Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kylian7 no i piszę przecież, że to piłkarze są problemem. Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
27
Ciekawe kiedy oni zrozumieją, że to piłkarze są problemem, a nie trenerzy. Mam nadzieję, że nigdy.
0
Atletico po fatalnym okresie się ładnie podniosło i traci tylko 5 punktów do Realu.
0
@regatta52 o 3 za dużo jak na jego możliwości.
1
Spaghetti się skończył, zanim się zaczął. Napoli potrzebuje nowego trenera.
4
Napoli jak co roku zesrało się metr przed kiblem. Lazio bierze majstra w tym sezonie.
5
Pseudoklubik przegrywa z Lyonem i gitara.
12
Chyba nikt już nie wie kiedy jest ręka w piłce nożnej. Każdy sędzia gwiżdże jak chce.
2
Pięknie patrzeć jak Donnarumma i PSG się błaźnią.
2
Cienkie to PSG.
4
Zwolnić Tuchela, tylko po to żeby zatrudnić w jego miejsce wuefistę i po pół roku go zwolnić. Od razu widać, że klubem rządzi gość, który na futbol mówi "soccer".
4
Chelsea w końcu zwolniła wuefistę.
0
@RafiVeB jak gwizdano, to mnie tu nawet nie było. No i tego nie popierałem, więc to nie do mnie.
0
@Zoker Vinicius Junior.
2
@Faro krytykować można każdego. Hejtować nie.
13
@Katalonbar dziwi mnie, że ktokolwiek może gwizdać na swojego piłkarza. Nieważne kim on jest. Na swoich się nie gwiżdże. No chyba, że "napluje" w jakiś sposób na klub, tak jak np. Ronaldo na United w wywiadzie dla Morgana.
11
Lyon dzisiaj pokonuje pseudoklubik. Tego sobie i Wam życzę.
8
@tristan87 pseudoklubik to i pseudokibice.
1
Newcastle zasłużenie proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę.
11
Protokół Pintus odpalony? Mam nadzieję, że nie.
0
@Emhyr to trochę jak wybierać między dżumą, a cholerą, ale mimo wszystko Fati ze względu na wiek.
4
@Emhyr w pierwszym meczu udało się jedynie spotkanie wygrać. Tam żadnej kontroli środka nie było, bo piłki nie mieliśmy.
2
Nie zdziwiłbym się gdyby Real z nami wygrał i awansował do finału Copa del Rey. Te kontuzje strasznie utrudniają sprawę.
1
@Herato to wyobraź sobie -12 w Madrycie. To jest dopiero przesada mieć takie mrozy.
9
@supraomnes1 Rodrygo jest jakieś 2 poziomy nad Fatim.
1
Uwaga, odpalam. Jak coś to moja wina.
0
@arsenallondyn0 nie zgadzam się. Jest wielu wybitniejszych od niego.
5
@Danny Gaucho aż dam herba za to spotrzeżenie.
2
@AlexDark00 no ogromny, bo padły po tym dwie bramki. Chyba, że to nie ma wpływu na wygrany 3-1 mecz, to ok. Nie było dyskusji.
45
Spoko, telefon do Negreiry załatwi sprawę.