Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z Realem pewnie przegraliby mecz 4:5 po wylewie Alissona w 90+8 jak znam życie.
1
@Encore zaraz Xavi wyleci to można wymiankę zrobić.
1
Ten Hag się skończył.
20
@Faro pewnie nawet jakby oddał tego karnego, to i tak Fati by spi*rdolił. Obaj siebie warci obecnie.
35
Ciężko się nie zgodzić.
6
@Emhyr madryciaki bo mówią prawdę?
11
Xavi: Jesteśmy teraz razem z City najbardziej ofensywnym zespołem w Europie
Ale co Xavi doj*bał tekstem to jego :D
1
@tomek8756 Xavi w Europie? Flop.
4
Chyba pora zerwać umowę z Eleven. Po raz kolejny zamiast meczu Barcelony to puszczają mi Atletico - Valencia.
0
@Rewolucja123 co za głupoty pleciesz? Kounde mu zagrał za kołnierz.
0
@MateuszGotowka99 no właśnie, wydaje Ci się.
1
@masq sędzia meczu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xavi takimi meczami obrzydza Barcelonę, a o ironio jest uważany za cruyffistę.
2
Niby będą 3 punkty, ale człowiek się czuje, jakbyśmy przegrali. Kompromitujący mecz.
1
No to chyba jednak nie zagra z Realem.
0
To sędziowanie w Hiszpanii to zaorać.
2
Bartomeu chyba dorzucił kolejne półtorej bańki.
1
Ci sędziowie w Hiszpanii to jest nieśmieszny żart.
0
To jest rzut karny xD
1
Ja naprawdę rozumiem, że gramy w 10, ale to jest już przesada, żeby grać jak Atletico z Valencią.
1
Pozytyw tej zmiany taki, że nie trzeba już oglądać placka Roberto.
1
Typowy mecz do przepchnięcia kolanem za kadencji Xaviego.
0
Ale my mamy farta w tej obronie.
0
Kounde dzisiaj mnóstwo błędów.
0
Raphionha masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Amatorka Kounde.
0
Oni to chcą przegrać.
0
Jeden lepszy od drugiego.