Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale co Van Disney zagrał jeden sezon życia to jego.
11
@Bernard777 chamskie to było, że obrońcy Barcelony mieli w dupie koncentracje przy tamtym rożnym. Arnold zrobił to, za co mu płacą i nie jest niczemu winien, ani nie było to żadne cwaniactwo. Winę ponoszą obsrani obrońcy Barcelony.
0
Jazda z cienkim Liverpoolem.
0
@Yoshi94 różnica taka, że Pedri to topowy pomocnik i zwyczajnie go zajeżdżają.
3
@Striker co mi z tego jak on nawet nie gra od stycznia i on notorycznie te urazy łapie? Dodatkowo zagra jeden dobry mecz, w trzech następnych będzie się kopał po czole. Od 6 lat to samo jest i Wy się nadal nabieracie na Dembele.
0
@Bartas7VeB nikt inny się na niego nie nabierze.
4
Co do Pedriego to już niech się wykuruje do końca i wróci w nowym sezonie niż żeby miał go Xavi znowu zajechać, a w przypadku Dembele to on może wrócić, ale co najwyżej do Borussi.
16
Świetny artykuł. Rzeczowe argumenty, które mają sens.
2
@Janas11224 to był najlepiej przegrany kupon w życiu.
3
Madrycioki w ryk.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bocheno1 spokojnie. Dzisiaj Villarrealowi nic nie grozi.
3
@MesQueUnClub96 coś za coś niestety. W przyszłym sezonie jak Xavi znowu odpadnie w fazie grupowej to od razu będzie do zwolnienia, bez względu na ligę.
64
To chyba dobrze. Od tego jest przecież VAR.
3
My z Koemanem na ławce do listopada i 3x gorszym składem niż obecnie Real mieliśmy na koniec sezonu -13, a oni zmierzają do -15 już w kwietniu.
4
To najważniejsze 3 punkty zdobyte przez Quique Setiena dla Barcelony.
4
@takisobiektos 3 gole i 2 asysty, ale z resztą się zgadzam. Abde może być spoko zmiennikiem, ale robienie z niego jakiegoś zbawcy to przesada.
2
@partymaker w pakiecie z Sergim Roberto i Albą.
0
Ostatni raz Chelsea była taka słaba 4 dni temu.
0
@Zoker ja nie widziałem większego parodysty od ostatniego meczu Chelsea.
3
Zawsze cieszy jak Chelsea dostaje w trąbę.
0
No nareszcie wpadło.
0
@damianfcb105 głowa.
1
@Sulimo wszystkiego wzajemnego.
2
Nie mogę patrzeć na tego fawelarza. Totalna pomyłka transferowa.
2
Fidget spinner dalej w formie.
1
@partymaker w tym momencie to nikt nie powinien zostać z tego "ataku" tak naprawdę xd
0
@DonCarletto obaj w sumie xD
1
@DonCarletto mnie chyba nigdy ten gość nie przekona.
1
Wan Bissaka to jest piłkarz pomyłka.