Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawi mnie jaki plan taktyczny miał na ten mecz mister. Ja nie widzę żadnego.
0
@Piorun to co powiedzieć o nas?
1
Najgorsze, że my sobie nawet nic nie stworzyliśmy.
0
No cóż, Xavi do marca.
34
Roberto piłkarz uniwersalny. Nieważne czy z lewej, prawej czy głową. Zawsze tak samo gówniany.
0
Jak w końcu wyszło mu podanie to spalony.
3
Boże, jaki ten Roberto jest cienki.
0
@Bartula Lewandowskiemu ogólnie mało rzeczy ostatnio wychodzi.
0
@Survier nie, w środku pola.
5
Jak dobrze, że niedługo Pedri wraca i usadzi na ławce tego cieniasa Roberto.
0
Ankara Kessie była.
4
@cris2706 a w Madrycie niedługo -10.
0
Dobra, @United nie spierdzielcie tego, a ja idę oglądać Barcelonę.
1
@Medium sztuka dla sztuki. Nic nie wnoszą takie dryblingi.
5
Antony kiwa i kiwa, a i tak na końcu traci. Bezużyteczny grajek.
0
Weghorst robi robotę dzisiaj.
2
@MesQueUnClub96 Bayern jest cienki jak sik pająka, ale każdy wie że to wystarczy na tę ligę.
4
@MesQueUnClub96 spokojnie, bo Ci cukier skoczy młody.
4
@MesQueUnClub96 miałeś rację. Union wygra z Bayernem.
2
Rashford i pozamiatane.
0
Rashfordzik kochany 1:0
Edit to Casemiro xD
0
@Medium gapisz mu się na bebech?
0
@barcelonaLM sportowo ciężko, ale wizerunkowo, to Barcelona się ośmieszyła bardziej tą aferą z sędziami.
0
Z Antonym to jak grać w 10.
4
@Medium no i żeś zepsuł narrację, hejterze.
12
@Medium nie, ale ma ładną fryzurę i fajnie się kręci jak fidget spinner.
3
@DaPidejpi i kupiła sędziów. Prof. Rafał Muniak wszystko pięknie wytłumaczył.
3
@Rust_Cohle ja bym mu dał kebaba z KFC w nagrodę.
1
@Isso89 Barcelona 2:0 Almeria
3
@P33ck on zawsze wszystkich wyzywa, bo ktoś ma czelność mieć inne zdanie niż on, a co zabawne w swoim profilu ma "liberał". Hipokryta jakich mało. Z takimi nawet nie ma co rozmawiać, szkoda klawiatury.