Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I słusznie. Tego gościa nie powinno być już w klubie. Powinien odejść, razem z Busquetsem i Roberto.
0
@ŁukaszNidzica to mogą nawet rozważyć rozwiązanie umowy.
4
Kolejny dobry powód, by w końcu pozbyć się Alby z klubu :))
1
@Danny Gaucho jest i strażnik Teksa.. znaczy statystyk :P
1
@Mario96w miesiąc wolnego od prezydenta w całym kraju.
49
@PatrychoO no dla mnie jest debilne.
1
@hoeniker kasa.
0
Byłoby fajnie, gdyby ruszyli.
25
@Objectivo no i zepsułeś chłopakowi narrację. Dumny jesteś?
0
@Kidd to największy minus Tuchela, co nie zmienia faktu, że w swoim fachu jest jednym z najlepszych. Wyciska maksimum z drużyny, którą prowadzi.
1
@Encore Bayern ma niestety topowego trenera na pokładzie.
1
@Faro przereklamowany grajek.
11
Nagelsmann miał rację, po odejściu Lewego Bayern jest nieprzewidywalny - nikt by się nie spodziewał, że zwolnią trenera tak nagle.
2
Ehh Tuchel, czemu akurat ten Bayern.. Z drugiej zawsze to lepiej niż jakby miał zawitać w Realu.
15
@Gaz w 10. sezonie odpali, a dopiero po 9. możemy zacząć go oceniać.
24
@Pawel13sz Maciej Janiak
4
@BorzyKrzys zwłaszcza, że było wiele takich meczów, w których zwycięstwo było niemalże pewne i można było na spokojnie zdjąć Pedriego z boiska. Ale nie, lepiej go zajeżdżać.
18
Niestety Xavi nie uczy się na błędach.
3
@Kondziubarca fajne źródło, takie chuj*owe.
4
@D10SLEO nie ma co zbierać.
3
@MrPGG fajnie jakby wygrał. To był udany miesiąc Raphinhi.
12
Dokładnie tak.
4
@Jakchcesz Muniak approves.
6
@barcelonaLM jak się nie spodoba, to out z kadry. Krótko.
10
@norbi77 i opiekacz, nie zapomnij.
6
Santos wydaje się być wygranym już przed pierwszym meczem. Bardzo podoba mi się jego podejście do pracy. Coś nowego i ożywczego.
8
@AmigoBlancos a kogo obchodzi buńczuczny Boras? Jego zdanie nie ma żadnego znaczenia. Tacy pseudodziennikarze jak on to jest właśnie największy rak polskiej piłki.
7
@Batys dokładnie. Tak samo myślę.
1
@partymaker a co najlepsze identyfikuje się jako liberał, tak przynajmniej można przeczytać w jego profilu.
70
Ciężko się nie zgodzić.