5

Ale co Van Disney zagrał jeden sezon życia to jego.

11

@Bernard777 chamskie to było, że obrońcy Barcelony mieli w dupie koncentracje przy tamtym rożnym. Arnold zrobił to, za co mu płacą i nie jest niczemu winien, ani nie było to żadne cwaniactwo. Winę ponoszą obsrani obrońcy Barcelony.

0

Jazda z cienkim Liverpoolem.

0

@Yoshi94 różnica taka, że Pedri to topowy pomocnik i zwyczajnie go zajeżdżają.

3

@Striker co mi z tego jak on nawet nie gra od stycznia i on notorycznie te urazy łapie? Dodatkowo zagra jeden dobry mecz, w trzech następnych będzie się kopał po czole. Od 6 lat to samo jest i Wy się nadal nabieracie na Dembele.

0

@Bartas7VeB nikt inny się na niego nie nabierze.

4

Co do Pedriego to już niech się wykuruje do końca i wróci w nowym sezonie niż żeby miał go Xavi znowu zajechać, a w przypadku Dembele to on może wrócić, ale co najwyżej do Borussi.

16

Świetny artykuł. Rzeczowe argumenty, które mają sens.

2

@Janas11224 to był najlepiej przegrany kupon w życiu.

3

Madrycioki w ryk.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bocheno1 spokojnie. Dzisiaj Villarrealowi nic nie grozi.

3

@MesQueUnClub96 coś za coś niestety. W przyszłym sezonie jak Xavi znowu odpadnie w fazie grupowej to od razu będzie do zwolnienia, bez względu na ligę.

64

To chyba dobrze. Od tego jest przecież VAR.

3

My z Koemanem na ławce do listopada i 3x gorszym składem niż obecnie Real mieliśmy na koniec sezonu -13, a oni zmierzają do -15 już w kwietniu.

4

To najważniejsze 3 punkty zdobyte przez Quique Setiena dla Barcelony.

4

@takisobiektos 3 gole i 2 asysty, ale z resztą się zgadzam. Abde może być spoko zmiennikiem, ale robienie z niego jakiegoś zbawcy to przesada.

2

@partymaker w pakiecie z Sergim Roberto i Albą.

0

Ostatni raz Chelsea była taka słaba 4 dni temu.

0

@Zoker ja nie widziałem większego parodysty od ostatniego meczu Chelsea.

3

Zawsze cieszy jak Chelsea dostaje w trąbę.

0

No nareszcie wpadło.

0

@damianfcb105 głowa.

1

@Sulimo wszystkiego wzajemnego.

2

Nie mogę patrzeć na tego fawelarza. Totalna pomyłka transferowa.

2

Fidget spinner dalej w formie.

1

@partymaker w tym momencie to nikt nie powinien zostać z tego "ataku" tak naprawdę xd

0

@DonCarletto obaj w sumie xD

1

@DonCarletto mnie chyba nigdy ten gość nie przekona.

1

Wan Bissaka to jest piłkarz pomyłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?