Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To musi być jakiś problem mentalny, bo ja nie wierzę, że można od tak z klasowego napastnika stać się średniakiem, od którego piłka się odbija jak od drewna.
2
Spowolnił, a na końcu źle podał. Masakra jakaś
3
Santos powinien wyjść po meczu i powiedzieć, że razem z Manchesterem City gramy najbardziej ofensywną piłkę w Europie.
1
@Striker a to mądre akurat.
0
@Chaoss Frankowski.
4
@kiper09 7 bramek ma, nie kłam.
2
O kurde, to było ładne.
0
@require gdzie wady?
0
Jak jeszcze nie było to powiem, że Lewy macha łapami.
1
@michaleu współczuję widowiska, trzymaj się.
7
@Pawel13sz nawet najnudniejsze 1:0 Xaviego Simeone się lepiej oglądało niż ten dzisiejszy ściek.
3
@Czajka90 nie dziwi mnie to, skoro wzięli średniaka na trenera.
0
@MesQueUnClub96 ok.
16
Przydupas Bartomeu. Nie ma co go brać na poważnie.
4
Prawie się zabił przy tym golu, ale wpadło.
0
Te reprezentacje zabijają chęci do oglądania piłki. Na szczęście już niedługo wraca Barcelona.
3
@barcelonaLM efekt Koemana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wnioski z meczu z Czechami wyciągnięte - tym razem odpalam przed rozpoczęciem, a nie 3 minuty po.
1
@Rust_Cohle szkoda, że taka fajna reprezentacja się nabrała na takiego średniaka jak Koeman.
3
@Luciano99 nie ma podań, nie ma napastnika. Nic się nie dało zrobić, jeszcze do tego @Deviler jak zwykle amatorka nie tylko na wulkanizacji, ale także na boisku.
0
Klasyka gatunku. W drugim sezonie Conte niszczy drużynę i zostaje zwolniony lub sam się zawija z klubu.
7
@require przecież Brazylijczycy są tak słabi, że nawet na eliminacje do Euro się nie dostali. Nie popieram Twojej kandydatury, postaraj się bardziej.
2
@P33ck ten tekst się nigdy nie znudzi panie Pik.
1
@bartas97 dla madryciaków dodatkowa opłata.
2
@Rust_Cohle życie samo pisze memy.
0
@regatta52 De Jong. Anglicy w Hiszpanii nie wypalają.
0
@takisobiektos https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12941361#comment-12941361 polecam ten wątek, jest tego więcej.
10
Rabini na La Rambli zgodni jak nigdy.
https://prnt.sc/iy_FZ4aK53Pg
4
Komentarz usunięty