5

@DonCarletto to akurat nie był mój cel, ale śmiesznie wyszło xD

2

@AlwaysBlaugrana w ostatnim meczu mu się udało nam zamknąć mordy. Nikt by nie przypuszczał, że może zabrać bramkę swojemu koledze.

4

Może i Fati w pierwszym składzie, ale za to Kessie po dobrym meczu ławka.

5

Marc widzę, że też tryska radością na widok Ansu w składzie.


0

@PatrychoO nie wygrałby żadnej Złotej Piłki.

6

@FCB24 Barcelona Xaviego z Victorią Pilzno 5:1

0

@marcin62 a o co chodzi? Bo totalnie nie znam sprawy.

0

@jedrek7000 Bayern ich wyjaśni i sezon się skończy. A potem mam nadzieję, że od razu Bayern poleci z Ligi Mistrzów.

4

Ciekawe czy Tavier Jebas nadal jest dumny z Sevilli.

0

@hoeniker bzdury.

Pozdrawiam.

2

Nie dość, że PSG remis, to jeszcze widzę poniżej, że Donnaruma się błaźni. Miód na moje serce.

0

8

Uniwersum @VegetaPolska i wulkanizacji @Luciano99 to najlepsze co mnie spotkało na La Rambli.

0

@Rust_Cohle no ale wtedy by przynajmniej dobrą wymówkę miała.

7

@VegetaPolska jakbyś jej kupił kebaba z KFC, to by nie było problemu.

2

Warto było wydać tyle kasy, żeby rozpieprzyć Leeds 1:0.

3

@Kessie 70 baniek xD

9

@Rust_Cohle on ma dzisiaj taką formę, że jakby powiedział, że ładna pogoda, to by zaraz Tsunami z Bałtyku je*nęło na całą Polskę.

7

@MesQueUnClub96 rozdarte serca tak jak u @Rust_Cohle niby Cię nienawidzi, ale jednak jesteś jego synem.

7

@bebeto77 City to niech najpierw na lidera wskoczy, bo póki co przymrozki są ;)

16

I jak zwykle Arsenal zamyka mordy.

2

Conte klasycznie zniszczył drużynę w drugim sezonie.

0

@Rust_Cohle weź mu przetnij ten kabel od internetu w końcu.

7

Widzę, że flop z ligi ukraińskiej dalej ławę grzeje. Żodyn się nie spodziewał.

3

Chyba już nikt nie wie kiedy jest ręka w piłce nożnej. Każdy sędzia gwiżdże lub nie gwiżdże kiedy chce.

14

Wybitny kierowca po pijaku.

3

@Rust_Cohle kto by się spodziewał, że naczelny ekspert La Rambli znowu się pomylił.

46

Vinicius pewnie by jeszcze mordę do sędziego wydzierał, że Marc go przewrócił.


2

@Kibic05 ja tam żadnego braku Dembele nie odczuwam. Prędzej brak Pedriego jest wyczuwalny.

7

@bartas97 i cyk wymówka na przegranie sezonu gotowa. Wina koszulek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?