6

To musi być jakiś problem mentalny, bo ja nie wierzę, że można od tak z klasowego napastnika stać się średniakiem, od którego piłka się odbija jak od drewna.

2

Spowolnił, a na końcu źle podał. Masakra jakaś

3

Santos powinien wyjść po meczu i powiedzieć, że razem z Manchesterem City gramy najbardziej ofensywną piłkę w Europie.

1

@Striker a to mądre akurat.

0

@Chaoss Frankowski.

4

@kiper09 7 bramek ma, nie kłam.

2

O kurde, to było ładne.

0

@require gdzie wady?

0

Jak jeszcze nie było to powiem, że Lewy macha łapami.

1

@michaleu współczuję widowiska, trzymaj się.

7

@Pawel13sz nawet najnudniejsze 1:0 Xaviego Simeone się lepiej oglądało niż ten dzisiejszy ściek.

3

@Czajka90 nie dziwi mnie to, skoro wzięli średniaka na trenera.

0

16

Przydupas Bartomeu. Nie ma co go brać na poważnie.

4

Prawie się zabił przy tym golu, ale wpadło.

0

Te reprezentacje zabijają chęci do oglądania piłki. Na szczęście już niedługo wraca Barcelona.

3

@barcelonaLM efekt Koemana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wnioski z meczu z Czechami wyciągnięte - tym razem odpalam przed rozpoczęciem, a nie 3 minuty po.

1

@Rust_Cohle szkoda, że taka fajna reprezentacja się nabrała na takiego średniaka jak Koeman.

3

@Luciano99 nie ma podań, nie ma napastnika. Nic się nie dało zrobić, jeszcze do tego @Deviler jak zwykle amatorka nie tylko na wulkanizacji, ale także na boisku.

0

Klasyka gatunku. W drugim sezonie Conte niszczy drużynę i zostaje zwolniony lub sam się zawija z klubu.

7

@require przecież Brazylijczycy są tak słabi, że nawet na eliminacje do Euro się nie dostali. Nie popieram Twojej kandydatury, postaraj się bardziej.

2

@P33ck ten tekst się nigdy nie znudzi panie Pik.

1

@bartas97 dla madryciaków dodatkowa opłata.

2

@Rust_Cohle życie samo pisze memy.

0

@regatta52 De Jong. Anglicy w Hiszpanii nie wypalają.

0

10

Rabini na La Rambli zgodni jak nigdy.
https://prnt.sc/iy_FZ4aK53Pg

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?