Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Benzema najlepszy indywidualny występ napastnika w historii.
1
No i "bezużyteczny" Lewandowski się przydał.
1
Pół godziny ma Ferran i niedokładnie zagrywa. No co za dramat.
0
Za mocno Lewandowski..
2
@Negreira Ty to jesteś jednak ziomek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Benzema to jest dno poniżej dna.
2
Gavi strasznie przeciętny z piłką przy nodze dzisiaj.
1
@MesQueUnClub96 tu się zgodzę.
0
Ale co jak co - mecz na topowym poziomie. Wizytówka La Ligi.
0
Słaba ta kontra. Bez pomysłu.
0
Vinicius się podsumował.
2
@D10SLEO pincet bramek od razu.
3
Spoko, Busi zagra fajną piłeczkę z ogórkami i jego kościół wyjdzie z jaskini, a co poniektórzy znowu się nabiorą.
2
Ktokolwiek za Busquetsa. Ino raz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michalekek podyskutowałbym, ale palnąłeś taką głupotę, że nie ma sensu.
8
Dobra próba. Tak należy.
1
@Seneka co? W drugiej połowie często był przy piłce i rozgrywał.
0
Busquets najsłabszy na boisku. Same straty.
0
@MesQueUnClub96 ok, przepraszam.
0
No w drugiej to zupełnie inny pilkarz. Dobre wejście Roberto.
0
Benzema cień piłkarza. Wybitny zjazd tego gościa.
4
Szanuj Lewandowskiego swojego, bo możesz mieć Benzemę gorszego.
5
@klopx jak mu nie podają gdy jest wolny, to ciężko żeby było inaczej.
1
@BaroPodertos mało widoczny momentami, ale ogólnie nie jest źle. W porównaniu do Benzemy to wręcz masterclass do przerwy.
3
Już pomijam fakt, że większość sezonu gra mocno przeciętnie lub po prostu słabo, ale strzelił jednego gola, grając przez większość pierwszej połowy słabo i ludzie piszą o zamykaniu mordy xd Brawo za bardzo dobry strzał, ale szanujmy się. Jeden gol niczego nie zmienia w jego ocenie.
0
@Emhyr nic nie zamknął. Do bramki był fatalny i powinien minimum żółtą wyłapać.
0
@Azi nadal gra słabo, ale strzał bardzo dobry. Brawo dla niego.
2
Brawo za gola, ale wiele to nie zmienia w jego grze. Słaby mecz i zawinił przy golu na 0:1.