Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Essos niech tak zagra w La Liga to pogadamy. Ilu już takich było co w Brazylii wymiatali.
0
Nie ma żadnych czterech goli. Cztery gole wymyśliliście Wy, Labambiarze.
0
@osa91 oczywiście, że United finansowo wyszło tutaj beznadziejnie, ale sportowo zyskali wiele, bo pozbyli się zgniłego jabłka z szatni. Juventus natomiast przygarnął niby zbawiciela środka pola, który nawet meczu jeszcze w lidze nie zagrał, a mamy luty. Patrząc na jego pobyt w United, nie zanosi się żeby te urazy przestały go prześladować.
0
@takisobiektos w United szampany były otwierane po odejściu tego lenia, a w Juve świętowali wielki transfer. Ładnie się zestarzało.
4
@pt9 słuchaj, Penaldus strzelił 4 gole, a Ty coś gadasz o dobrym wieczorze. Zbastuj trochę.
8
A teraz to United się śmieje, że wzięli takiego placka.
1
@GOATessi ja, tylko się wstydzę że mnie zhejtujecie wszyscy, więc śmieję się z niego razem z Wami, by być fajnym :(
1
@Bezhistorii a do tego Javier Tebas nadal na wolności.
0
@Ls0811 współczuję w takim razie.
3
@GOATessi to niezależna Komisja La Rambli nie uznaje tych bramek. Zamykam.
2
@Bezhistorii smacznego.
2
A macie w ogóle dowody, że Cristiano strzelił dzisiaj 4 gole?
7
@Ptasior jak dobrze, że już to covidowe popierdzielenie umysłowe jest dawno za nami. W tamtym okresie osiągnęliśmy apogeum kretynizmu i debilizmu. A poszło tylko o jakiegoś niegroźnego wirusa, o którym już mało kto pamięta.
2
@AFA90 moglibyśmy się od czarnych wiele nauczyć.
0
On ogólnie jest fatalny.
1
@MesQueUnClub96 nie zapomniałeś, tylko ojciec zmienił, żebyś nie wchodził na tę stronę. Tak postępuje odpowiedzialny ojciec.
0
@Kuba_1 zaorać ten pseudoklubik.
3
@Sulimo na Dieroten są po prostu głupki, zapatrzone w swój Bayern, a na Kafejce dzicz, więc wybieram notatnik.
2
@Sulimo zwłaszcza ten co w każdym poście dodaje na końcu FCBM! Ciekawe czy w rzeczywistości też tak gada xD
0
@Medium oby, oby.
2
No i elegancko. P$G za burtą Ligi Mistrzów. Jeszcze jakby mistrza przegrali, to by było pięknie..
15
@bart_azz w Lipsku to i Werner kozakiem był. Keita to zwykły szklany placek.
0
@Culers ja tam akurat się cieszyłem jak przychodził, no ale nie spodziewałem się, że będzie taki zajebisty.
45
Marzenia jak widać się spełniają.
30
Ja bym mu profilaktycznie na 5 lat dał tę umowę za bramkę z PSG.
3
@Ojciec5tkidzieci nawet Djoković w primie tak nie wymiatał.
2
@P33ck lata doświadczenia na wulkanizacji robią swoje. Oby więcej takich ludzi.
11
@Deviler jak zwykle odwalił fuszerkę i przesadził przy pompowaniu opony, ale na szczęście wzorowy pracownik @Bocheno1 w ramach darmowej usługi, zalepił mi tę dziurę. Świetna robota, @Luciano99 masz faworyta do nagrody pracownika miesiąca.
https://prnt.sc/11CTNW6B07tC
0
@Encore wejście Sancho ożywiło grę z przodu i na szczęście udało się chociaż ten jeden punkt zdobyć.
0
Cóż, nie zawsze się wygrywa.