2

I tak nic nie zmienia. Jest cienki jak sik pająka. Ale brawo za bramkę.

0

Świetne podanie Raphinhi. Najlepszy na boisku dzisiaj.

3

Najgorsze w Roberto jest to, że ma jeszcze rok kontraktu.

0

@Solmyr i dlatego dzisiaj tylko on stwarza zagrożenie. Logiczne.

5

Jeszcze z 50 wrzutek i nastąpi kolejne 40 dośrodkowań.

6

Bardzo dobra próba.

0

Głupi faul Raphinhi.

0

Tylko Pep może to uratować w przerwie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dzień, w którym ten cienias Roberto się zawinie z klubu będzie świętem.

1

@Ali3231 co za bzdury.

3

Szkoda tej akcji..

2

Busquets i Roberto dwóch sabotażystów w środku pola. Tak się nie da grać niestety.

1

@Coutinho007 @Ktos11111 @AlvaroHanso a no tak, tak bardzo tego nie chciałem, że wyparłem to ze świadomości xd

3

Mam nadzieję, że żaden geniusz w tym klubie nie wpadnie na przedłużanie tego placka Roberto.

2

@Kaamilos87 kto by się spodziewał.

1

Ten Roberto się do niczego nie nadaje.

0

@zeko0 @Azi jak tam Twój Roberto?

0

@kostek579 przypadkowy gol, jego wina?

0

Roberto to jest chodzący dramat.

0

Powinien strzelać od razu.

0

@Bunk420 a co on niby takiego zrobił?

13

Licznik wyjaśnień Viniciusa przez Araujo: 1

3

De Jong musi pokazywać temu cieniasowi Roberto gdzie ma biegać, bo nie wie.

0

Już oddali więcej celnych strzałów niż ostatnio.

1

@-barca4ever- gorszy od Roberto nie będzie.

8

Jak będziemy przegrywać po pierwszej połowie, to w przerwie Xavi na trybuny, a Guardiola do szatni.

0

Rozkład jazdy Panowie.

4

@Pitinho najlepiej jakby grał w Getafe, a nie w Barcelonie.

1

@Borry nie upokorzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?