Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@wasacz niby tak ich nie obchodzi jakiś bankrut, a co chwilę muszą o nim gadać.
0
@AduŚ07 nie no to wiadomo, że nie ma co skreślać. Kwota nieduża, więc może się udać, choć ja nie jestem przekonany.
0
@AduŚ07 nie wiem czy jest nam potrzebny.
0
@Pawel13sz a czy ja mówię, że nie dałby? Przecież to oczywiste.
1
@sonek "trochę" to na dzisiejsze standardy za mało. Piłka obecnie stała się bardzo intensywna i bez pressingu całej drużyny (ewentualnie poza napastnikiem jak u nas) ciężko walczyć o najwyższe cele.
1
@bleble123 nie wiem czy to by przeszło. Mocą obecnej Barcelony jest niesamowity pressing, a dokładając Messiego do nie biegającego już w pressingu Lewego, tracisz dwóch piłkarzy, którzy będą biegać za piłką. Już za Valverde mieliśmy taką sytuację, gdzie Messi i Suarez nie biegali i potem w Europie dostawaliśmy bęcki. Moim zdaniem albo Lewy albo Messi, a że Lewandowski ma umowę do 2026 i pewnie szybko nie odejdzie, a Messiego nie ma, to dla mnie nie powinien wracać.
0
@szkutnik91 większej bzdury już dzisiaj nie zobaczę.
2
Sir Alex najlepszy trener w historii na ten moment. Po jego odejściu widać jak gigantyczny miał wpływ na klub.
2
@masq nie jest.
0
@VegetaPolska nie chodzi o warsztat trenerski, tylko że z każdego klubu się szybko zawija w beznadziejnej atmosferze.
7
Jak złapią Cię za rękę, to mów że nie Twoja ręka.
16
@Kamilos84 niesamowite, że nadal się na niego nabierają te kluby. Zarówno na Piątka jak i Sousę.
4
@Pawel13sz już wtedy to miał.
1
@Sau_Ron wrócimy silniejsi.
79
Jeszcze tylko jeden dzień tej Ligi Leszczów i w czwartek zaczną się poważne rozgrywki na najwyższym poziomie.
13
@mekston tak naprawdę żadne trofeum w tym klubie mu nie grozi.
4
@barcelonaLM no czy lepszy to sprawa dyskusyjna obecnie.
0
@mekston niezłe fikołki widzę gość zalicza.
0
@Comfortable_ no ja tak nie uważam. Za często znikał. Na pewno zagrał lepiej niż w pierwszej, ale to nadal nie był ten Messi, którym się każdy zachwyca.
0
@pluszek no fajnie, tylko że tak nie było. Ja przynajmniej nie widziałem, żeby ktoś tak robił. Co nie zmienia faktu, że Messi zagrał słabo, jeden z najgorszych na boisku.
6
No i elegancko, jeszcze ze dwie bramki w rewanżu niech dostaną i kończą sezon :)
0
@lionelmessigoat chyba jedyne wytłumaczenie jego słabej gry dzisiaj.
2
Goretzka to jest niezły placek.
1
@HighestInTheRoom xD nie widziałem tego, dzięki za info
5
Zaraz się odezwą rycerze sprawiedliwości, że takie spalone zabijają futbol.
1
Jak tam był spalony chyba.
Edit. Był jazda z nimi!
1
@takisobiektos przynajmniej w ataku xd Obrona to inna sprawa
0
Nuno Mendes ciekawy grajek.
2
@MesQueUnClub96 wrócił nagle jak PSG akcję w końcu stworzyło xD
0
@Cotutajsiedzieje ale nadal słabo. Ciężko, żeby miał grać gorzej w porównaniu do pierwszej xd