6

Tak to jest jak się zajeżdża piłkarzy. Gdyby nie kontuzja Busquetsa to taki Kessie by murawy nie powąchał.

1

A potem hejterzy powiedzą, że nie umie dryblować. Zobaczcie jak wszystkich wykiwał tym próbostrzałem.

2

@Rewolucja123 Xavi to niech sam ze sobą pogada po co on rotuje w takim meczu.

2

Powiem tak, to co my gramy w obronie to jest konsekwencja tych debilnych rotacji trenera.

1

Ter Stegen usiądź mi na mordzie.

2

Dzień, w którym w końcu Alba odejdzie będzie piękny.

2

Alba zjazd do bazy w przerwie. Nie da się patrzeć.

0

Alba pięknie złamana linia spalonego.

0

Fajnie wygląda Kessie. Gdyby nie kontuzja Busquetsa, to by mu Xavi nigdy poważnej szansy nie dał.

9

Alba już się nie nadaje na ten poziom. Dawać Balde w przerwie.

0

@Azrik niewyważona opaska.

18

Jak dla mnie to Varane faulował. Co to za trzymanie obiema rękami?

1

@Medium United to nie są cieniacy.

0

Raphinha lepiej gra w obronie niż w ataku xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Do hymnu Panowie.


2

@Isso89 bredzisz.

0

@Barca1992 do Xaviego mogę mieć zaufanie, do Alonso - ni uja.

3

@barcelonaLM i to był główny czynnik, który zadecydował, że Xavi go wystawił.

14

@esem91 @Xavi tłumacz się.

2

@Bogan jest piłkarzem Barcelony.

0

@Encore no ten Wan-Bissaka mi się nie podoba. Dalot byłby lepszą opcją.

0

Skład United:


1

@Azi jak Alonso jest w obronie to wystarczy jeden jego wylew i nawet pressing nie pomoże. Najważniejsza formacja w drużynie i Xavi odstawia na papierze fuszerkę. Obym się mylił.

0

Są tylko dwie możliwości:
1) Alonso jakimś cudem nie nawali (co mu się rzadko zdarza) i Xavi będzie geniuszem.
2) Alonso jak zwykle da dupy w obronie i Xavi okaże się sabotażystą.
Nic pomiędzy.

6

Nie wiem co on wymyślił z tym plackiem Alonso, ale jeśli przegramy to 100% winy ponosi Xavi.

14

Kolejny niezbity dowód na dominację genetyczną Ligi Europy nad Ligą Mistrzów.


18

Muniakowi się pewnie fax zaciął jak wysyłał papiery o zdegradowanie Barcelony.

8

@Kessie ale jak to przecież Rafał Muniak już dawno wysłał papiery o zdegradowanie Barcelony do 4. ligi.

0

@ChampionLW ja bym nie lekceważył United.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?