1

Ależ zajebiste widowisko. Na taki mecz warto było czekać cały dzień.

14

Jak Busquets strzela z pierwszej z woleja, to robi się poważnie.

1

Ciężki to będzie mecz.

8

@Ptasior czyli jak zwykle ostatnio. Już się zdążyłem przyzwyczaić do przepychania meczów.

1

@Luciano99 nie bredzisz Barceloniarzu.

0

Nawet jeżeli wygramy dzisiaj po raz 9. w tym sezonie 1:0, niech Was to nie zwiedzie, że jesteśmy razem z City najbardziej ofensywnym zespołem w Europie.

0

@mmaciass pewnie chodzi o charakter. Juventus się go pozbył swego czasu ze względu na trudną osobowość.

25

Lewus dzisiaj z golem i wraca do formy. Tego sobie i Wam życzę.

2

@Pawel13sz ja tam słyszałem od pewnego trenera, że gramy najbardziej ofensywny futbol w Europie po Manchesterze City ;)

19

Sevilla chyba serio poleci z tej ligi i będzie to idealne podsumowanie rządów barana Tebasa.

1

@Comentateiro Ten Hag do kwietnia.

0

@MesQueUnClub96 nie wiem o czym mówisz, bo już teraz są w top 4, nawet na trzecim miejscu.

1

@MesQueUnClub96 spokojnie, w drugim sezonie się zacznie. To jest projekt długoterminowy.

7

@MesQueUnClub96 nikt normalny nie myślał o mistrzostwie w pierwszym sezonie Ten Haga.

2

No to się Casemiro popisał.

0

Armatki 1:0 i gitara.
Edit. No jednak nie.

4

@karolup co rozumiesz przez słowo bierność? Mają sami Bartomeu przesłuchiwać? Zatrudnili zewnętrzną firmę w tej sprawie, współpracują ze służbami, więc na tym się kończą ich obowiązki.

1

17

Straszne jest to co się wydarzyło w Pruszkowie. Ciężko to nawet nazwać zezwierzęceniem, bo to obraza dla zwierząt. Szkoda chłopaka, mam nadzieję że policja się tym szybko zajmie.

0

@siuuu nie wiem jakim trzeba być młotem, żeby robić coś takiego i to jeszcze puszczać w sieć xD Przecież to chwila moment i policja się tym zajmie. Sami na siebie wydali wyrok.

3

Mądrego to aż miło posłuchać. A nie to co te frazesy Xaviego na każdej konferencji.

4

@Benz nie zdziwiłbym się. Wielu takich było co mieli sezon konia, a potem ginęli na peryferiach futbolu.

24

Oby nie. Niech sobie siedzi w Madrycie.

2

Ważne, żeby Espanyol poleciał z ligi, razem z cieniasem Braithwaitem.

2

@norbi77 ale timing tych braw w radiu xD

11

W końcu Liverpool wrócił do swojej optymalnej formy.

2

Po co wrzucać tutaj informacje od The Sun?

5

@mekston jak dobrze, że ten gość nigdy nie wrócił do Barcelony.

2

@takisobiektos co trzeba było mieć w głowie, żeby dawać mu kontrakt do 2025. Przecież to było do przewidzenia, że jemu się znudzi granie w piłkę po trzydziestce.

3

@barcanawieki to będą musieli mu z miliard wypłacić. Brazolowi nie zależy już na piłce, tylko na kasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?