Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Xavi Simeone znowu w akcji. Na La Liga takie granie póki co się sprawdza, ale nie bez przyczyny Europa nas weryfikuje.
6
Barcelonę Valverde lepiej się oglądało.
23
Jak ktoś nie ogląda meczów i spojrzy w tabele, to uzna Xaviego za geniusza.
3
Xavi zaprzedał duszę diabłu, nie da się inaczej wyjaśnić tego farta jakiego on ma.
3
Muniak właśnie oświadczenie zaczyna pisać
0
Xavi: Jesteśmy teraz razem z City najbardziej ofensywnym zespołem w Europie
0
Tym razem już nic nie uratuje Denzela. Nie założyliśmy na wygraną.
8
Cukrzyk za długo czekał z tym strzałem.
0
@Rust_Cohle wolę Raphinhę, który nie drybluje ale dorzuca bramki niż Dembele, któremu się wylosuje jeden mecz na trzy.
2
Valverde kucnął, mamy przesrane.
4
On musi mieć te zmiany wypisane przed meczem.
6
Dziękuję Pan Ter Stegen.
9
Roberto co za przygłup. De Jong już te piłkę miał..
8
W końcu zszedł. Fatalny mecz.
2
@macio_944 średnio gra, ale przynajmniej tak nie irytuje jak w pierwszej.
3
Balde drybling ma świetny, ale te podania to czasem na pałę.
0
@Kondziubarca Lewy akurat nie najgorzej w drugiej gra. Na pewno o wiele lepiej niż w pierwszej.
3
Xavi mógłby wpuścić Ferrana na boisko.
2
@Vernon_Roche jak dobrze, że to nie Ty decydujesz.
4
Zrobi double-double, ale i tak będzie flopem w oczach La Bambiarzy, bo nie drybluje.
4
@Encore i tak napiszą, że flop.
0
@patryk355 nie wiem kogo niby wyjaśnił. Chyba ludzi, którzy lubią się na niego nabierać.
2
Zasłużył na to. Najaktywniejszy w ataku.
1
Raphinha może nie drybluje, ale w tym meczu jako jedyny z De Jongiem starają się coś stworzyć w ataku.
4
Ale co się Ferranisko wyszalał z Cadiz to jego.
12
Ja tu z każdym meczem widzę regres w tej drużynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kounde dzisiaj strasznie niepewny.
1
Torres to widzę uzbierał manę na Cadiz i już go nie ma znowu.
0
Za mocno sobie wypuścił..