5

@Hosh jak dobrze, że jestem informatykiem, a nie programistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kidd zobaczymy tylko czy Napoli będzie miało z niego pożytek, czy znowu się okaże że to będzie kolejny one season wonder.

11

@kylian7 a te dane to z Instytutu Danych z Dupy czy serio sprawdzałeś.

2

@The_Man TVP to jest najbardziej żenujący pomiot "informacyjny" jaki istnieje.

2

@Faro nie. Nigdy tego nie robiłem i nie zrobię.

5

@Michael24 na Messiego w plebiscycie złotej piłki.

5

@barteggg08 podobno naukowcy z Los Angeles zanim opublikują swoje badania naukowe, to najpierw wchodzą na La Ramblę i weryfikują u źródła.

25

@MesQueUnClub96 ja pytam o posiłki, a nie wiek.

1

Ile jecie posiłków dziennie?

3

@Zoker idź do Unii prostować banany.

25

W sumie fajny wywiad. Ciekawie się to czytało.

36

@Zoker no i teraz Matty powinien napisać na Twitterze "Boniek, nie pi*rdol głupot".

4

@Mns21 szkoda, że to Sport.

17

Brawo Matty!


1

@Katalończyk 99 no dlatego mówię, że ciężko mu się dziwić. Jeszcze by coś obiecał i znowu by mu przez 50 lat wypominali, że kolejny raz oszukał kibiców.

1

@Emhyr czyli typowy Laporta. Nic konkretnego nie powiedział, ale ciężko mu się dziwić.

8

"Janek, a powiedz mi szczerze jak to było z tym Negreirą. Serio kupiliście ligę za toster i szynkę?"


11

Nie pozbieramy się po tej informacji.


2

@Nhyz czyli jednak nie Zubimendi, a Guardiola następcą Busquetsa. Sprytnie to sobie wymyśliłeś @Laporta

0

Normalnie wybrałbym Torresa, ale ze względu na wartość finansową Ansu i Ferrana - wybieram Fatiego, bo nikt o zdrowych zmysłach nie wyłoży odpowiedniej kwoty za Torresa. Aczkolwiek dla mnie obaj powinni odejść z klubu.

0

@reloaded ja nie przesadzam. Po prostu od trzech lat jest w kółko to samo. Ile można czekać aż gość, który zagrał jeden pełny sezon w seniorskiej piłce odpali? Zresztą jak to w ogóle brzmi - zawodnik, który ma mniejsze doświadczenie od Gaviego ma być kimś ważnym w klubie. No wątpię szczerze.

8

@reloaded 2033 rok: 30-letni Ansu Fati po kolejnym beznadziejnym sezonie i dwóch urazach nadal potrzebuje jeszcze jednego okresu przygotowawczego, żeby odpalić.

7

@Uukasz_93 najważniejsze, że się pozbyli hamulcowego trenera. On był winien.

11

Tak to jest jak się zatrudnia jakiegoś wuefistę w miejsce Lucho.

26

Już powoli mam dosyć tego całego Fatiego i jego otoczenia. Typ nic nie gra od 2020 roku, nie licząc pojedynczych przebłysków, a ma wymagania jakby od lat był nieodzownym elementem drużyny. Grają od niego lepsi i to nie jest żadne złe traktowanie, tylko logika. Nawet nie chce mi się już wspominać o tym, że gość gdy dostaje szanse, to zamiast się wypruwać na boisku, to uskutecznia dreptanie jakby był Messim. Zero w ataku, zero wsparcia drużyny i do tego roszczeniowość. Irytujący się stał Fati.

1

@Pawel13sz Nie.

10

@Lionel_Messi10 każdy napastnik wali do pustej, ale się uczepiliście tego Lewego. W polu karnym trzeba się umieć ustawić, żeby do tej pustej w ogóle mieć okazje dobić.

1

@Objectivo potwierdzam, byłem przy tym.

2

@lucas/catalan i Szczęsny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?