Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
28
Oby tu nie trafił. Zwykły średniak, który zagra wszędzie i nigdzie.
1
Niepopularna opinia: Wolałbym, żeby nie wracał. Myślę, że te pół roku w Barcelonie to była kwestia motywacji, chęć udowodnienia Arsenalowi, że się mylił, puszczając go za darmo i teraz widać to w Chelsea. Ten gość w każdym klubie po jakimś czasie się totalnie wypalał, odwalał krzywe akcje przy odejściu. Dodatkowo odnoszę wrażenie, że mało kto pamięta jaka była końcówka Aubameyanga w Barcelonie - otóż bardzo słaba. Był niewidoczny, rzadko strzelał gole. Ja osobiście bym go nie chciał. Chyba, że naprawdę jakaś mega okazja by się trafiła, typu przyjście za darmo i pensja jak u Alvesa swego czasu i kontrakt max na rok. To miałoby sens, ale w innym przypadku - nie.
11
@Matan_Zajcev no i takie analizy szanuję, ale dla betonów (bo to już inaczej nie można nazwać, jak nie docierają argumenty) i tak to pewnie różnicy nie zrobi. Ma słabą formę i jak najbardziej warto o tym mówić, ale ja to odnoszę wrażenie, że on stał się wrogiem numer jeden, winnym wszystkiemu dookoła, a tak w ogóle to bez niego byłoby lepiej.
3
Komentarz usunięty
0
@Donnie_Darko no i słusznie. Roberto ma niewiele wspólnego z talentem.
0
@Rust_Cohle ja mam póki co miedziaka od Orange 60/8 i sobie chwalę. W tym tygodniu mi skrzynkę światłowodową założyli i za parę miesięcy będę mieć światełko od Orange. Ogólnie z tego co widzę dużo osób narzeka na tego dostawcę, ale ja przez 6 lat 2 razy miałem poważny problem z internetem - raz mysz przegryzła kabel, a drugi raz były jakieś zakłócenia na linii, ale szybko technicy ogarnęli. Także sumarycznie mogę polecić ich usługi.
0
@Donnie_Darko jaki trener, takie oceny.
7
@Bogan jeszcze złomiarze to chociaż są kreatywni i starają się coś nowego wstawiać, a fanboye Messiego wklejają jednego posta i tylko zmieniają datę na dzisiejszą. Dla mnie niczym się to nie różni od spamu.
4
@Kessie wina trenera ewidentnie.
0
@Andy83 jedyne kogo boli, to Ciebie Lewus, co pokazujesz na każdym kroku, więc z czystej przyzwoitości bym się na Twoim miejscu nie wypowiadał na takie tematy, bo wieje hipokryzją xd Mnie Messi nie boli, wręcz przeciwnie - cieszę się, że wygrał mundial, bo mu się należało. Wielokrotnie o tym pisałem. Podobnie jak o tym, że jest najlepszy w historii, ale to trzeba umieć czytać, a nie strzelać ślepakami i zarzucać mi coś, co jest nieprawdą.
4
@MesQueUnClub96 dzięki za info.
2
Jak dobrze, że udało się tego Depaya spieniężyć.
2
Nie zawsze się wygrywa. Parę niedociągnięć jest.
4
@PatrykBarca nie miał.
0
Obawiam się, że tego nie wygramy jednak.
3
Obrona jak Eden Hazard w klasykach - nikt nie widział, nikt nie słyszał.
2
Przynajmniej nie jesteśmy gorsi od Koemana.
0
@Roobo i te wnioski po jednym meczu? Dajmy mu w spokoju pracować, a potem oceniajmy.
9
@Matheu12 jak można mówić o pomyśle, jak te ogóry straciły 2 w 3 minuty xD Tu jeśli był plan, to poszedł się j*bać w 3 minucie.
3
Szkoda, że Holandia się nabrała na tego Koemana, zamiast wziąć normalnego trenera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Filipe Santosz już wie w co się wpi*rdolił.
2
Morawiecki nie obiecał premii to nie grają.
0
Morawiecki na trybunach i już wiadomo czemu wpi*rdol
2
To był najszybszy mecz jaki oglądałem. W 2 minuty minął cały mecz.
2
K*rwa no nawet nie odpaliłem meczu, a ten już się skończył xD
2
Ja pierdole spóźniłem się dosłownie 2 minuty na mecz i tu już 0:2 xD
2
@damianfcb105 w Brazylii. To jest jego poziom.