0

@Rust_Cohle a lekcje chociaż odrobił, czy jak zwykle plecak w kąt i od razu łapska do klawiatury i na La Ramblę?

0

@Survier w Europie byłoby podobnie, a w lidze możliwe, że nie bylibyśmy pierwsi.

0

@Emhyr mnie nie dziwi, bo każdy ma to mityczne DNA Barcelony.

0

@Kondziubarca nic to nie zmienia. To od początku był poroniony pomysł wydawać taką kasę na kogoś takiego.

0

@Kondziubarca no poza fidget spinnerem, to tak, każdy był udany.

2

@Emhyr nic nowego nie powiedział.

4

@Pawel13sz nie, bo jest Anglikiem. Tacy w La Liga nie wypalają.

7

@macio_944 ja tam tylko nie rozumiem dlaczego Courtois nie dostał nagrody zamiast Martineza. Poza tym każda inna nagroda jak najbardziej słuszna.

2

@GeneralXavi niestety nie dotyczy fanboyów Ronaldo i Realu.

0

Laporta to zawsze na tych plebiscytach wygląda jak taki wstawiony wujek. Kinol cały czerwony jak po dobrym bimberku.

19

Van Dijk jedenastkę dostał pewnie za bycie nieprzedryblowanym w przegranym 2:5 meczu z Realem.

1

@Encore i tak samo powinien wygrać tę nagrodę zamiast Martineza.

5

@kampe no ma, bo sobie ją sam załatwił.

1

@Rust_Cohle a to dopiero początek zalet @Comentateiro

4

@DaPidejpi i dotrzymywanie obietnic o usunięciu konta.

0

9

A ja uważam, że Josep Maria Bartomeu to świetny prezes.

2

@prodigy "Chodziło mi o to, że tak na prawdę niewiele takich "wygranych" meczy mieliśmy." Okej, to wymieniam:
Valladolid 3-0 już w 64. minucie
Sevilla 3-0 w 50. minucie
Elche 3-0 w 48.
Villarreal 3-0 w 38.
Athletic 3-0 w 22.
Almeria kontrolowany mecz i luźne 2-0 w 62.
Sevilla 3-0 w 79.
W ŻADNYM z tych meczów Pablo Torre nie dostał ani minuty. Rzeczywiście niewiele tych meczów było. I zaznaczę jeszcze raz - ja nie oczekuję, że Torre będzie grał nie wiadomo ile, ale w tych konkretnych meczach ogarnięty trener przy pewnym wyniku ściągnąłby paru zawodników z pierwszego garnituru i dał szansę młodzieży czy innym zawodnikom, którzy tych minut potrzebują. Taki Pedri zagrał w tych wymienionych meczach 576/630 minut. Czy to nie jest debilne? No jest i Xavi w taki sposób zajeżdża niepotrzebnie pilkarzy.

0

@prodigy nie, ale widziałbym go na przynajmniej 15-20 minut w wygranym meczu, a było takich wiele.

14

@Mns21 Courtois za Martineza i reszta się zgadza.

1

@Azi naucz się czytać ze zrozumieniem, to pogadamy. Nigdzie nie napisałem, że go nie wystawia, bo go nie lubi. Xavi z reguły mało komu daje szanse, poza swoimi żołnierzami, do których ma zaufanie. Taki Kessie czy Raphinha dostali swoje prawdziwe szanse z konieczności, spowodowanej urazami.

6

@tbas "A może nie ma kim rotować bo ławka w średniej formie" jak im nie daje szans do gry, to na pewno nie będą w lepszej formie i koło się zamyka (: Jakoś gdy Xaviemu się dupa zaczęła palić, to sobie magicznie przypomniał o Pablo Torre, którego sukcesywnie olewał.

25

@bartekvisca co by nie mówić, to sam tych piłkarzy zajeżdża. Zwłaszcza Pedriego. Jakby dawał szanse do gry większej ilości piłkarzy, a nie tylko z konieczności, to pewnie by tych urazów było mniej.

6

@tbas zabierz Xaviemu Ter Stegena, Araujo i Pedriego, zobaczymy tę klasę. Co to za pieprzenie?

2

Erik Ten Hag to jest jednak klasa sama w sobie.

0

@AlwaysBlaugrana Thomas Tuchel jeszcze jest.

7

@Kessie warto dodać, że na boisku byli jeszcze trzej amigosi :)

7

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle jakby mi pierdzielił pod uchem co chwilę o Lewandowskim jak na La Rambli to też bym się od niego odizolował. Słuszna decyzja klasy.

0

@Seledynowy jeżeli do przegrania ligi dojdzie (oby nie) to mam nadzieję, że już nie zobaczymy Xaviego na ławce Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?