14

Póki co tak to wygląda xD


9

@tristan87 no i ja bym się pozbył Dembele. Nie można na niego liczyć. Zagra jeden mecz świetny, potem będzie się kopać po czole w trzech kolejnych, a na końcu wyleci z urazem. Na kimś takim nie można budować drużyny. 6 lat w klubie i co sezon te same cyrki z nim, a ludzie dalej się nabierają, bo jest szybki i umie kiwać.

7

@zeko0 niech on już wypierdziela z tego klubu. Pożegnać z honorami, jak na legendę przystało, ale dosyć tego. Alba i Roberto to samo. Już naprawdę ileż można człowieka katować tymi twarzami w pierwszym składzie, do porzygu po prostu. Zawsze jak Barcelona się kompromituje, to amigosi wychodzą przed szereg.

0

@Bartas7VeB i do tego Alonso w odwodzie.

6

Najważniejsze, że Busi dostanie nowy kontrakt. Znowu będzie mógł dawać dupy w Europie i ważniejszych meczach ligowych, ale wystarczy że pośle magiczną piłkę raz na 10 spotkań i wszystko wybaczone. Taki to pożyje.

1

@Joe_Pesci ja cały czas czekam aż ktoś go ułoży i póki co to odnoszę wrażenie, że z meczu na mecz jest z nim coraz gorzej.

10

Gavi to swoją drogą jakby się bardziej skupił na graniu w piłkę, a nie agresji i głupich faulach, to byłby z niego większy pożytek. W zeszłym sezonie więcej grał w piłkę, a nie w kości i był o wiele użyteczniejszym piłkarzem niż obecnie. Niewiele się ten gość różni od Casemiro. Strasznie stał się irytujący.

5

@TaughtMule podziękujmy Xaviemu. Jemu się zachciało takich wynalazków.

0

@Zoker ludzie to naprawdę nie mają wstydu.

3

@supraomnes1 no to akurat jest fakt. Ja sobie przypominam tylko jedną konkretną piłkę do Lewego, gdzie oddał strzał i świetnie wybronił Courtois. Po tym strzale chyba padł gol na 1:0. Nie oszukujmy się - bez podań nie ma napastnika i Benzema też nie czarował dopóki nasza obrona była szczelna. W drugiej amatorszczyna w defensywie i Benzema w końcu miał sytuacje. Wykorzystał wszystkie setki, które miał i ma hattricka. Co nie zmienia faktu, że Lewy zawiódł.

5

@Janas11224 no i potem zdziwienie, że w Europie oklep jak kibice twierdzą, że potrzebujemy takich średniaków. Alonso nie powinien tu nigdy trafić i tym bardziej nie powinien dostać nowej umowy. To samo tyczy się Roberto.

0

@LM10GOAT przecież ligi jeszcze nie wygrał.

10

@PatrychoO i dlatego Roberto i cała ta stara gwardia powinna wypieprzać z klubu.

6

Ale co niektórych Roberto nabrał po udanym klasyku to jego. Im szybciej ta miernota odejdzie i zabierze ze sobą Alonso, tym lepiej

0

@Beztroskii dlatego, że nie potrafił zmotywować drużyny na drugą połowę ani w jakikolwiek sposób odmienić gry. Pierwsza połowa była bardzo dobra, a druga chuj*wa jak nieszczęście.

4

Kubeł z ciekłym azotem dla Xaviego. Niech się skupi w pełni na lidze, bo jak ją przegra to nie będzie sentymentów.

4

@Rewolucja123 to nie jest wypadek przy pracy, tylko kompromitacja.

2

Komentarz usunięty

14

Szkoda gadać na tych baranów. Można przegrać mecz, ale nie grając taką pizdę jak dzisiaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Banda patałachów.

0

Torres jest fatalny.

0

Kompromitacja w drugiej połowie. Jak można tak grać w klasyku?

6

Spieprzyliście nam święta wielkanocne.

4

Mam nadzieję, że to ostatni sezon Torresa w tym klubie.

1

Chciałbym wierzyć, ale oni są tak beznadziejni w tej drugiej połowie, że nie ma co.

2

I ten placek Alonso dostał nowy kontrakt.

0

Kompromitacja w drugiej połowie.

0

No to po meczu. Szkoda fajnego pucharu.

1

Niestety po meczu. Nie widzę tego totalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?