Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck myślę, że to kwestia mentalna. Gość jest mocno spalony.
0
@FcBarcelonaFanMSN tylko, że Vinicius chociaż drybling miał i sprawiał pozory, a ten placek nic. Zagrał fajny mecz na beznadziejny i podmęczony Liverpool i na tym się skończyło granie.
17
Maradona z Ukrainy w akcji. Ten transfer od początku śmierdział potężnym flopem.
22
Mogli tego Tuchela po sezonie zatrudnić, to może Nagelsmann by im mistrza przegrał, a teraz to nawet nie ma co się łudzić. Nudna ta liga jak żadna inna.
1
Borussia jak zwykle przeciwko Bayernowi się wypina i czeka na egzekucję.
0
@ChampionLW i kurde teraz nie wiesz czy on to pisał serio czy bekę sobie robi.
5
@Medium jeszcze lepiej.
6
@P33ck bredzisz. Lepiej wydać 70 baniek na Maradonę z Ukrainy.
5
@FcBarcelonaFanMSN matury to tylko największy debil albo totalny leń nie jest w stanie zdać.
0
@FcBarcelonaFanMSN aż tak nisko cenisz naszą obronę?
1
@macio_944 no widzisz. Kolejnego nabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 ale ilu ludzi się nabrało na ten odcinek. Jak dobrze, że pamiętałem jaka dzisiaj data.
40
Nieprzedryblowany i gitara.
1
Komentarz usunięty
5
@Sulimo najważniejsze, że w sezonie 2018/19 był nieprzedryblowany.
1
Ciekawe kiedy w końcu skończą z sentymentami i zwolnią tego hamulcowego trenera z Liverpoolu.
1
City w trąbę i gitara.
18
Ale to żałośnie wygląda xD
0
@Pawci023x ale nie wygrają.
7
@Michu94 a po co Balde ma iść do jakiegoś średniaka Premier League.
6
@Kamiloza91 tyle, ile potrzeba do jego rejestracji bez robienia zbędnych fikołków księgowych.
44
Dziękuję bardzo, całuję rączki, oczywiście proszę pana.
4
@MesQueUnClub96 dobrze.
7
Twitter wie, co dobre.
https://prnt.sc/hTxJxq-ucE88
6
@bartas97 tu nie ma żadnej gadki - Haaland.
1
@macio_944 widzę, że mamy tutaj rasowego hazardzistę.
1
@Transu96 a to tylko początek zalet tego live'a
0
@Sisitoro 1 rok, drugi semestr. Póki co idzie dobrze, chociaż ten Assembler nieco przeraża i absolutnie nie ogarniam na co mi on.
1
@Deviler informatykiem, a obecnie studentem informatyki.
4
@Deathwing112 no to co gitarę zawracasz skoro się nie liczy.