Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kitek1640 miałem to jako lekturę w technikum. Dla mnie dramat.
5
@DaPidejpi co do Chelsea zgodza, ale w PSG to kto by ich nie trenował, to nie ogarnąłby ego tej szatni, na czele z grającym prezesem. PSG po prostu nie ma prawa osiągnąć czegokolwiek w Europie przy obecnym modelu.
7
@Barca1992 nie wygrała, tylko rozjechała ten pseudoklubik.
3
@LukaszFan oby dowiózł.
0
@arasz1819 zawsze cieszy gdy betoniarz Conte dostaje w łeb.
1
@Gibbon_FCB najpierw to niech City dogoni lidera, a potem pogadamy.
0
Eh Arsenal, szkoda :/
1
@Adran360 jak totki mają betona na ławce to nie ma co się dziwić.
4
Arsenal prowadzi i humor gitara.
2
@Uukasz_93 przecież to było pewne, że Brazolowi skończy się motywacja tak szybko jak się zaczęła. Teraz tylko czekać na słynną kontuzję w urodziny siostry.
10
Pięknie się ogląda upadek PSG. Jeszcze tylko wpierdziel od Bayernu i koniec sezonu.
1
@MesQueUnClub96 nie ma szans.
0
@ArterkHD mówiłem ;)
7
Chelsea jeszcze potrzebuje ze 300 baniek wydać i może w końcu uda się wygrać mecz.
12
@Faro tak jak dotychczas zapierdalał. On nawet nie biega, a powinien zasuwać, żeby walczyć o skład.
2
@ArterkHD z wuefistą na ławce może być ciężko.
1
@_catalan no i dobrze. Dostał "10" i nagle ego mu urosło. Trzeba go stonować, bo nic nie gra i się roszczeniowy robi.
0
@Emhyr odpowiadając na pytanie z tytułu: nie, nie wróci i mam nadzieję, że jak trafi się dobra oferta za niego, to go sprzedamy.
4
@P33ck może jak Valencia spadnie to ten pasożyt Lim sprzeda w końcu klub. Tego im życzę, bo aż szkoda takiej marki.
0
@abram3k recydywista.
20
@El dominatore "slusznie, ten zenujacy zarzad na czele z lapciem do niczego sie nie nadaje"
0
@Kiok342 po Bayernie bym go brał. Obecnie Thiago to jest już zmierzch piłkarza.
0
To raczej wzmocnienie dla United.
5
@Antimadridista_WR oczywiście Kuman miał pretensje do Laporty, że o niego nie powalczył. Na szczęście jeden nie przyszedł, a drugi wyleciał szybko z roboty.
5
Odezwał się romantyk futbolu.
1
@Kessie to z Waszego warsztatu? Szacun.
7
@Danny Gaucho wszystko jasne. @Atencjuszek chciałeś nas wszystkich wykiwać, ale pozostajemy czujni.
16
@Atencjuszek daj dowód, że to Twój XBOX.
4
Byle nie wygrały 4:1 w pierwszym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@kiper09 w Londynie, niedługo poleci z roboty to akurat będzie za darmo.