3

@Kapitan hawk tak i dadzą Benzemie.

4

Ale za rok to już na pewno PSG bierze tę Ligę Mistrzów.

2

@Kapitan hawk usuń, bo już zbanowany.

17

Uff, można przestać już kibicować Bayernowi. Pora się umyć.

4

Bayern swoje zadanie wykonał, to teraz niech też się pakuje z Ligi Mistrzów.

15

PSG odpada, można spać spokojnie. Futbol dzisiaj wygrał.

3

To teraz tylko wpi*rdolić 5 bramek jakiemuś Nantes i wakacje.

1

No i pseudoklubik wraca tam gdzie ich miejsce :)

4

@Panpiwkarz Messi, zamykam.

3

Mapet dzisiaj czyszczony pięknie.

0

@against_modern_football ogólnie całe PSG zostało w szatni xD Ale tak słabego Messiego bym się nie spodziewał, to zupelnie do niego niepodobne.

3

Dawno nie widziałem tak słabego Messiego. Gość z szatni nie wyszedł po przerwie.

1

@michal26 zwracam honor, ale i tak żenada co oni grają.

0

Jedyne poważne zagrożenie bramce Sommera stworzył Sommer.

0

@_Niko_ upadłeś to Ty na głowę.

9

Jeszcze 15 minut i można szykować się na szlagier z Brest czy innym Nantes.

0

@Barca1992 no ja bym powiedział, że Messi nie istnieje w drugiej połowie, no ale ok.

0

Messi i Mbappe słabo dzisiaj.

0

@Katalończyk 99 i tak nic im to nie da, bo zaraz odpadną.

6

Jeszcze nieco ponad 20 minut i ten szejkowski twór kończy sezon ahh.

0

@Barca1992 on już wygrał mundialem.

4

Powiedziałbym, że szkoda mi Messiego, ale on nawet nie udaje w tej drugiej połowie.

4

Paryżoki w ryk.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może w 2050 im się uda coś osiągnąć w Europie ;)

3

Messi póki co nie wyszedł na drugą połowę.

0

Ewidentny spalony.

0

Jakby to był Lewandowski, mielibyśmy 1:0, no ale niestety to placek Czupo.

7

Po pierwszej połowie to obie drużyny bym odesłał z powrotem na boiska Ligue i Bundesligi. Niech sobie ogrywają ogórków, a nie zajmują miejsce w Lidze Mistrzów.

28

Nic dodać, nic ująć.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?