Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak to jest jak się zajeżdża piłkarzy. Gdyby nie kontuzja Busquetsa to taki Kessie by murawy nie powąchał.
1
A potem hejterzy powiedzą, że nie umie dryblować. Zobaczcie jak wszystkich wykiwał tym próbostrzałem.
2
@Rewolucja123 Xavi to niech sam ze sobą pogada po co on rotuje w takim meczu.
2
Powiem tak, to co my gramy w obronie to jest konsekwencja tych debilnych rotacji trenera.
1
Ter Stegen usiądź mi na mordzie.
2
Dzień, w którym w końcu Alba odejdzie będzie piękny.
2
Alba zjazd do bazy w przerwie. Nie da się patrzeć.
0
Alba pięknie złamana linia spalonego.
0
Fajnie wygląda Kessie. Gdyby nie kontuzja Busquetsa, to by mu Xavi nigdy poważnej szansy nie dał.
9
Alba już się nie nadaje na ten poziom. Dawać Balde w przerwie.
0
@Azrik niewyważona opaska.
18
Jak dla mnie to Varane faulował. Co to za trzymanie obiema rękami?
1
@Medium United to nie są cieniacy.
0
Raphinha lepiej gra w obronie niż w ataku xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Do hymnu Panowie.
2
@Isso89 bredzisz.
0
@Barca1992 do Xaviego mogę mieć zaufanie, do Alonso - ni uja.
3
@barcelonaLM i to był główny czynnik, który zadecydował, że Xavi go wystawił.
14
@esem91 @Xavi tłumacz się.
2
@Bogan jest piłkarzem Barcelony.
0
@Encore no ten Wan-Bissaka mi się nie podoba. Dalot byłby lepszą opcją.
0
Skład United:
1
@Azi jak Alonso jest w obronie to wystarczy jeden jego wylew i nawet pressing nie pomoże. Najważniejsza formacja w drużynie i Xavi odstawia na papierze fuszerkę. Obym się mylił.
0
Są tylko dwie możliwości:
1) Alonso jakimś cudem nie nawali (co mu się rzadko zdarza) i Xavi będzie geniuszem.
2) Alonso jak zwykle da dupy w obronie i Xavi okaże się sabotażystą.
Nic pomiędzy.
6
Nie wiem co on wymyślił z tym plackiem Alonso, ale jeśli przegramy to 100% winy ponosi Xavi.
14
Kolejny niezbity dowód na dominację genetyczną Ligi Europy nad Ligą Mistrzów.
18
Muniakowi się pewnie fax zaciął jak wysyłał papiery o zdegradowanie Barcelony.
8
@Kessie ale jak to przecież Rafał Muniak już dawno wysłał papiery o zdegradowanie Barcelony do 4. ligi.
0
@ChampionLW ja bym nie lekceważył United.