11

@AllBundy tylko jak oglądam mecz.

4

@Emhyr on ma ciężki charakter. Właśnie z tego powodu Juventus się go pozbył swego czasu.

1

@GeneralXavi tak, ze względu na przywiązanie. Aczkolwiek jeśli rzeczywiście ta korupcja miała miejsce, to będzie to duża rysa na moim kibicowskim sercu. Na pewno nie będę z tego względu tak zagorzałym kibicem jak obecnie.

4

Biorą przykład z pilkarzy.

1

@P33ck to tak jak Ronaldo przez ostatnie kilka miesięcy w United. Godny następca.

1

@Jakchcesz sorry, ale @JarekS mówił, że to Alemany sobie wymyślił Kessiego, więc nie mogę ufać temu newsowi.

31

@LionelM95 ..a nawet jeszcze nie wyjechałem z podwórka.

30

@burza1982 dzięki Bogu, nie potrzebujemy takich "kibiców" jak Ty.

24

@Adamski69 tu akurat Conte krótko i celnie z Brazolem.

20

Oby wrócił do formy z początku sezonu. Tego sobie i Wam życzę.

2

@kulek22 żeby do grudnia to będzie dobrze.

1

Barcelona pójdzie siedzieć. Ładnie sobie nagrabiła.

12

Bardzo fajne nastawienie. Profesjonalista.


3

@Messibestplayerintheworld zależy od warunków.

2

0

@Esteban_ i tak jest przepłacony.

0

@Sysia11 dziękuję wzajemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MarioVeB! rzadko się z Tobą zgadzam, ale tutaj muszę przyznać rację - Thomas Tuchel to fachowiec i za Xaviego idealna opcja.

10

@takisobiektos wzrok tęskniący za rozumem.

4

@bartas97 nie wiem, ale znam kogoś kto też nie wie.

1

@Encore najlepszy transfer z klubu w ostatnich latach. Na równi z odejściem Ronaldo. Dwa pasożyty odeszły z United.

5

@msmsms prof. @MesQueUnClub96 miał rację, a ludzie go od heretyków wyzywali.

15

@Klimach fan głos rozsądku. Niestety niektórzy tutaj nie przyjmują krytyki wobec Messiego. Wiadomo, że jak ktoś go ciśnie w głupi sposób, to nie ma co dyskutować, ale konstruktywna krytyka, zwłaszcza po wczorajszym meczu jest jak najbardziej na miejscu. Zagrał słabo, niczym się nie wyróżnił i tyle. Każdemu się zdarza, nie ma co szukać wymówek i na siłę udowadniać, że wcale tak źle nie było.

14

@Gaz i tak ludzie się dalej nabierają.

1

@bartas97 no i się nie lubimy Madryciaku.

2

@P33ck bo Tuchel to jest fachowiec jakich mało. Oby kiedyś trafił do Barcy.

2

@bartas97 dwóch. Obie słusznie nieuznane.

0

@tomek8756 akurat za ten rok to ciężko powiedzieć, żeby go było szkoda. Niewiele dał od siebie, żeby uniknąć odpadnięcia.

0

@Przemek2323 na pewno są na to większe szanse.

0

@Kuba_1 jazda niesłuszna, ale krytyka - jak najbardziej, bo to co dzisiaj zagrali on i Mbappe w ataku to była katastrofa, ale i tak stawkę podbił Verratti, który był najgorszy ze wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?