Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@AllBundy tylko jak oglądam mecz.
4
@Emhyr on ma ciężki charakter. Właśnie z tego powodu Juventus się go pozbył swego czasu.
1
@GeneralXavi tak, ze względu na przywiązanie. Aczkolwiek jeśli rzeczywiście ta korupcja miała miejsce, to będzie to duża rysa na moim kibicowskim sercu. Na pewno nie będę z tego względu tak zagorzałym kibicem jak obecnie.
4
Biorą przykład z pilkarzy.
1
@P33ck to tak jak Ronaldo przez ostatnie kilka miesięcy w United. Godny następca.
1
@Jakchcesz sorry, ale @JarekS mówił, że to Alemany sobie wymyślił Kessiego, więc nie mogę ufać temu newsowi.
31
@LionelM95 ..a nawet jeszcze nie wyjechałem z podwórka.
30
@burza1982 dzięki Bogu, nie potrzebujemy takich "kibiców" jak Ty.
24
@Adamski69 tu akurat Conte krótko i celnie z Brazolem.
20
Oby wrócił do formy z początku sezonu. Tego sobie i Wam życzę.
2
@kulek22 żeby do grudnia to będzie dobrze.
1
Barcelona pójdzie siedzieć. Ładnie sobie nagrabiła.
12
Bardzo fajne nastawienie. Profesjonalista.
3
@Messibestplayerintheworld zależy od warunków.
2
@Kluivert_P 4/10
0
@Esteban_ i tak jest przepłacony.
0
@Sysia11 dziękuję wzajemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MarioVeB! rzadko się z Tobą zgadzam, ale tutaj muszę przyznać rację - Thomas Tuchel to fachowiec i za Xaviego idealna opcja.
10
@takisobiektos wzrok tęskniący za rozumem.
4
@bartas97 nie wiem, ale znam kogoś kto też nie wie.
1
@Encore najlepszy transfer z klubu w ostatnich latach. Na równi z odejściem Ronaldo. Dwa pasożyty odeszły z United.
5
@msmsms prof. @MesQueUnClub96 miał rację, a ludzie go od heretyków wyzywali.
15
@Klimach fan głos rozsądku. Niestety niektórzy tutaj nie przyjmują krytyki wobec Messiego. Wiadomo, że jak ktoś go ciśnie w głupi sposób, to nie ma co dyskutować, ale konstruktywna krytyka, zwłaszcza po wczorajszym meczu jest jak najbardziej na miejscu. Zagrał słabo, niczym się nie wyróżnił i tyle. Każdemu się zdarza, nie ma co szukać wymówek i na siłę udowadniać, że wcale tak źle nie było.
14
@Gaz i tak ludzie się dalej nabierają.
1
@bartas97 no i się nie lubimy Madryciaku.
2
@P33ck bo Tuchel to jest fachowiec jakich mało. Oby kiedyś trafił do Barcy.
2
@bartas97 dwóch. Obie słusznie nieuznane.
0
@tomek8756 akurat za ten rok to ciężko powiedzieć, żeby go było szkoda. Niewiele dał od siebie, żeby uniknąć odpadnięcia.
0
@Przemek2323 na pewno są na to większe szanse.
0
@Kuba_1 jazda niesłuszna, ale krytyka - jak najbardziej, bo to co dzisiaj zagrali on i Mbappe w ataku to była katastrofa, ale i tak stawkę podbił Verratti, który był najgorszy ze wszystkich.