Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@MeMyselfAndI no to teraz zrób takie samo zestawienie w stosunku do Gaviego i Pedriego. Wyjdzie Ci szybko jak bardzo się odkleił autor tego tweeta.
82
Ale co się Muniak przypucował po jednym udanym meczu tej dwójki to jego :D
9
Ale jak to? Włoski betoniarz niszczy drużynę w drugim sezonie? Żodyn się nie spodziewał, kto to widział takie rzeczy.
8
Chciałem przejrzeć wylew komentarzy na kafejce, ale niestety strona padła jak Vinicius w polu karnym.
2
Jaka sensacyjna? Wygrała drużyna lepsza i tyle. Real w obecnej formie jest chłopcem do bicia.
0
@Hosh do złotej piłki FCBarca.com, zgadza się.
0
Oby włoski betoniarz trenował Real jak najdłużej.
5
To klasycznie: Z jednej strony dobrze, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście.
4
@Borry nie może, bo ma kontuzję.
2
@Coutinho007 tylko tacy odklejeńcy jak Muniak kultywowali tego placka.
1
Co za debilny faul piłkarza Mallorci. Obrzydliwa drużyna.
4
Powiem tak, jeżeli Xavi nie wygra w tym sezonie mistrza z takim Realem, to powinien zostać zwolniony z miejsca. Tego się po prostu nie da zepsuć na ten moment.
4
Oglądasz to pseudowidowisko, a potem czytasz jak Tebas pieprzy bzdury o tym, że La Liga ma największe gwiazdy.
3
37 fauli xD Piękne widowisko.
3
@Encore to wiele mówi o poziomie tego meczu.
2
Mógł podać 20 razy przy tej kontrze, to wolał kiwać na pałę i stracić piłkę.
3
Betoniarzowi się dupa pali, to zaczął nerwowe zmiany.
6
To było ostrzeżenie, jeszcze jeden niech spróbuje włączyć mecz i nie będzie kolorowo.
2
To już po robiegu było wiadome, że złota piłka obsrał zbroję.
55
U Viniciusa widać w oczach tę tęsknotę za rozumem.
1
Cienki Brazol wyjaśniony po raz kolejny.
9
Rasiści faulują uciśnionego Brazola.
5
W Madrycie z dnia na dzień coraz zimniej
60
Myślałem, że Neymara długo nikt nie przebije, ale Vinicius wyznaczył własną skalę bycia pajacem.
2
@Kian0 https://www.realmadryt.pl masz zgubiłeś się, zdarza się.
6
I Cebulinho też karteczka, pięknie.
10
@sk13 za twarz.
8
@SLBenfica1904 nie trawię Neymara, ale weź go nawet nie porównuj do tego pajaca. On jest ponad skalą.
5
@barteggg08 ale co się Muniak pucował na Twitterze o niego i Cebullosa to jego.
1
Oby Carvajal grał jak najdłużej w Realu.