7

Xavi Simeone znowu w akcji. Na La Liga takie granie póki co się sprawdza, ale nie bez przyczyny Europa nas weryfikuje.


6

Barcelonę Valverde lepiej się oglądało.

23

Jak ktoś nie ogląda meczów i spojrzy w tabele, to uzna Xaviego za geniusza.

3

Xavi zaprzedał duszę diabłu, nie da się inaczej wyjaśnić tego farta jakiego on ma.

3

Muniak właśnie oświadczenie zaczyna pisać

0

Xavi: Jesteśmy teraz razem z City najbardziej ofensywnym zespołem w Europie

0

Tym razem już nic nie uratuje Denzela. Nie założyliśmy na wygraną.

8

Cukrzyk za długo czekał z tym strzałem.

0

@Rust_Cohle wolę Raphinhę, który nie drybluje ale dorzuca bramki niż Dembele, któremu się wylosuje jeden mecz na trzy.

2

Valverde kucnął, mamy przesrane.

4

On musi mieć te zmiany wypisane przed meczem.

6

Dziękuję Pan Ter Stegen.

9

Roberto co za przygłup. De Jong już te piłkę miał..

8

W końcu zszedł. Fatalny mecz.

2

@macio_944 średnio gra, ale przynajmniej tak nie irytuje jak w pierwszej.

3

Balde drybling ma świetny, ale te podania to czasem na pałę.

0

@Kondziubarca Lewy akurat nie najgorzej w drugiej gra. Na pewno o wiele lepiej niż w pierwszej.

3

Xavi mógłby wpuścić Ferrana na boisko.

2

@Vernon_Roche jak dobrze, że to nie Ty decydujesz.

4

Zrobi double-double, ale i tak będzie flopem w oczach La Bambiarzy, bo nie drybluje.

4

@Encore i tak napiszą, że flop.

0

@patryk355 nie wiem kogo niby wyjaśnił. Chyba ludzi, którzy lubią się na niego nabierać.

2

Zasłużył na to. Najaktywniejszy w ataku.

1

Raphinha może nie drybluje, ale w tym meczu jako jedyny z De Jongiem starają się coś stworzyć w ataku.

4

Ale co się Ferranisko wyszalał z Cadiz to jego.

12

Ja tu z każdym meczem widzę regres w tej drużynie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kounde dzisiaj strasznie niepewny.

1

Torres to widzę uzbierał manę na Cadiz i już go nie ma znowu.

0

Za mocno sobie wypuścił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?