29

@MeMyselfAndI no to teraz zrób takie samo zestawienie w stosunku do Gaviego i Pedriego. Wyjdzie Ci szybko jak bardzo się odkleił autor tego tweeta.

82

Ale co się Muniak przypucował po jednym udanym meczu tej dwójki to jego :D


9

Ale jak to? Włoski betoniarz niszczy drużynę w drugim sezonie? Żodyn się nie spodziewał, kto to widział takie rzeczy.

8

Chciałem przejrzeć wylew komentarzy na kafejce, ale niestety strona padła jak Vinicius w polu karnym.

2

Jaka sensacyjna? Wygrała drużyna lepsza i tyle. Real w obecnej formie jest chłopcem do bicia.

0

@Hosh do złotej piłki FCBarca.com, zgadza się.

0

Oby włoski betoniarz trenował Real jak najdłużej.

5

To klasycznie: Z jednej strony dobrze, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście.

4

@Borry nie może, bo ma kontuzję.

2

@Coutinho007 tylko tacy odklejeńcy jak Muniak kultywowali tego placka.

1

Co za debilny faul piłkarza Mallorci. Obrzydliwa drużyna.

4

Powiem tak, jeżeli Xavi nie wygra w tym sezonie mistrza z takim Realem, to powinien zostać zwolniony z miejsca. Tego się po prostu nie da zepsuć na ten moment.

4

Oglądasz to pseudowidowisko, a potem czytasz jak Tebas pieprzy bzdury o tym, że La Liga ma największe gwiazdy.

3

37 fauli xD Piękne widowisko.

3

@Encore to wiele mówi o poziomie tego meczu.

2

Mógł podać 20 razy przy tej kontrze, to wolał kiwać na pałę i stracić piłkę.

3

Betoniarzowi się dupa pali, to zaczął nerwowe zmiany.

6

To było ostrzeżenie, jeszcze jeden niech spróbuje włączyć mecz i nie będzie kolorowo.

2

To już po robiegu było wiadome, że złota piłka obsrał zbroję.

55

U Viniciusa widać w oczach tę tęsknotę za rozumem.

1

Cienki Brazol wyjaśniony po raz kolejny.

9

Rasiści faulują uciśnionego Brazola.


5

W Madrycie z dnia na dzień coraz zimniej

60

Myślałem, że Neymara długo nikt nie przebije, ale Vinicius wyznaczył własną skalę bycia pajacem.

2

@Kian0 https://www.realmadryt.pl masz zgubiłeś się, zdarza się.

6

I Cebulinho też karteczka, pięknie.

10

@sk13 za twarz.

8

@SLBenfica1904 nie trawię Neymara, ale weź go nawet nie porównuj do tego pajaca. On jest ponad skalą.

5

@barteggg08 ale co się Muniak pucował na Twitterze o niego i Cebullosa to jego.

1

Oby Carvajal grał jak najdłużej w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?