0

Teraz mógłbyś tak dla kontrastu sobie Araujo ustawić @Rust_Cohle

16

@Bartas7VeB jak zagra Araujo to nie.

1

@musli1989 dobrze, że to nie Ty decydujesz.

76

Podziwiam Araujo, że potrafi tak szybko biegać, mając nadętego Brazola w kieszeni.

8

Niech najlepszą recenzją gry Realu będzie fakt, że Marcos Alonso zagrał dzisiaj najlepszy mecz w Barcelonie xD

55

Prof. Rafał Muniak to musi chyba przypierdzielić 10-stronicowy wykład o korupcji Barcelony, żeby odreagować tę porażkę.

16

Miłego wieczoru ;)


1

@masq tylko Rashford nie miał 3 operacji na jedno kolano.

26

Fatiemu zabrać "10" i wyrzucić z klubu po sezonie. Zero gry, zero nawet zaangażowania by pomóc drużynie w pressingu, a jako wisienka na torcie zabrana bramka Kessiemu.

0

Zwracam honor, nie spodziewałem się dzisiaj remisu, a co dopiero zwycięstwa.

0

Podsumowanie tego meczu w wykonaniu naszej dziesiątki

5

Fati występ poniżej krytyki, znowu.

4

Komentator teraz pojechał o tych wrzutkach elegancko

2

No i tym strzałem Rodrygo zrobił więcej niż pajac Vinicius przez cały mecz.

0

Po co ta miernota na boisku.

0

@zeko0 raczej Atletico.

1

Wybitnie antybarceloński mecz. Atletico się przypomina.

0

Co za lamaga nosi tak wybitny numer w tym klubie. Nic nie daje i jeszcze zabiera nam bramkę.

3

Można przywrócić Raphinhę na boisko?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Szkoda tej akcji..

0

Valverde jaki wolej xD

0

Najgłupsza kartka jaką widziałem.

16

Fatalny Raphinha.

2

Busquets jak zwykle musi głupio stracić.

0

Wystarczy mocniejszy rywal i Brazol gaszony jak junior przez każdego.

4

Gavi to jest niesamowity przygłup. Po co ta kartka.

0

@karci0 przecież Roberto to miernota.

0

Pinicius w formie.

1

@arasz1819 oczywiście z szacunkiem do skrzydłowego Świtezianki Jaworzno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?