0

@Emhyr to trochę jak wybierać między dżumą, a cholerą, ale mimo wszystko Fati ze względu na wiek.

4

@Emhyr w pierwszym meczu udało się jedynie spotkanie wygrać. Tam żadnej kontroli środka nie było, bo piłki nie mieliśmy.

2

Nie zdziwiłbym się gdyby Real z nami wygrał i awansował do finału Copa del Rey. Te kontuzje strasznie utrudniają sprawę.

1

@Herato to wyobraź sobie -12 w Madrycie. To jest dopiero przesada mieć takie mrozy.

9

@supraomnes1 Rodrygo jest jakieś 2 poziomy nad Fatim.

1

Uwaga, odpalam. Jak coś to moja wina.

0

@arsenallondyn0 nie zgadzam się. Jest wielu wybitniejszych od niego.

5

@Danny Gaucho aż dam herba za to spotrzeżenie.

2

@AlexDark00 no ogromny, bo padły po tym dwie bramki. Chyba, że to nie ma wpływu na wygrany 3-1 mecz, to ok. Nie było dyskusji.

45

Spoko, telefon do Negreiry załatwi sprawę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?