15

@MOLESTA jak ja nie lubię takiej pajacerki. Karałbym kartkami z VARu takich pajaców, to by się oduczyli. Nienawidzę symulantów.

3

@AlexDark00 "Docenić, bo dobił patelnię i podał na 5 metrów xd Dajcie mu znów medal za to i piszcie znów, że Messi mu ZP ukradł ( jak Argentyńczyk odbierze 8 ZP) jak było w 2021 roku, gdy Messi w Polsce stał się wrogiem publicznym nr 1."
No i to jest właśnie powód dlaczego ludzie uważają Cię za hejtera. To bezsensowne wyolbrzymianie gdy ktoś podaje jakiś logiczny argument.

8

@Ptasior oczywiście, że nie. Dlatego jest najlepszym obrońcą na świecie.

25

Podanie zacne. Strzał również.


14

@Pawel13sz Ćwiąkała ostatnio top na Twitterze. Potrafi te głupie zaczepki zamienić w żart.

7

@Kondziubarca nie może przyznać, że La Rambla znowu wygrała.

68

Już zapomniałem jakie to uczucie wygrać na luzie 4:0 mecz po przerwie reprezentacyjnej. Dziwna i miła odmiana.

2

@michal26 do tego ze słabym Elche.

6

Xavi zadowolony jakby właśnie był do przodu cztery wygrane mecze po 1:0.

2

W takiej sytuacji to trzeba podać.

6

Nie no co on ma z tymi łokciami i rękami xd

41

Młody zapierdziela jakby to były jego ostatnie minuty w tym sezonie..
( ͡° ͜ʖ ͡°)

34

Fajne zmiany. Mogły być wcześniej, ale na plus.

3

Kessie fatalne wejście.

3

Następne minuty w październiku, nie szalej młody.

4

@Messi1000000 myślę, że nie trzeba być trenerem, by stwierdzić że to dobry moment na zmiany.

3

Ale zmiany to by się przydały. Xavi znowu zajeżdża skład.

0

@Hosh dobre panie Hosh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Najgorsze, że po tym meczu nie ma z kogo kozła ofiarnego zrobić. Wynik się zgadza, strzelcy też.

1

Fatalny dzień dla la bambiarzy.

7

Dla mnie może się tak cały mecz kopać po czole, źle przyjmować, a na końcu strzelać bramki. Od tego jest napastnik.

8

Ależ wykwintne odegranie piętką przez Ferrana.

20

Messi jednak będzie musiał powalczyć o tę "10". Fati tanio skóry nie sprzeda.

1

Nie no po tym golu to jakieś Bournemouth się musi nabrać w kato.

0

Sprzedać, póki strzela xD

2

Jedyne co mu wyszło w tym meczu. Brawo!

8

Chłop się o własne nogi zabił

6

@kiper09 bez przesady.

3

@VeB 1899 w sumie fajnie grał. Ciekawe piłki posyłał.

6

Póki co wolę występ starego Fatiego przed mikrofonem niż syna na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?